Skocz do zawartości

Piekna i Bestia: "Metafora taka..."


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drżyj konkurencjo! Drakula bierze sie ostro do roboty! xD

 

 

 

 

 

 

 

a na powanzie... wrzucam obiecana, acz zapomniana wieksza wersja + kilka drobnych poprawek (co prawda jest pare miejsc ktore jakims dziwnym trafem odbiegaja od wersji zamierzonej, ale to juz tylko kosmetyka ktora zmienie jak znajde dluzsza wolna chwile.

 

rybkiprobne30finito1tl.jpg

 

pozdro 666 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna ilustracja. Ładnie to ująłeś. Żeby nie było, pomarudzę trochę, mogę? ;))) Poprzednia rybka, ta z "cwaniacką mordką" bardziej mi leżała, fajnie się wyróżniała i w ogóle miała to coś, natomiast ta jest zbyt chłodną pięknością, ot panienka, po której nikt nie będzie płakał. Jaaaa, ale pofizolofowałem ;) Bąbelki powietrza są wg. mnie zbyt mocno pociągnięte - monety ze skrzyni są zaś zbyt blade... Dobra, wyznaj się sam o co mi biega. Jedni mówią to inni tamto ;) Po prostu, trudno uchwycić barwę w głębinach, a na komiksowe barwy jest za późno i pewnie popsuły by Twoja pracę. Dość! Pozdrawiam i powodzenia w Bitwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzieki za komentarz :D

 

Z racji tego, iz dzis ostatni dzien przed nominacjami, wrzucam totalnie ostateczny update. Kliknijcie, aby zobaczyc obrazek w powiekszeniu:

 

med6ye.jpg

 

 

Opis wymuszony przez zlego moderatora imieniem Leru :]

 

Obrazek w oryginalnym formacie A2 wykonany przy uzyciu Photoshopa7 i (miejscami) Paintera9. Calosc zajela jakies 30 godzin nieustannej dlubanki przy uzyciu autorskich brushy. Pomysl na obrazek wpadl raczej przypadkiem - generalnie byl wymyslony "na szybko" w oparciu o zalozenie, ze ma byc to obrazek przedstawiajacy cos innego niz ludzie (bo ludzi to praktycznie rysowac nie umiem 8) ). Po zaczerpnieciu paru referencji (glownie z filmu "Finding Nemo" ) wyszlo cos, co widac powyzej. Mam nadzieje, ze nie bedzie nikogo straszyc po nocach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny mrugajacy thumbnail na glownej stronie, baardzo mi sie podoba :] pracka tez przednia na wysokim poziomie. Wszystko super tylko taka mysl mi sie nasuwa ze fajnie jakby ta rybka mala nabrala jakiegos charakteru, zeby mozna bylo miec do niej jakis stosunek, wczuc sie w jej sytuacje bo poki co odczuwam ja troche obojetnie jak na polce w rybnym sklepie :) zpersonifikuj ja po nominacjach/ kalamara tez:]/ a zajdziesz wysoko jak na moj gust pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o zrobienie z niej tego co ziomki z pixara zrobili z rybka nemo:] , nadaj rybce ludzka mimike twarzy, niewiem czy to ma byc strach,czy usmieszek :) mysle ze to by bardzo pasowalo do tej sceny ale to tylko moja sugestia. A co do 2 tury to niewidze jej bez twoich rybek... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, bardzo fajnie to wyglada xD Genialnie wrecz - fajnie uchwycone emocje ;)

 

Tylko nie wiem, czy praca nie straci swojego dotychczasowego klimatu :/ Hmm... pomysle. Pomysl chetnie bym wprowadzil w zycie, ale boje sie utraty obecnych walorow...

 

moze ktos "z zewnatrz" sie wypowie i doradzi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to powiem ze z ta cała stylistyka ala Nemo wyglada gut!! myśle ze mogłbyś wprowadzić te zmiany które sugeruje eol...wydaje mi sie rowniez ze wtedy pasowałoby zmienić...kolorystyke? wiesz na taka bardziej "odrealniona" i moze jakaś macka pomiedzy rybaka a kałamarem? ;) tak czy siak jest gut. Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwisa mi to - nie mam zalu do organizacji, ale nadal uwazam, ze nominacje to nie jest dobry pomysl... :P

 

 

swoja droga, ciekaw jestem jakie beda miny panow "nominatorow", jesli bitwe wygraja lolipop, radzik i Kaska :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale nadal uwazam, ze nominacje to nie jest dobry pomysl... :P "

 

Belive me, to sensowny pomysł, mniejsze zło ale lepszego rozwiązania nie ma, bo albo nominacje albo czekanie miesiącami na wyniki, a i to niepewne. Poprostu nie mogą się odbywać takim systemem jak w tej bitwie.

I nie ma co za dużo myśleć, ot, był zonk, trzeba było naprawić co się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, wg mnie powinienes popracowac nad zgodnoscia z tematem. Mysle, ze dlatego praca zyskala male poparcie nominujacych. Ta osmiornica nie wyglada na potwora, jest majestatyczna i z tymi finezyjnymi mackami znacznie piekniejsza od rybki. Wersja eola daje juz do zrozumienia co jest grane w scenie. Aczkolwiek malo subtelnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

leander dobrze zauwazyl, ta osmiornica naprawde jest ladna, jeszcze w tej niebieskiej wodzie..., miodzio :) Troch ginie jej "bestyjność". A co do nominacji to nie bardzo rozumiem czemu mialoby ich nie byc. Przeciez wstepna selekcja nie jest niczym dziwnym czy nowym. Dziwi mnie tylko fakt dodania paru prac po wynikach, co maja w takim razie powiedzic Ci co nie przeszli 2 nominacji? Bo to wlasnie oni maja prawo czuć sie "oszukani".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

to moze jeszcze raz je przejzec i jeszcze dorzucic ze 2? a moze przejzec te nominowane i usunac 4? Zalozenie "ile" powinna byc moim skromnym zdaniem po ogloszeniu jakichkolwiek wynikow niezmienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze jeszcze raz je przejzec i jeszcze dorzucic ze 2? a moze przejzec te nominowane i usunac 4? Zalozenie "ile" powinna byc moim skromnym zdaniem po ogloszeniu jakichkolwiek wynikow niezmienne.

 

Moim skromnym zdaniem lepiej poprawić błąd niż w nim tkwić, prace z nominacji nie zostały usunięte bo... było by to nie uczciwe i na twoim miejscu cieszył bym się z takiego stanu rzeczy.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_
... było by to nie uczciwe i na twoim miejscu cieszył bym się z takiego stanu rzeczy.

 

Pozdrawiam,

zawsze jeszcze mozesz mnie wywalic, nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności