Skocz do zawartości

Piekna i Bestia: "Metafora taka..."


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

no i powoli bede sie zblizal do mety.... dodalem pare rzeczy:

 

rybki216zg.jpg

 

WSZELKIE komentarze / uwagi / propozycje sa mile widziane. Teraz przydadza sie niemal tak bardzo, jak pomoc na poczatku :)

 

I pare close-up'ow. Zloto w skrzyni jest troszeczke wspomozone tekstura spod spodu (bo kto by sie bawil w malowanie tego wszystkiego ;)). Na monety chyba tez pasuje wrzucic cos chropowatego...

 

close3im.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może skrzynia powinna być bardziej pod wodą a mniej w studio? ;) Chodzi konkretnie o oświetlenie. Skrzynia powinna być w mroczniejszych, wodniejszych tonacjach gdyż nieco wychodzi przed wodę (wiem, e to głupio brzmi). Może sama skrzynia powinna być bardziej mdlista w oświetlenie a złoto, hm... tu można na 2 sposoby. albo też je mocno przyciemnić albo zrobić mu glow ale wówczas będzie trochę rozpraszało. Generalnie jest bardzo fajnie. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz moja rade wywal skrzynie albo ja oslab i zniebieszcz

a rybke sproboj namalowac od nowa, czasem jest lepiej zaczac jeszcze raz niz poprawiac stare, a ona tu nie pasuje jakos :]

powodzenia

 

ps aa ten pierwszy plan spoko (moznaby go mocniej troszke) ta "dzida" tez na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka fajna rybe wyrzucic... chyba sie zaplacze :P Coz, szukalem na wszelkich mozliwych stronach jakichs referek.... ciezko bylo, ale znalazlem trzy IMO najlepiej pasujace do sceny rybki. Mialem sie brac samemu za koncept, ale o rybach nie mam zielonego pojecia, wiec i tak bym spieprzyl ;)

 

*poprawilem zloto, chociaz monety chyba i tak musza jeszcze lifting przejsc...

 

fisze7kd.jpg

 

 

pomozcie wybrac x_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x_x srodkowa ale w kolorach tej ostatniej. i linię bąbelków z pyska daj, jeśli można prosić

 

dodaj też trochę "połysku" górnej części głowy kałamarnicy... hm brakuje mi w niej jakiegoś niepokojącego elementu... świecące pomarańczowe oczy? inne oświetlenie, czy smugi w jej okolicy?

 

złoto po liftingu ok, ale teraz pusto jest w prawym dolnym... może jakiś wrak statku otoczony rafą. nie moja praca, więc nie mogę za dużo doradzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamta poprzednia ryba była fajna, te mają za małe oczka i sie nimi nie patrzą

skrzynię bym całkiem wywaliła, za to bym dodała więcej takich drabinek jak ta z prawej

górna część ośmiornicy wygląda płasko.

deski na dole trzeba by dopasować kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na mnie ze namieszalem :]

ja bym wzial tego blazenka bo ten ukwial fajnie domyka kompozycje tylko bym mu dal troche mniej cytrynowe kolorki.. a bardziej w taki pomarancz jak ma normalnie, ale tylko troche i bedzie git:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukwial mialem zamiar domalowac tez do srodkowej ryby, w miejsce tej czarnej plamy co tam jest - wtedy dopiero by sie dobrze zamykalo chyba :P Coz... poczekam jeszcze do rana - moze znajdzie sie wiecej osob, ktore zechca wyrazic swoja opinie na ten temat ;)

 

Ania: za duzo sie nasiedzialem przy tej skrzyni, zeby ja teraz wyrzucic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FanFUCKINtastic! Może glow/shine/rozbłysk na przednich mackach przesadzony odrobinkę, może mogłyby być grubsze i może stwór móglby dotać po pysku niebieskim tak żeby wyłaniał się z oddali. Czasem to czego dobrze nie widać jest straszniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione przed przeczytaniem ostatnich dwoch postow:

 

 

Pomyslalem, ze moze troche daloby uciecie kadru. Uparlem sie na format A2/300dpi (bo w takim formacie to maluje 8) ), zeby pozniej to wydrukowac, ale chyba lepiej myslec najpierw o bitwie, a pozniej o druku :)

 

ryyyyybbby6ih.jpg

 

 

wszystko robione ze stara rybka z nadzieja, ze jednak wroci :P Ofkoz sprawdzam stan wersji z nowa ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te macki z przodu za dlugie wedlug mnie perespectywy nie trzymaja...z lekka dziwnie bardzie wygladaja jakby w tych krzakach byla ukryta inna osmiornica albo kalamarnica nie wiem ale chyba osmiornica ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finisz3gy.jpg

 

 

Zmniejszylem kadr, zmienilem troche ksztalt glowy kalmara, staralem sie poprawic macki. Macki prawdopodobnie pojda do wymiany, jesli wymysle jakies lepsze ulozenie. Po tych operacjach pozostanie chyba tylko zabawa swiatlem i ew. glowa kalmara i finito - bede mogl sie zabrac za nauke do matury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pierwsza rybka byla za bardzo rysunkowa a kalmar jest bardziej realistycznie robiony skad te zgrzyty byly

a co do macek to zrob tak zeby nie mialy oba takiej samej pozy bo sztucznie to wyglada IMO

kadrowanie chyba spoko

ps. w lutym do matury chcesz sie uczyc ? ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys trzeba. tym bardziej ze wiem, iz jak bedzie cieplo to mi sie nie bedzie chcialo :P

 

Glowa jak na razie powraca do poprezdniego stanu. Nie wiem jak to narysowac / nie umiem / zastanowie sie jeszcze...

 

Wrzucam projekt macek. Chyba takie zostana - jesli nie wezme sie za glowe, to dzis bedzie ostatni apdejt :)

 

 

rybky9jw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, generalnie to zrezygnowalem z macek i przesunalem rybke troche bardziej do srodka. Pobawilem sie swiatlem.... niby praca jest ukonczona, ale nie wykluczam poprawek :)

 

cholernie trudo jest mi cos wrzucic na serw, bo sasiedzi odczuli potrzebe sciagniecia kilkuset MB z p2p :/ Miala byc wersja 900x1200px, ale nie wchodzi, wiec na razie "roboczy" rozmiar. Pozniej postaram sie wrzucic troche wieksze.

 

med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie

fajnie ze rybke wyciagnales, babelki dodaly sporo zycia, swiatelko tez in plus

te wysypane monety sa juz ok, a skrzynie jak ci sie bedzie chcialo to jeszcze torche przygaś :] (zwlaszcza ten krzyzyk :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie , gratuluję ukończenia ! ... ale też uważam że ten kzyżyk do przygaszenia bo świeci teraz i zbyt przykuwa uwagę - chyba że to jakieś przesłanie i tzw "drugie dno" w Twojej pracy - wtedy ok :)

troszkę niebieskawej mgiełki na skrzyni scaliłoby ją bardziej z resztą obrazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mw4d: nie mam sily do tych macek juz :P

 

maronski: pomysle jeszcze, ale watpie zebym cos wykombinowal :/ Za malo doswiadczenia chyba jeszcze mam :(

 

jaras: ten krzyzyk i skrzynie poprawie jutro - z calkowicie ostateczna i finalna wersja pracy :)

 

mintrill: Co rozumiesz przez wyeksponowanie tematu? Chyba nie rozumiem Twojego postu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, tylko wydaje mi się, że temat pracy nie jest wyraźnie wyeksponowany, zwłaszcza bestia - trochę gubi się w całej kompozycji (imho)

Jak dla mnie to ladnie wsio widac... bestia - krewetka no i mala rybka ;)

 

nie mam sily do tych macek juz :P

Leń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności