Jump to content
Pablo

Gotham vs Pablo

Recommended Posts

co tu się tak cicho zrobiło ?? gdzie updaty ?? ja chce updaty !! [killer] ;):D

Hihihi... Wstyd się przyznać ale lenię się niemiłosiernie... Może jak Pablo z czymś wystartuje to jakieś chęci przyjdą :>.

Gotham ty i lenistwo?.... uuu nieładnie ;)

muszę zapamietać jakbyś kiedyś do nas CV przysłał ;)

pozdrawiam [piwo]

Znasz to pewnie:

Tribal: No cash no work (w tle rytmiczne pstrykania palcami).

poczatki glowy !...powiedzcie co poprawic...oraz zastanawiam sie czy te ucho jest dobrej wielkosci oraz w dorbym mmiejscu usadwone...?!

pozdr

g6.jpg

g7.jpg

g8.jpg

ucho zaczyna sie od luku brwiowego do czubka nosa. ale Żółci maja troche mniejsze, wiec moim zdaniem jest dobrze

hej

no goodie ale moim zdaniem ta \'sprezyna\' powinna mu wychodzic bardziej z potylicy (do tylu znaczy sie) - ale pewnie jest ona tylko probna wiec pewnie to jeszcze zmienisz

i nos moze mniej szpiczasty (na szkicu slabo widac ale mam wrazenie ze on ma nos taki troche zadarty w gore...)

pozdro

hmm...no chyba masz racje...ale na razie skoncze caly model to tedy bede bral sie za szczegoly itd.

pozdr

poczatki ciała...musze jeszcze nad tym bicem popracowac...

pozdr

mysle ze uzy bardziej szpiczaste i bardziej wcisniente w czaszke. no i zeby na wierzchu (nie wiem jak to inaczej napisac:)))

hmm, według mnie te jego ręce wyglądają jak skręcone... keep working :)

No dobra a Gotham wrzuci tu jakis swoj renderek.....hmm wsumie ciekawe jak to wam ten pojedynek wyjdzie......zobaczymy dwa rozne wykonania tej samej postaci.....ciekawe.....

Jak na razie jest tak tymczasowo i w ogóle, to chyba trzeba by wykończyć choć jedną część.... bo brakuje detali... wszędzie...

no i uważaj na anatomię Pablo... pamiętaj, że nawet mięśniaki mają kości :)

dzieki Kris...dobrze mowisz...Tymczasowo...po prostu na razie chce zrobic ogolny zarys postaci a potem dopiero bawic sie doklanie w szcxzegoly i anatomie :))

pozdr

wyglada spoko, tylko co do tych szczegolow moze masz racje... narazie zarys (ale chwila - zarys jest na szkicu) ... SOPX

Powodzenia dla Pabla i Gothama (gdzie sa rendery Gotham!!??!!??)

Feng Zhu... znakomity wybór... ten człowiek niesamowicie tworzy koncepty postaci, miejsc zarówno do gier jak i filmów... wielka postać... a praca wojownika nie jest jego najlepszą, co tylko świadczy o jego niespożytych pokładach wyobraźni i niesamowitym potencjale, co niedługo będzie można ocenić oglądając Episod 3...

O samym wykonaniu ów projektu- cóż jak na początek.. Hmm ów postać moźna dostrzec, co prawda jeszcze przez gęstą mgłe ale to przecież wstęp. Troszkę pogubiona anatomia... właściwie to tylko zaryz więc nie będę pisała co jest nie tak bo sam dobrze wiesz... bicepsy to nie jedyne mięśnie, kości też odgrywają nielada rolę w budowie co już na tym etapie zgubiłeś... i proporcje przede wszystkim proporcje. Rąk się nie czepiam skoro jak sam stwierdzasz są \"tymczasowe\"... pamiętaj, że tu odgrywają szczególną rolę... Radzę zająć się szczegółami bo potem mogą Ci umknąć...

A tak abstahując nie podoba mi się Twoja postawa w tej bitwie... nie zostawiaj sobie furtki, nie zakładaj, że przegrasz, asekuranctwo jest niegodne (!) więcej woli walki...

Pozdrawiam i owocnej pracy...

ta kobieta jest nowa (na forum :)) a zna sie na rzeczy zreszta to widac po postach.Chetnie bym zobaczyl jakies twoje pracki ... chyba ze cos przeoczylem i masz swojego vipa ?

z tego wszystkiego to zapomnialem dodac ze jak narazie Pablo idzie ci to nawet nawet :P czekam na koncowy render a dzis zabieram sie za swoje vipy ktore troche sie zalezaly przez remont.

Ulsia...dzieki za konkrettny komentarz...tego mi bylo potrezba :)))...ttak jak mowisz wszystko zrobie, tylko jakois na razie czasu nie moge znalesc....jescze raz dieki

pozdr

Muszę przyznać że nie do końca wiem co się dzieje... Jak mnie Pablo wyzywał na tą \"bitwę\", to myślałem że zdobył już spore doświadczenie i chce to udowodnić w równym pojedynku. A tu proszę...

Naprawdę nie chcę zjeżdżać twojej pracy... Po prostu uważam że narazie to nie ta liga.

Wymądrzam się a nic nie pokazałem, choć pisałem że już skończę? Racja, ale co to zmienia?

W wolnych chwilach wydłubię tę postać (nudna do bólu, ale jakoś idzie) i pokażę tutaj. Teraz muszę wyjechać i odpocząć... Nie wiem dokładnie kiedy to skończę... Ale narazie to wszystko mi się po prostu nie podoba.

hmm...Gotham...z calym szacunkiem, ale ja jeszcze ostatniego slowa nie powiedzialem i tak jak wczesniej napisalem to jest na razie ogolny zarys dopiero pozniej bede dodawal szczegoly i poprawial bledy....wiem ze i tak nie bede lepszy, ale i tak chce sprobowac, wiec nie rob mi tego nie zniechecaj mnie ;/

pozdr

Originally posted by Pablo

wiem ze i tak nie bede lepszy

Stary to juz sie stale nudne po raz ktorys powtarzasz ze przegrasz i ze jestes gorszy....... skoncz i uwierz w siebie..........