Skocz do zawartości

Przebieranki na sylwestra - jakies pomysly?


WToreK

Rekomendowane odpowiedzi

Tematyczna Impreza Sylwestrowa

 

Ludzie z ktorymi bede sie bawic na sylwka wymyslili ze bedzie to impreza tematyczna, czyli przebierzemy sie zgodnie z wybrana konwencja.

 

Calkowicie mi nie pasuje temat ktory aktualnie wygrywa, wiec prosba do Was -

zarzuccie jakies pomysly, moze ktos juz z was byl na takiej imprezie, jak bylo itd.

 

Deuces7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hyhy, zmienilem temat watku na taki ktory bardziej odpowiada istocie rzeczy. To Was prosze o jakies pomysly! :)

 

A prowadzi wlasnie Moulin Rouge czyli na moj skromny gust - KICHA :D

Wykazcie sie inwencja tak potrzebna grafikowi ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, co chcesz, takie imprezy są najlepsze

bez kitu, byłem już na kilku i zawsze świetnie się bawiłem - zorganizowaliśmy sobie tematy "taniec z gwaizdami" :D "Dziwki i Alfonsi" :D i "lata PRL"

 

nie narzekaj tylko się ciesz że masz takich kreatywnych znajomych - Acha - i radzę się przebrać... Jakby okazało się że jesteś jedyną przebraną osobą na imprezie to zawsze możesz zmienić ciuchy w kiblu na takie normalne, przyniesione w plecaku...

Jeżeli natomiast okazało by się że tylko ty się nie przebrałeś czułbyś się naprawdę głupio - wiem bo na naszych imprezach zdarzały się takie akcje i osoby które się nie przebrały zawsze mocno żałowały :)

 

PS1 - mafiozi to fajny temat, duże pole do popisu - mafia włoska albo wołomin :P

 

PS2 - jak znajdę to wkleję tutaj fotkę z imprezy odemnie

 

Edit -> Tu jest fotka z imprezy "Taniec z gwiazdami". Ja przebrałem się za Arkadiusa (to dlatego że to mój imiennik) - niestety nie mam foty prezentującej całość stroju, ale miałem jeszcze przyczepione do spodni małe pluszowe maskotki i kajdanki :D Chodziło o to żeby wyglądać maksymalnie pedalsko i udało się w 100% ;)

 

arkadius1or.jpg

 

Jeszcze mi się przypomniało że kiedyś chciałem zrobic impreze "Dresiarze i suczki" - ale dziewczyny stwierdziły że i tak część z nich wygląda na co dzień na takie "pińdzie-mindźe" i nie będą się musiały przebierać ;(

 

pozdro i udanej zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze w ogole pomysl z przebieraniem mi nie lezy - tylko wygrywajacy temat.

Dzieki ziomuś - zarzucaj fotki, zarzucaj :D

 

Mafia daje rady - przemowilo do mnie "wloska albo wolomin" - juz widze tych wszystkich dresiarzy tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziewczyny stwierdziły że i tak część z nich wygląda na co dzień na takie "pińdzie-mindźe" i nie będą się musiały przebierać ;(

 

 

Hyhyhy - to sie podsumowaly dziewczyny ;]

 

:DD Bajeranckie przebranie miales - gratuluje ;]

 

Z ostatniej chwili - zaczyna zwyciezac motyw "filmowe pary" - jay & silent bob moze... hmm :D

 

Edit do postu ponizej:

 

A to nie taki glupi pomysl - nawet mam pomysly kto moglby zostac czlowiekiem-pajakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza dresiarska to sprawdzony przez moją ekipę pomysł, jeszcze w LO - to był wypas (minimum trzy paski + żel) :D

 

Niezła była też biba w klimatach hipisowskich - dzieci kwiaty and so on.

 

A kilka sylwestrów temu zrobiliśmy imprę pod hasłem "Leperiada" - biało-czerwony krawat + wódka + ogórki kiszone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności