Skocz do zawartości

lp Wolverine


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm w sumie wporzo

 

ale - jak na ta texturka mogles duzo wiecej detalu wycisnac

 

troche staranniej mogles palce wymodelowac (zeby ci grupy wygladzania lepiej pracowaly)

 

uda jakies takie napeczniale (nawet biorac pod uwage komiksowosc postaci :D

 

nie podoba mi sie wyraz twarzy (ale to w sumie subiektywne odczucie :)

 

pazury tez mi nie leza (wole jak sa takie zakrzywione na calej dlugosci - a nie proste i na koncu wygiete :)

 

ps. i gdzie psia krew mu sie zarost podzial?? te suawetne wolwerinoskie peakesy????

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack -> mi tam ten strój w tygrysa wydawał się zbyt pedalski :D

 

ftorek -> Nom, z tą teksturką to się nabiedziłem :/ muszę ćwiczyć skila w PSP bo na razie nie jestem zadowoloby :/ Sławetne Wolverinowe pekaesy są w formie szczątkowej xD

wolv47oo.th.jpg

Chodzi ci pewnie o taki plane z alfą - myślałem o tym, ale doszedłem do wniosku że jeszcze pogrubi to masywną twarz... Zresztą te pekasy są albo ich nie ma zależnie od serii... No ale skoro tak mówisz, to pomyślę jeszcze xD

 

Klicek - dzięki wielkie :D

 

RK -> dzięki :D no planuję teraz jakąś babeczkę zrobić żeby odpocząć od tych mięśni wszędzie ;)

 

empeck -> dzięki :D no tak, rig... No, miałem już dość tej postaci, ale jak od niej trochę odpocznę to poprawię to o czym mówicie i rig też zrobię

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że bardzo lubię wolverine to doczepię się jednej rzeczy.

 

Gdzie on do jasnej ciasnej chowa te ostrza ;]. Jak by je schował to nie mógłby zginać łokci ;].

 

Skrócić o połowę i wygiąć na całej długości, wtedy bedzie wolverine:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się już drugi dzień- może trochę rozjaśnień na granatowym, podkreślających mięśnie (tak jak zrobiłeś na żółtych częściach) ? Rozbiłoby trochę te duże płaszczyzny. Just an idea...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacu -> no racja, nie wiem czemu o tym wcześniej nie pomyślałem? hehe :D thx

 

RK -> nom, chyba masz rację... w ten sposób chciałem trochę zróżnicować, ale faktcznie trochę przy płasko wyszło... No cóż, pomęczę jeszczę tego texta :)

 

Falcom -> dzięki (oddawaj książkę ;P)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siateczke cos poprawiles od ostatniego czasu? bo dzis wydaje mi sie bardziej zjadliwa :) model jako wprawka moze byc :) ale Ziomus maluj maluj coby wiecej detalu z tych texturek wyciskac!!! bo jak na taki rozmiar tio trochu jest duzy blurek :)

 

ogolnie jest dobre :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, rządzisz, ale jak juz robiłes Wolverine'a, to najlepiej z etapu projektu X, kiedy ma jeszcze te kudly i fryzure na wierzchu.

Przeciez to ta jego grzywa jest jego najwiekszym atutem, a ta wersja stroju ja niemal calutka zakrywa. Przy okazji: mógłbys do tego uzyc kudłów w maxie 8, bo aż się proszą o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Joł Hatred :)

Siatkę poprawiłem tylko na twarzy - tą co pokazywałem ci na gg zminiłem bo wydała mi się do... kitu ;) No...teksturki... sam wiesz ;)

ogolnie jest dobre :)
Wow! Hatred nie wdeptał mnie w ziemię!!! Yeah, normalnie teraz to w samozachwyt wpadnę ;). Dzięki za krytykę :)

 

-> Shogun - Dzięki :D No, ja chciałem zrobić takiego pół klasycznego Wolverina, dużo ściągnełem też z konceptu z Evolution (kreskówki) to jest coś pomiędzy ;) Kudły z fur raczej nie przejdą w low poly...

 

 

edit ->

tu jest ten koncept:

evolution.jpg

 

Empeck -> jesteś szybszy :P

 

Pozdro! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, w LP to nie, zagalopowałem sie, przyznaję, ale przeciez mozesz go jeszcze równolegle dopieścić, bo warto. No i te kudły naprawde sie proszą, ale juz w wersji mid - lub hi-poly. Zresztą co tam - dajesz mu subdivision surface i tylko troszkę go podrasowujesz i masz. A kudły... jak nie Ty, to ja sie szarpnę, bo pomysł jest świetny po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model DUZO lepszy od wczesniejszych

 

jest kilka miejsc gdzie mozna by bylo wywalic kilka poly(szczegolnie uda -gdzie zupelnieniewidac tego zageszczenia(miesnie spokojnie mozesz zalatwic tekstura)

 

szpony zeczywiscnie zdecydowanie za dlugie :)

Podoba mi sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruku -> czy ja wiem czy za duża? Przy tej ilości poly, szczególnie jak nie użyłem żadnej innej mapy oprócz kolor map? Widziałem już modele z liczbą poly o połowę mniejszą i z tej wielkości teksturą. Problemem nie jest tu wielkość, ale ilość detali jakie z tej wielkości wyciągnełem - a za mało wyciągnołem :]

 

barton_fink ->dzięki :) Mi się wydaje że nawet za bardzo przyoszczędziłem poly na nogach - szczególnie jak porównać je do np. pleców. No ale bardzo się z tymi poly nie szczypałem, chciałem się zmieścić w 5000.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hatred, eMpeck hehe, no macie rację :)

Starczy już tego rozkminiania się nad sobą jaki to ja fajny jestem :P

Teraz trzeba dalej ciąć poly i krzesać piksele hehe :D Wiem żejeszcze mi dużo brakuje i wcale się za żadnego mastera nie uważam ;) Jak cośwtym guście napisałem to tylko w żartach.

 

No ale pierwszy raz na forum mi się udało takie dobre comentsy zebrać więc jestem happy :)

 

Następny model mam nadzieję będzie lepszy, do tego może jeszcze kiedyś wrócę żeby poćwiczyć sobie mapy, rigowanie i tekstury i pozmieniać oczywiste błędy itp., więc bądźcie gotowi na to, że za jakiśczas odgrzeję jeszcze kotleta :)

 

ftorek, Shogun ->ja o tym pomyślałem, ale z pewnych wzlęgów zdecydowałem się natrochę oldshoolową wersję Wolverina - zostawmy już temat designu tej postaci ;)

 

Pozdro 600 i dzięki za komentarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności