Skocz do zawartości

Piekna i Bestia: "Metafora taka..."


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe, dzieki :D

 

wrzucam tak jakby zarys zmian, ktore chce wprowadzic. Powiedzcie mi, czy "ogon" wiekszej "ryby" jest wygiety tak jak trzeba.... bo mi cos nie pasuje :/

 

Po prawej rozjasniony obrazek, zeby latwiej bylo zobaczyc kontury.

 

rybki60mo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem tylko górę obrazka i bardzo mi sie spodobało bo myślałem ze te skały to krawędzie jakiegoś rowu tektonicznego, przez moment było czuć głębie, 4km pod pm :D ale przesunąłem w dół i lipa bo to tylko jakieś skałki.. hyh przez moment naprawdę było extra, no nie wiem jak to ukazać..

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome, probowalem sie zastosowac to twojej rady, ale troche sie perwspektywa sypie. Pozatym musze wtedy zmienic ogon tego duzego, a to juz calkiem miesza w polozeniu kamery :/

 

miwt - za duzo roboty z titanikiem, ale kto wie... bardzo chcialbym tu wsadzic jakis statek, wiec postaram sie ;)

 

Kednopser, z tym swiatelkiem jeszcze bede kombinowal, wiec zobacze :)

 

hkropinski: jeden, ktory nie narzekal :D xD ;)

 

 

Teraz biore sie za kolorowanie duzej ryby. Bedzie w odcieniach brazu (tak, jak ryba ktorej fotke wstawilem kilka postow wczesniej). Moze jeszcze dzis cos wrzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi z krtania tej duzej ryby nie pasuje. Moze powinna sie ona "zwezac" (zaglebiac, zanikac.. nie wiem jak to okreslic) troche bardziej ku gorze, tak jak biegnie ogon.

Ciezki mi sie wyslowic, mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus -> IMHO nie ma takiego zdecydowanego głównego bohatera (lub -ów) na tym obrazku. Ogon jest też mało ciekawy, stać Cię na więcej, na więcej emocji wyrażonych chociaż tym ogonem, więcej ruchu, akcji. Kształt samego ogona możnaby zrobić bardziej o przekroju prostokąta (o podstawie w krótszym boku) niż okręgu. Rybka też niemrawa jakaś :/

Zgadzam się z mintrill`em - zła ryba lepsza była jak miała niebieski kolor.

 

Pojedź po temacie Deus, wiem, że potrafisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, pomyslalem ze troche zmienie pare rzeczy. Uznalem, ze skoro technika jest dowolna, to sobie troche poteksturuje a'la matte painting :]

 

Nie bedzie weza morskiego, lecz ryba. Ulozenie rybek pozostanie takie, jak planowalem na poczatku. Wielka rybe postaram sie jak najbardziej zamaskowac w krzakach. Mam nadzieje, ze sie spodoba ;]

 

 

rybki86ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł bardzo mi sie podoba dodam, że wykonanie również

 

fajnie by było dodać troszeczke więcej podwodnej kolorystyki rafy kolarowej wszystko z delikatnym błękitem (u góry po lewej), a poniżej juz bardziej mroczny klimacik z jeszcze mroczniejszymi mieszkańcami i oczywiście mała złota rybka "co zboczyła" :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pion jest git.

 

Proponuję bardziej to przeskalować. Bardziej rozwarta paszcza, żeby power był. Większe, bardziej zmasowane zębiska, co by nie było, że takie "igiełki". Ryba wielka bardziej "mięsista". Większe cielsko, bardziej zmasowane. To co w tle póki co pięknie wygląda. Można by tego po drodze nie zgubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka podwodnych roślinek dobrana idealnie :)

jedyne co mnie troszeczke irytuje - to ta ciemna plama pośrodku pracy :/

skąd sie tam wzieła ? i co właściwie przedstawia ?

 

reszta jak najbardziej - wypasiona :D na lekkim wdechu oczekuje ukazania się rybki ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybka troche lipnie wychodzi... jutro postaram sie cos pokazac, ale nie spodziewajcie sie mega efektu :(

 

omen, mozesz pokazac o co Ci chodzi ? bo ja za bardzo nie widze tej plamy - byc moze jest to blad przy kolorowaniu (duzo warstw bylo i moglem cos przeoczyc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja też widzę "plamę" na środku, chociaż mam oczy zakropione... (swoją drogą mam nadzieję, że mi przejdzie do piątku, bo jak nie to czeka mnie wizyta u okulisty:/)

...czyżby pozostałość po ogonie poprzedniej ryby? ;) Gdyby nadać jej jakąś formę, cienia jakiejś istoty lub skały, przestała by być drażniąca. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hie hie właśnie - krawędzie tego "obiektu" po lewej stronie od samego dołu wyraźnie sie "zlewają" z otoczeniem. Wygląda to jak mieszające sie dwie ciecze (np. atrament z wodą morską) :D i troszeczeke zbyt przezroczyste jak na obiekt.

 

trzeba odrobine dopracować i będzie OK ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, dzieki - super jest ten obrazek. Postaram sie skorzystac :> A rybki to bardziej tekstura, niz moja praca... ale ciesze sie, ze sie podoba :)

 

Remedy: kaustyki sux :P

 

Wtepne teksturki na rybie... i tu chyba czas na Wasze pomysly :P kompletnie nie wiem, jak to dalej pociagnac :/

 

fisz24td.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności