Skocz do zawartości

Gotham vs Pablo


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

hmm...model robi wrazenie...i to duze...ale wedlug mnie za bardzo odchodzi od szkicu..tzn jest za ludzki...poza tym twarz jest inna niz na szkicu..nie wiem czy to dobrze czy zle..ale to jest moje zdanie...ja raczej bede sie trzymal szkicu i klimatow fantasy jak to napisał Loozack...update dopiero jak wroce...czyli ok poniedziałku lub wtorku..

 

pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałbym zwrócić uwagę że napisałem dlaczego tak jest, a nie inaczej. Mogę dodać jeszcze że gdybyś Pablo jednak pokazał więcej... To bym wziął udział w tej \"bitwie\" i odtworzył na chama koncept. A tak to robię model do reela z elementami tego konceptu. Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No barzdoladnie to wygląda - tylko szkoda, że nie robiłeś tego jak już wspominałeś (zgodnego z konceptem) tylko reala opartego na koncepcie.

Powiemtylko, że wygląda bosko!!

Ale wolałbym zobaczyć prackę 3d bardziej przypominającą koncepcik :p

 

Pzdrawiam

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem jedno slowo... a wlasciwie 3...

 

Fajne to jest...

 

lub:

 

Podoba mi sie

 

albo...

 

zarabiscie to wyglada.. albo... moge tak przez caly dzien, ale co do pracki naprawde niezle to wyglada mimo aetapu pracy... (ladne ucho ci wyszlo :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, jak dla mnie to nie dajesz teraz szans Pablo... ale nie chodzi mi tu o pochwalenie ciebie, raczej przeciwnie... bitwa powinna polegać na tym, że obie osoby robią to samo, a wygląda na to, że ty robisz projekt według własnego widzimisię, więc jak tu porównać twoją postać do postaci Pablo ?? Gotham, wiem, że masz duże możliwości ale nie wciskaj ich tam, gdzie nie potrzeba, no bo powiedz mi, w czym ten twój model przypomina oryginał ??

 

char_17.jpg

przemyśl to, powodzenia [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/No coz nie myslalem ze kiedys powiem to o twoim modelu Gotham ale to jest po prostu brzydkie[no].Cala fajnosc tego conceptu stanowil doskonale wywarzone proporcje czyli napakowany koles z duzymi lapkami stojacy na malych dosc stopach normalnie budzilo by to dziwne uczucia u widza ale tutaj tego nie bylo bo bylo przemyslane i wywarzone.Natomiast twoj model wiem wiem ma byc stylizowany na bardziej ludzki ALE teraz co najwyzej mozesz sobe zrobc pana zdzislawa z mlotkiem a nie pakerabo jak niby normalny koles nawet tak napakowany moglby uniesc tak lekko Taki mlot.No dobra zmniejszysz mlot i bedzi ok wszystko real ale zgubisz calkowce te fajnosc konceptu bedzie to po prostu taki dziwny koles z mlotkeiem ta postac miala styl a teraz wyglada glupio.Aha i co za gadka z tymi klopotami w reelu przeciez pelno jest noramalnych reelow wielu grafikow w ktorych wrzucaja razem z modelem concept art obok i zaznaczaj ze arcik nie jest ich albo w creditsach albo besposredniona rysunku.A tak btw tez mi sie sam modelik nie podoba pokazywales duzo fajniejsze prace nawet te robione na szybko np trofeum w bitwie.Nie podoba mi sie siatka i sama budowa miesni wyglada to jak bys przemodelowal swojego Scouta:).W skrocie pomysl ze zmiana conceptu nie trafiony i model tez taki nijaki.Troche ostro napisalem ale kazdy wie ze przeciez potrafisz zrobic rzeczy 100x razy lepsze i nie przepuszcze ci robienie takich na mniejszym poziomie:][mruga][pokazal jezyk];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatmax, czy na pewno chciales uzyc slowa \"brzydkie\"?

Troche mi to przypomina klientow, ktorym nie mozna pokazywac roboczych wersji prac, bo nie stac ich na odrobine wyobrazni. Co by nie mowic Model jest bardzo dobry i wcale nie ustepuje statuetce.

Nie bede sie spieral co do zgodnosci z konceptem, bo nie ma sie o co spierac, ale brzydki..? ech..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec...

fajny ten koles... pomimo wczesnej formy jest fajny. Najbardziej podoba mi sie dupa(nigdy mi nie chce wyjsc ;)).

A co do reszty, to muskulatura bardzo ladnie wyglada(jak zwykle zreszta)... a czemu za male rece? mi wygladaja na w miare zbudowane :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by leander

Scatmax, czy na pewno chciales uzyc slowa \"brzydkie\"?

Slowo to dotyczylo glownie strasznej siatki i dziwacznego wygladu czyli np realistyczna postac z elementami z conceptu.To tak jakby Gotham sam niewiedzial(ale wie bo sam napisal i mi sie ten pomysl nie podoba) co chce osiagnac z jednej strony zgodnosc z natura z drugiej fantastyka a to sie nie trzyma kupy.[urwanie glowy]

 

EDIT:Btw wyrarzam tylko swoja opinie Gotham sie nie musi do nich stosowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model gothama of coz wymiata, mimo bledow w skalowaniu roznych rzeczy - za male raczki, jakies dziwne nogi;d miesnie na klacie tez jeszcze nie te, ale wszystkie zarysy muskulatury wymiataja,

szczerze mowiac nie wiem czy ta bitwa ma jakikolwiek sens, z jednej strony gotham juz wymiatl prace pabla (z calym powazaniem dla niego za checi) z drugiej odbiega od tematu gotham. czy jest sens to kontynuowac nie zabardzo wiem:p jesli kiedys nawet to skonczycie to nie bedzie tego jak ocenic, wyjda 2 odrebne prace

no ale jak wam sie chce to robcie swoje;D

gl :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(piszę na szybko z konta Ulsi)

 

THX wszystkim.

 

Nadgarstek, dłonie i niektóre mięśnie poprawię. A model jest zrobiony od zera (scout miał fatalnie wielką ilość ścianek, ten mimo przegięć ma dużo (dużo) mniej). Co do czystości siatki... To tak jak powiedział Bigi, ta postać nie będzie animowana :).

 

A teraz w sprawie konceptu..... Heh, sprawa wygląda tak, że dla mnie to żadna bitwa tylko strata czasu (przepraszam cię Pablo....). Dlatego pracuję wedle własnego

pomysłu/konceptu. A elementy czysto z tego są na chwilę (w reelu będą inne). Dlaczego? Na zachodzie są cięci jak diabli na koncepty Fenga... a ja chcę mieć czysty reel, bez smrodu. Jak co bardziej błyskotliwi pewnie wyczuli... Bitwa jest skończona- bez zwycięzców ani przegranych. Poprostu pokazałem tyle, aby nie było wstydu. Teraz model ukształtuję wedle własnego konceptu.

 

Pozdrawiam, Gotham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, no teraz żeś mnie rozwalił vzdenerwowany] czyli uważasz, że jesteś za dobry, żeby \"zniżać się\" do takiego poziomu jaki reprezentuje ta bitwa czy co ?? po cholerę w ogóle godziłeś się na udział w niej !! co ty chcesz udowodnić... ehh, brak mi słów... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz moja opinie.. krytyke ( mysle ze pomogla ) dostales juz jakis czas temu . Mam nadzieje ze milo spedzasz teraz czas.

Jak Wujek zauwazyl heh nie wiem jkis sens ma ta bitwa.. to jest wlasciwie bez senu chyba ze nie wiem co pomyslodawca mial na mysli.No wlasnie . nie wiem.

luzaku - chyba nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, sorry że tak ostro na ciebie wcześniej naskoczyłem, ale jak zobaczyłem co napisałeś to coś mnie trafiło i naskrobałem co mi tylko do głowy przyszło... ale nadal uważam, że jesteś bardzo nie fair w stosunku do Pablo :|

P.S. Nezz, może i nie rozumiem, ale dla mnie to jest wysunięty przez Gothama środkowy palec w stronę Pablo i kropka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i jest wysunięty palec...

ale ja chciałbym poznać przyczyny dla których Pablo wyzwał Gothama na bitwe.

Bo jeżeli była to głupia duma to rozumiem Gothama... jeżeli natomiast pomody były inne to sam nie wiem...

 

Pablo, powiedz jak jest? bo nie chce być niesprawiedliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Gotham)

 

Hmmm, nie powiem abym wiedział po co zaistniała ta bitwa... Naprawdę.

 

Całość wypłynęła w niezwykle specyficznyc okolicznościach dla mnie. Jakby nie patrzeć nieco wcześniej nauczyłem Pabla podstaw rigu i oraz wspomagałem rzetelną krytyką.

 

Aż tu pewnego pięknego dnia o 4 tuż przed lulu taki jegomość delikatnie zaczął nalegać na \"konfrontację umiejętności\". Myślę że wyłącznie z powodu późnej pory zrobiłem ten jeden kroczek za daleko (będąc delikatnie ubawiony propozycją).

 

Naprawdę z całym szacunkiem dla osiągnięć naszego kolegi... na takie konfrontacje jest jeszcze sporo za wcześnie... dodatkowo zniesmaczyły mnie nalegania na \"częste updaty\".... Przepraszam ale czy ja tu mam serwować tutorial???? Myślę że jednak wszystko ma swoje granice i musi być ograniczone ramami wyczucia.... choćby minimalnego. Jeszcze ten pierwszy post... Dajcie spokój...

 

Pozdrawiam, Gotham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

Przepraszam ale czy ja tu mam serwować tutoriala ??

no i znowu jestem w szoku... przecież w końcu to jest dział Work In Progress a nie Finished Gallery... ja już zgłupiałem :|

 

A ja z kolei tego nie bardzo rozumiem :| . Co WIP ma wspólnego z tutorialalmi. W WIP\'ie osoby prezentują to, co aktualnie tworzą. Słabsi oczekują pomocy, porad i opinii, lepsi pokazują co potrafią często nie zdradzając swoich technik, gdyż wymagało to wiele pracy z ich strony, a tutoriale..... są w odpowiednim dziale na www.max3d.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak sobie czytam niektore wypowiedzi i smiac mi sie chce. Niektorzy podchodza do calej sprawy zbyt emocjonalnie, zeby nie powiedziec personalnie!

 

Gotham najwyrazniej zna swoje mozliwosci i wcale mu sie nie dziwie. Cala sprawe rozdmuchali bardziej inni userzy, niz glowni bohaterowie.

 

Wybaczcie porownanie (szczegolnie Pablo), ale to tak jakby zabrac dziecku lizaka. Jednych to satysfakcjonuje, a innych nie.

Myslicie, ze jak zaproponuje pojedynek Bagginsowi to sie zgodzi, rzuci wszystko i bedzie zamieszczal update`y? Nieee... jest zbyt zarozumialy, zeby stawac ze mna w konkury.

 

Miala byc zabawa, a wyszla afera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Heh, tak sobie czytam niektore wypowiedzi i smiac mi sie chce. Niektorzy podchodza do calej sprawy zbyt emocjonalnie, zeby nie powiedziec personalnie!

 

Gotham najwyrazniej zna swoje mozliwosci i wcale mu sie nie dziwie. Cala sprawe rozdmuchali bardziej inni userzy, niz glowni bohaterowie.

 

Wybaczcie porownanie (szczegolnie Pablo), ale to tak jakby zabrac dziecku lizaka. Jednych to satysfakcjonuje, a innych nie.

Myslicie, ze jak zaproponuje pojedynek Bagginsowi to sie zgodzi, rzuci wszystko i bedzie zamieszczal update`y? Nieee... jest zbyt zarozumialy, zeby stawac ze mna w konkury.

 

Miala byc zabawa, a wyszla afera.

 

Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejmujecie sie starrasznie tym.pablo wyzwal gothama na bitwe, gotham wyzwanie przyjął, ale hmm chyba malo kto mial jaiies watpliwosci jak to sie skonczy. powiedzmy sobie szczerze są GRAFICY i graficy i jeszcze mniejsi graficy( ja sie bynajmiej do GRAFIKÓW nie zaliczam i mam tego swiaomosci) Gotham wie gdzie sie w tej drabinie znajduje i dobrze, rozumiem ze niektórzy mysla ze sa wyżej niż sa nprawde( to nie jest do paba, ale do ogółu) ale spójrzmy prawdzie w oczy wiekszośc z as skonczy albo robiac jakies reklamy, albo wogole skonczy z grafika, czy tez pozostanie to w sferze hobby.a to jak zachowuje sie gotham to ja mu sie nie dziwie bo wiem ze ma waznijesze sprawy i inne obowiązki. a c do jego pracy to co tu mozna pisać?? nie lubie sie powtarzac, wiec powstrzyma sie od wypowiedzi, bo cyba kazdy wie co bym napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh

pytanko...to jest WIP czy moze dzial Dyskusji? nie wiem po co to cale zamieszanie...fakt wyzwalem Gothama na bitwe i chce ja skonczyc...dopiero dziisaj wrocilem po dluugim weekendie :))...i pozniej zasiade do postaci....i nie polemizujmy juz na ten temat po co? dlaczego? itd ok?

To 3mta sie

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No nie powiem pomysł sam w sobie mi się podoba. Bitwa jeden na jeden, na solo :D to fajny pomysł. (tak sobie myśle że jak skończe mojego WIPa to sam kogos zaprosze do takiej bitwy :] - bojta sie :D [lol2] . Co do bitwy Pablo Vs Gotham to poczekam na dalsze rendery...

 

ps

pracowac nie gadac tyle ;)

 

Pozdrawiam

Pionier

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO , dużo zamieszania wokół tej bitwy , ale co się dziwić , wojna gigantów![yes]

Moim skromnym zdaniem , to Gotham niesamowicie modeluje , ma przewagę ALE , z tego co widzę to Gotham jest pewny siebie , pewny wygranej , lecz niech uważa , pycha często prowadzi do zgóby . Niebądz zbyt pewny siebie Gotham , bo niechcący możesz popełnić głópi błąd i przegrać . W końcu to żółw wygrał wyścig z królikiem . Może Pablo specjalnie pisze wkółko że napewno przegra i że jest gorszy , po to żeby Gotham poczół się zbyt pewnie i noga mu się powineła , co? No ale dość tych teori spisku , niech zwycięży leprzy (sprytniejszy)[winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami zobaczcie co żeście zrobili z tym thread\'em:mad: . Myślicie że jak PABLO wyzwał GOTHAM\'a to sensacyjna sprawa i trza się z nich ponabijać[co?]:mad: . A spytaliście ich czy chcą by ich wątek był rozdmuchany przez parę osób że na 160 postów jest 9 screenów na krzyż i 2 czy 3 posty dotyczą bezpośrednio dodanych zdjęć a reszta to obgadywanie, pisanie textu typu czekamy na kolejne screeny itp. To jest bezsensowne nabijanie postów i robienie sobie jaj z tego thread\'a. Wystarczy że jedna osob napisze tak a nie 10 czy 15. Przecież to jest bez sensy!!!!.:mad::mad: :mad:

 

Zastanówcie się teroszkę nad sensem tej bitwy bo udział osób które ją zapoczątkowały jest w porównaniu do ludzi którzy rozwiali to wszystko jest minimalny.

 

pozdro:mad:

KAIN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu trafilem zupelnie przypadkiem szukajac jednej minibitwy. Przyznje ze bardzo mnie zacikawil fakt ze w bitwie bierze udzial Gotham (Pabla tworczosci nie znam za dobrze.. wybacz Pablo ;). Ale nic sie nie wypowiem ze czekam albo ze uper. Bo nie widze ani jednego obrazka... pokzuje mi sie ten taki czerwony krzyzyk jakby link nie dzialal lub inny czort.

Narazie moge wiec tylko zyczyc obu panom powodzenia.

 

Ale gdy by to nie byl problem to moze jest inny sposob by wszyscy widzieli zamieszczane rendery?

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu trafilem zupelnie przypadkiem szukajac jednej minibitwy. Przyznje ze bardzo mnie zacikawil fakt ze w bitwie bierze udzial Gotham (Pabla tworczosci nie znam za dobrze.. wybacz Pablo ;). Ale nic sie nie wypowiem ze czekam albo ze uper. Bo nie widze ani jednego obrazka... pokzuje mi sie ten taki czerwony krzyzyk jakby link nie dzialal lub inny czort.

Narazie moge wiec tylko zyczyc obu panom powodzenia.

 

Ale gdy by to nie byl problem to moze jest inny sposob by wszyscy widzieli zamieszczane rendery?

 

pozdrawiam :)

 

 

23-08-2003, 15:24

 

odkopales perelke bo byla tutaj niezla burza swego czasu :D:D:D:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności