Skocz do zawartości

Archinteriors Vol. 1


TrojkaT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

(...) "learn commercial rendering set-up." (...) " Just buy and click render!"

 

Hehe... A ja głupi myślałem że trzeba coś adaptować do każdej sceny, że to umiarkowanie skomplikowany proces- wizualki.

 

Dla mnie zupełnie bez sensu, jakiś komentarz, zakrojenie "dlaczego tak" wydaje mi się po prostu obowiązkowe.... Szczególnie że co poniektóre osoby w sieci dzielą się swoimi ustawieniami zupełnie za darmo.

 

Hmmm, pewnie i tak ludzie to kupią- czego szczerze everom życzę.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hmmm, pewnie i tak ludzie to kupią- czego szczerze everom życzę. "

 

A ja nie :)

 

Hehehe, a czemu? Można zawsze podejść z innej strony, niech Bigu się z kimś dogada i wyda serię 5ciu psd'eków (no i oczywiście z dodatkiem jakichś tam brushy)- "Learn professional illustration".

 

Mi się wydaje co najmniej pionierskie- szukać nisz rynkowych w segmentach o przydatności oscylującej w okolicach zera ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a czemu? Można zawsze podejść z innej strony, niech Bigu się z kimś dogada i wyda serię 5ciu psd'eków (no i oczywiście z dodatkiem jakichś tam brushy)- "Learn professional illustration".

 

Mi się wydaje co najmniej pionierskie- szukać nisz rynkowych w segmentach o przydatności oscylującej w okolicach zera ;).

 

 

Zarty zartami, ale ja takiego .psd chętnie bym obejrzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty zartami, ale ja takiego .psd chętnie bym obejrzał ;)

 

Ale czego byś się spodziewał? Jeśli w ogóle ktoś używa warstw to z potrzeby chwili- separacji czy dla zachowania możliwości powrotu (przynajmniej z tego co mi wiadomo). Psdek byłby ładniejszym marketingowo jpgiem, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie przyznam bez bicia, że nie mam pojecia o malowaniu. Chetnie bym zobaczył, czy operuje sie tylko kolorem, czy warstwami ktore rozjasniają/przyciemniają obraz. Jak na razie wrogiem, z którym się męcze jest zwykły ołówek, ale cyfrowych malowaczy chętnie bym poobserwował :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioo- ale to fruniesz na gnoma, kupujesz sobie DVD (wybranego najlepiej ulubionego twórcy (za 59$ :) ))- i masz porządny podgląd jak pracują- opowiadają, wszystko widać etc. Takie psd to wierz mi nic nikomu by nie dało :).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie nie czaje tego produktu. Zeby jeszcze byla to plyta z tutorialami dot. tych wnetrz, to rozumiem (pewnie bym kupil nawet), bardzo fajna rzecz by to byla, a tak to po prostu nie rozumiem dla kogo i po co? Moze ktos z Everow mnie oswieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialoby, gdyby tam bylo cos dodane. Z samych ustawien niewiele wynika moim zdaniem jezeli nie ma ani slowa komentrza. Zeby bylo napisane dlaczego tak, a nie inaczej, to co innego. Owszem, czegos sie tam mozna nauczyc i pewnie fajnie sobie zobaczyc te sceny. Ja tylko nie rozumiem kumu cos takiego sie sprzedaje i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome - racja, tylko że w innych scenach te ustawienia szlag trafi...

Można poglądać, ale nie za taką cenę! Nigdy nie dam tyle, aby poobczajać gotowe scenki. Cena mogła by być w okolicach 50-60zł, choć z drugiej strony, nikt nie robiłby tej płyty za taką cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak dla mnie to produkt ten jest najzwyczajniej i w linie prostej wynikiem kreatywnosci, cwaniactwa i pomyslowosci. Nie rozumiem tylko postow typu po co to komu, IMHO jesli znajdzie sie choc 1 osoba chetna a bedzie ich pewnie wiecej to warto bylo cos takiego zrobic, zawsze troszke kasy wpadnie. Jasne ze 20latek nie kupi sobie pampersow, ale znajdzie sie ktos komu sie to przyda. Moze jest to bubel moze nie. Jesli produkt jest wystarczajaco opisany i w paczce bedzie plytka z tym co zawiera opis, a nie cegla. To ever dziala calkowicie fer.

Ja osobisice tego nie kupie nie jest to moja dzialka wiec jej nie potrzebuje, a nawet jesli by byla to pewnie bym jej nie potrzebowal bo bym to wszytko znal.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Płytka jest zajefajna i nie żałuje ani trochę miło popatrzeć na kompletne sceny wykonane przez pana „Z” wow!! Płytka jest super jak dla mnie czy się przyda modele na pewno a ustawienia się okaże nie żałuje ani trochę!! Jestem równie miło zaskoczony (nawet bardzo), że every wysłały nawet linka do ściągnięcia zanim płytka jeszcze doszła (płyty jeszcze nie mam) tego się nie spodziwewałęm!! Pozdrawiam i wesołych świąt itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności