Skocz do zawartości

Gotham vs Pablo


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnio sobie pogadalismy z Gothamem na gg...ze mozemy sie ze soba zmierzyc w 3d(wiem ze przegram,ale chce sie zmierzyc:) ).Ja chce sobie pocwiczyc modelowanie postaci, a Gotham...hmmm...w ogole cos zrobic:] bo dawno nic nie robil :))...no wiec zalozeniem jest stworzenie postaci bazujacaej na szkicu Fenga Zhu(www.artbyfeng.com) oraz jego otexturowanie bez zandej sceneri...a na koncu gdy juz skonczmy postacie ( ja pewnie bede dluzej robil...bo mam jescze inne sprawy na glowie ) to Wy uzywkonicy Forum ocenicie ktora placa jest lepsza ( juz wiem ktora:D )...no wiec zyczcie mi i Gothamowi powodzenia :)

 

 

pzodr

 

 

char_17.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOOW!!

 

Pracka bedzie moim zdaniem swietna...

 

2 ziomow co wiedza sporo o grafice robia to sama pracke, to jush jest git, a jeshcze dochodzi rywalizacja miedzi prackami (podwojne staranie sie i dbanie o shczegoly)!!

 

Zycze powodzenia tak jak chciales Pablo!! [gafa][winko]:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, może im chodzi o moją mini bitwę (NUKE CANNON)...Napisałem tam, że jak ktoś chce to może modelować ze mną CANNONA (KAIN i Chaos \"zapisali\" się na to)...Tak przypuszczam, że o to chodzi... Nawet później zmieniłem nazwę tematu na Mini bitwa: NUKE CANNON...:)

Wiem, że moja \"mini\" jest pryszczem w porównaniu do waszej!! Spotykają się 2 potęgi graficzne...[lol2]. To będzie coś...:)

Czekam na pierwsze renderki.

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę Pablo rzucił wyzwanie brodaczowi :) oj bedzie się działo :)

 

bardzo chetnie popatrze.. no i życzę wam obu powodzenia chodź Pablo życzę go więcej

 

pozdrawiam [piwo]

 

PS: Gotham mam nadzieję, że nie będziesz dawał fory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Dosyć specyficznie ująłeś to we wstępniaku... Wyzwałeś mnie to jestem.

 

Spodziewałem się nieco innego konceptu, ale ok. Nie widzę problemu. Co prawda dalej nie chwytam czemu to ma służyć... Ale 1 na 1 to może być ciekawe doswiadczenie.

 

Tylko pamiętaj że do poniedziałku nic nie zrobię. Mam exam z matmy, czyli zdecydowanie wyższy priorytet. Więc zostawiam ci wolną rękę. Możesz zaczekać do poniedziałku lub sobie już spokojnie dłubać. Jak wolisz.

 

Heh... Tylko wyraźnie ci napisałem że nie mam czasu na cały projekt (albo modelowanie, albo teksturowanie)... Nie wiem jak mogłeś o tym zapomnieć... Projekt jasno wskazuje że ograniczymy się do modelowania.

 

To tyle, pap

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Gotham...to bedzie tylko modelowanie...a juz texturowanie we wlasnym zakresie i tylko dla siebe :)))...w sumie ja nie wiem jescxze kiedy yten projekt zaczne...tez mam terminy...a pzoa tym Ty masz szybsze tempo :)))

 

pozdr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...no panowie teraz to widze żę całe forum będzie patrzyło na wasze poczynania...wkońcu coś się dzieje...ale to jest w sumie nie głupia idea...robić pojedynki z innymi...1vs1...no i jak mobilizuje...i tu powinny być brawa dla pomysłodawcy...tylko teraz musicie dać przykład że coś takiego może istnieć :D

 

pozdro & powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa .. gadu gadu :D szumu narobili ... a czekac jak zawsze trzeba .. wiec pablo do dziela ...bierz sie za to bo jak pisales bedziesz to dluzej robil, a gotham od poniedzialku zaczyna :> hyhyhy ... masz fory !!!!

 

pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pit3r

taaaa .. gadu gadu :D szumu narobili ... a czekac jak zawsze trzeba .. wiec pablo do dziela ...bierz sie za to bo jak pisales bedziesz to dluzej robil, a gotham od poniedzialku zaczyna :> hyhyhy ... masz fory !!!!

 

pit

 

Pit3r umawialismy sie razem z Gothamem,ze nbe ma zadnego terminu tyko po prostu mamy skoncycc ta pracke...wiec prawdopodobnie juro zaczne cosik robic...

 

pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki...wreszcie jakies rendery:P tylko na razie zrobilem sobie ten mlotek..postac zostawiam na pozniej :)))

wiec wstepna wersja mlotka...musze zrobic jescze pekniecia,poorwaic rekojesc itd.

 

pzodr

 

 

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jezeli wzorujesz sei na tamtym rysunku to zauwaz ze tamten mloteczek sie troche rozni.Twoj wydaje sie malo masywny.I czy ta czesc do tzymania nie jest za krotka?

-pozdraiwam i zycze powodzenia w pojedynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Pablo śpiesz się bo Gotham pewnie już Brazylijkę ustawia co by zrobić oststeczny render ;)

 

a tak w nawiasie to dziwie się czemu zacząłeś od młotka - to tak jakby w-g jego proporcji miałbyś budować postać....

moim skromnym zdaniem najpierw buduje się postac a potem w-g jej proporcji dostawia sie gadżety...

 

no ale przyznać muszę, że młoteczek sliczniutki.... :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hje Boowa, trafiles w sedno:), no niestety to racja jest...

Pablo zdecydowanie latwiej Ci bedzie wszystko ustawiaci i lepiej wyjdzie jak zaczniesz od rzeczy najistotniejszych, czylli postaci w tym wypadku, mlot nalezy do akcesoriow, chociaz wazny to jednak drugorzedna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Wróciłem... Jej co za czarcia pogoda :/... Ledwo żyję... W środę się dowiem czy mam szukać jakiegoś folkloru... Ehhh, nie ważne.

 

Co do modelu... No Pablo dałeś ciała... Hmmmm, dla mnie młotek to jak taka torebka dla kobiety. Jak postać wyjdzie mi dobrze to i tak nikt nie spojrzy na rzeźbienia na młotku... A jak spartolę to na pewno młotek niczego nie odratuje.

 

Nie wiem ile mi zajmie rozrysowanie proporcji... Ale postaram się możliwie szybko coś wrzucić. A całą postać zakończyć do soboty (wraz z ;) ).

 

To tyle pap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki male wyjasnienie...dlaczego zaczolem od mlotka?? a to dlatego gdyz jutro bede mial rysunki tej psotaci...wtedy bede mogl zaczc ja modelowac...a mlotek bylo tylko tak aby cos robic...

 

Gotham...dalem ciala...ehhhh....dla mnie jest wazne ze ja z tego bede zadowolony :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności