Skocz do zawartości

Gotham vs Pablo


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej

 

no goodie ale moim zdaniem ta \'sprezyna\' powinna mu wychodzic bardziej z potylicy (do tylu znaczy sie) - ale pewnie jest ona tylko probna wiec pewnie to jeszcze zmienisz

 

i nos moze mniej szpiczasty (na szkicu slabo widac ale mam wrazenie ze on ma nos taki troche zadarty w gore...)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest tak tymczasowo i w ogóle, to chyba trzeba by wykończyć choć jedną część.... bo brakuje detali... wszędzie...

no i uważaj na anatomię Pablo... pamiętaj, że nawet mięśniaki mają kości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feng Zhu... znakomity wybór... ten człowiek niesamowicie tworzy koncepty postaci, miejsc zarówno do gier jak i filmów... wielka postać... a praca wojownika nie jest jego najlepszą, co tylko świadczy o jego niespożytych pokładach wyobraźni i niesamowitym potencjale, co niedługo będzie można ocenić oglądając Episod 3...

 

O samym wykonaniu ów projektu- cóż jak na początek.. Hmm ów postać moźna dostrzec, co prawda jeszcze przez gęstą mgłe ale to przecież wstęp. Troszkę pogubiona anatomia... właściwie to tylko zaryz więc nie będę pisała co jest nie tak bo sam dobrze wiesz... bicepsy to nie jedyne mięśnie, kości też odgrywają nielada rolę w budowie co już na tym etapie zgubiłeś... i proporcje przede wszystkim proporcje. Rąk się nie czepiam skoro jak sam stwierdzasz są \"tymczasowe\"... pamiętaj, że tu odgrywają szczególną rolę... Radzę zająć się szczegółami bo potem mogą Ci umknąć...

A tak abstahując nie podoba mi się Twoja postawa w tej bitwie... nie zostawiaj sobie furtki, nie zakładaj, że przegrasz, asekuranctwo jest niegodne (!) więcej woli walki...

 

Pozdrawiam i owocnej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że nie do końca wiem co się dzieje... Jak mnie Pablo wyzywał na tą \"bitwę\", to myślałem że zdobył już spore doświadczenie i chce to udowodnić w równym pojedynku. A tu proszę...

 

Naprawdę nie chcę zjeżdżać twojej pracy... Po prostu uważam że narazie to nie ta liga.

 

Wymądrzam się a nic nie pokazałem, choć pisałem że już skończę? Racja, ale co to zmienia?

 

W wolnych chwilach wydłubię tę postać (nudna do bólu, ale jakoś idzie) i pokażę tutaj. Teraz muszę wyjechać i odpocząć... Nie wiem dokładnie kiedy to skończę... Ale narazie to wszystko mi się po prostu nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...Gotham...z calym szacunkiem, ale ja jeszcze ostatniego slowa nie powiedzialem i tak jak wczesniej napisalem to jest na razie ogolny zarys dopiero pozniej bede dodawal szczegoly i poprawial bledy....wiem ze i tak nie bede lepszy, ale i tak chce sprobowac, wiec nie rob mi tego nie zniechecaj mnie ;/

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham moze ci sie nie chce robic tej postaci ( chetnie bys odpoczywal leniuchowal ) moze straciles talent do modelowanie moze to moze tamto.Jesli nie pokazesz czegokowiek do tej bitwy to narazie jestes za Pablem ktory juz troche ma a jesli pokazesz to mozesz byc pewny ze albo uslyszysz nasze pffffffff marne efekty ( :P ) albo ohhhhh ahhhhh bo ladnie ci to wyszlo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Marcin_ps

Gotham moze ci sie nie chce robic tej postaci ( chetnie bys odpoczywal leniuchowal ) moze straciles talent do modelowanie moze to moze tamto.

 

hahahhah dobre, dobre!! stracił talent?! [lol2] [lol2]

Gotham pokaże prace kiedy bedzie chciał i gdy znajdzie czas na zabawe... :] myslisz że on tylko nad tym siedzi?! nic innego nie robi :>

 

... a kiedy już przyjdzie pora gdy Gotham uzna by ukazać innym śmiertelnikom na tym forum owoce swojej pracy... niedowiarki gdy zobaczą prace gothama będą mawiać do siebie:

\'Byłem - i ciągle jestem głupim forumowiczem mogącym tak powiedzieć i sprzeciwić się najwyższemu z najwyższych...\'

Za prawde powiadam wam - kiedy Gotham ukaże pierwszy render na tej oto mini bitwie szczęki wasze opadną do kostek

[lol2] [lol2] [lol2] [lol2]

Oto słowo moje :P :P

 

btw: prosze was nie piszcie że ktoś stracił talent... tego sie nie traci... ale można za to zgłupieć :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comix, ty chyba te wszystkie posty trochę za poważnie bierzesz... ja chce tylko trochę Gothama \"pogonić\", bo jestem ciekaw jak mu to wyjdzie, a ty go od razu bronisz :| Jeżeli go uraziłem to przepraszam, ale następnym razem nie traktuj tych wypowiedzi tak poważnie, spójrz czasem na emotikona wesoło się do ciebie uśmiechającego, który przecież właśnie od tego jest, żeby zasygnalizowac jakiś żart :) P.S. Gotham, ciągle czekam na rendery :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham podkreślał, że wyjeżdża i nie będzie miał czasu ani sposobności zająć się tą bitwą w najbliższym czasie... jak widzę nie wszyscy to zrozumieli i nadal próbują prowokacjami wywołać reakcje zabrania głosu, pokazania efektów dotychczasowej pracy- to pozbawione sensu... porywam Rafała na tydzień więc co poniektórzy ze swoimi zabiegami mogą się wstrzymać... ( cichutko apeluje by nieobecnych nie atakować a wypada poczekać aż będą mogli się bronić ).

Liczę na wasze wyczucie dobrego smaku i pozdrawiam wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, no zeby gothama kobieta ratowala... no swiat stoi na krawedzi... :))

 

a tak na serio: ludzie to nie jest wasz pojedynek, a gothama i pabla wiec nie czepiajcie sie tak strasznie - bo sie jakos tak nieprzyjemnie zrobilo!

 

z indianskim pozrowieniem

howgh!

..ftr..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznać, że Ulsia ma siłę przekonywania, aż ciarki człowieka przechodzą i włos się jeży na plecach :D jeszcze raz przepraszam, jeżeli kogoś obraziłem... Gotham, (nie)czekam na rendery :] P.S. i znowu może mnie ktoś źle zrozumie, ehh... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna bitwa, aby tylko nie ciągnęła się w nieskończoność. Pablo nie stawiaj siebie na przegranej pozycji, możesz być lepszy.

Dla chcącego nic trudnego (tak mawiała moja była nauczycielka z gimnazjum pani \'F\', ale to jędza była i jest ,i będzie, ktomie zna osobiście będzie wiedział o kogo chodzi). Dobra koniec tego dobrego:D Wielu by ją[killer]

 

Wierze, że wygra lepszy, ale jak to ocenicie. Przydała buy sięjakaś sąda z blokadą IP pozwalająca z jednego IP zagłosować tylko raz, bo inaczej mogą być jacyś kanciaże (nie piszę o uczestnikach bitwy).

 

Praca Pabla mi się podoba dobry ten młotek, ja tak narazie nie potrafię (patrz mój WIP), ale wszystko przede mną. Ciekawy jestem (bardzo) jak będzie wyglądała sama postać w całości, bo głowa dobra, reszta też.

 

Niech wygra lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwna sytuacja.....wchodze na forum na bitwe PABLO vs GOTHAM....z mysla ze zobacze jakies fajne renderki....a tu co ??.....jeden sie kloci z drugim ze cos......tamtem najezdza na koogos....ze obrazil jeszcze tam kogos przy okazjii jak sie klocil z kim innym......a jeszcze ktos inny was uspokaja ...... ludzie !! to jest ......dziwne.....dajcie sobie na luz......( szczegolnie Comix )

nie piszcie mi tu teraz ze nikt sie nie klocil......albo ze wszystko spox....jakby bylo spox.... to byscie nie wypisywali co poniektorzy takich dziwnych postow.....to jest przeciez tylko \"BITWA z nieokreslonym chyba terminem koncowym\" czyli GOTHAM ma mase czasu na skonczenie swojej pracki.......On tez ma napewno inne rzeczy do roboty w swoim zyciu a nie od rana do nocy siedziec nad postacia....zeby byly updaty na czas.......

 

Nie podawalem tu konkretnych nickow( procz Comixa).....bo jakbym to robil to by bylo full zamieszania a po co to komu ? ci co cos pisali nie tak....sami sobie nad tym pomysla.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni mnie nie było a tu się widzę zagotowała atmosferka...

 

Pablo - wierzę w Ciebie... feel the force Luck ;)... masz swoje techniki modelowania co pokazałeś przy bagniaku wyciągając go z pozornego bagna na niezły poziom aby Feng Zhu (pokłon) nie czuł wstydu - dałeś rade wtedy - dasz teraz o jedną bitwę madrzejszy...

 

Gotham - miłych wakacji z Ulsią ...

 

...no a jeszcze 3 grosze - kibicujmy a nie podpuszczajmy - taka propozycja - nie walczą o złote kalesony, że tak się wyrażę...

 

zbroję się w cierpliwość....

 

PS: comix :) ale dałeś się podpuścić z tą \"obroną\" Gothama....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł łoł ! STOP ! zadnych terminow !!! to nasza bitwa nie wasza ok?

poza tym nie bylo mnie teraz 2 dni bo mialem problemy z kompem a poza tym pracuje i nie mam czasu na razei na to...moze za 2 dni cos wrzuce !

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie poganiajcie ich, dajcie sobie luz. To ich sprawa kiedy skończą i kiedy zamieszczją rendery. Mamy wakacje, a oni pewnie mają jakieś obowiązki i chcą też porobić jakieś inne rzeczy poza siedzeniem w max\'ie. Pozostaje tylko cierpliwie czekać na kolejne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... Mój pierwszy upload... Oj czasowo to wygląda fatalnie, ale nic nie poradzę mam też inne sprawy a ten projekt co jak co ale nie zbyt wysokiego priorytetu...

 

Co do conceptu... Nie ukrywam że w dużej mierze go obchodzę... I to z premedytacją, wybaczcie ale nie chcę mieć problemów w Reelu więc zrobiłem to na swoją modłę.

 

Co do projektu to jest to jeszcze mocno wipowy... Ale już zaczyna przypominać ludzi. Heh, komentarze są mile widziane i myślę że widać na pierwszy rzut oka co jest jeszcze \"na gumkę\" ;).

 

Teraz sobie znowu wyjeżdżam (mmmmmmm) w poniedziałek jeszcze do niego usiądę.

 

 

vs%20burak1.jpg

vs%20burak2.jpg

vs%20burak3.jpg

vs%20burak4.jpg

vs%20burak5.jpg

vs%20burak6.jpg

vs%20burak7.jpg

vs%20burak8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co powiedzieć... przyzwyczaiłeś wszystkich do takiego poziomu prac, więc już się tak nie będe podniecał :D ale jak dla mnie to on jakiś taki za \"ludzki\" jest, nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi... widzisz, ten rysunek z którego to obaj robicie jest raczej taki w klimacie fantasy, a twoja praca wygląda jak wzorowana ze zdjęcia... z jednej strony to dobrze, a zdrugiej... sam nie wiem :| ehh, nie słuchaj mnie, głupoty gadam [lol2] trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho... wreszcie coś ciekawego zaczęło się tu dziać... mniam! Jestem pod wrażeniem bo jak widać szkic Fenga zaczyna nabierać niesłychanie realnej formy...

Zasłużyłeś na mały odpoczynek i dużo słodkości...

ale potem.... do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności