Skocz do zawartości

Podziekowania, Pozegnania


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety....

 

Musze ograniczyc prace na komputerze i wziasc sie za przynoszaca jakiekolwiek dochody. Z cg3d nigdy nie bylem na tyle dobry aby na tym zarobic. Wiaze sie to oczywiscie z brakiem obecnosci na necie itd. Czasami bede zagladac, miedzy innymi z tego powodu ze sam prowadze forum dj'skie, i czasami pracuje dla jednego sklepu netowego, oraz zeby odebrac poczte, wiec czasami zajze na max3d :) Moze podesle jakiegos tutorialka. W nowym roku bede wyprowadzac sie z domu wiec nie wiem czy wogole bede miec net poza kafejkami i znajomymi.

 

Dziekuje wszystkim dzieki ktorym nauczylem sie tak wiele o maxie, wszystkim za swietna atmosfere, komentowanie moich pracek, niekonczonce sie watki, dlugie godziny w ET (thx, knysza), kilka zaczetych i nie skonczonych Projektow (eax, razor, plastique, sorry)

 

Greetlist:

Leru - wszyscy wiedza za co, ale prywatnie swietnie nam sie gadalo, daj znac kiedy jakis wypad na targi czy cos

Eax - pomoc, rozmowy o wszystkim, wspolny projekt itd

Mellodeque - dzieki maxowi sie poznalismy :))

Knysza - za ET, tak mnie zaraziles ze pol roku zmarnowalem na granie :)))

Ekipie ET - szkoda ze tak malo gralismy, ale czasami ze smiechu nie wyrabialem przy graniu

Wszystkich u mnie na gg - zawsze pomocni, jak cos potrzeba bylo to pomagali szczegolnie dla Hindusa, Agmakontsa, Marcina Mocnego (oj duzoo gadalismy , Chveti , Jaskier (ja mam ciebie tak wpisane) za to ze zaufales mi i chciales sie uczyc , Malefatal ,

 

Wielu osobom tez pomagalem chociaz nawet nie pamietam jednego nicka, bylem infolinia. Dzieki za zaufanie :) Mam nadzieje ze rady byly pomocne.

Wszystkim osobom ktore czytaja moje tutoriale (badz te ktore tlumaczylem) za to ze czegos sie z nich nauczyly.

 

Jakby ktos szykowal zlot w trojmiescie, albo generalny max3d to pisac :)

 

Na koniec dodam tylko POWODZENIA wszystkim.

Bye bye, bede tesknic.... :(

 

Jesli o kims zapomnialem to przepraszam, mozesz napisac tutaj i opierniczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

illy -> zgodnie z tradycją powinienem wątek usunąć :D oczywiście żartuję :)

No cóż, również dziękuję za rozmowy, atmosferę i te dziesiątki postów długich jak jasna cholera :] (ale przynajmniej nie raz boki zrywałem)

 

powodzenia i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech powodzenia illy (Skilo)... obyś gdzieś tam daleko znalazł sobie drugich takich jak my :)

no i jakbyś był gdzieś w okolicy to wpadaj do wrocka na zlot.

 

 

AGmakonts: nie wiem poszperam. ale powienin być gdzieś w "Rzeczach interesujących.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no pamietam jak miales nicka skilo i jak sie polowa ludzi na forum "buntowala" ze zmieniles nica :D mlodzi starzem nie pamietaja skilo my tak.... :D

teraz napewno watek "reczy interesujace,rzeczy zabawne" umrze z braku postow ;)

wielki illy(skilo) nas oposcil (tylko z forum :D)

powodzenia w "karierze"

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi ludze teraz beda mieli latwiej, nie bedzie mial kto ich opierniczac. Beda czuc sie bezkarnie. Od poniedzialku zaczynam czegos szukac. Ale w wolnych chwilach skrobne jakis tutorialik ;p

No i obiecalem sobie 3000 postow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutno sie to czytalo - ;(, no ale po cichu licze ze dostaniesz robote poczesci zwiazana z CG. Zreszta zapytaj ilu userow z forum pracuje w normalnych biurach a max to dla nich rozrwyka, mam nadzieje ze i dla Ciebie bedzie tak samo... Zagladaj tutaj czesto, zeby czasami humor nam poprawic... Jestes chyba najbardziej rozpoznawalna osoba na forum, tyle swoich fotek tu wrzuciles ze na ulice nie mine Cie obojetnie. No i jak reszta zycze powodzenia

 

P.S

 

U mnie Skilo to ty byles do Lipca tego roku na liscie GG :) dopiero pozniej sie przemoglem zeby to zmienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, wstaw bana Kome, przeciez wstawilem fotke butow!!!

 

eax: jestem na studiach dziennych , jak pojde do pracy, nie mowiac o powrocie z niej to chyba nawet nie spojze w strone kopmutera

 

 

Mozecie zamiast Member dac mi spammer? Leru? Adek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wciąż jestem tu nowy...ale twój nick i avatar był jednym z tych najbardziej rozpoznawalnych na forum. Takie życie...starzy odchodzą,ale przyjdą nowi. Ale to już nie to samo. Powodzenia. Nie daj się "im" (jacykolwiek tam staną ci na drodze) Jak ktoś ci będzie fikał to pisz. My z nim "pogadamy". 3maj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności