Skocz do zawartości

Projektowanie samochodów - moje projekty


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heheh no Chris odgadl ... To Porsche Cayman tylko że na moim rysunku tego zabardzo niewidać ale myśle że jak poćwicze to moje autka będą latwe do odgadnięcia...

 

a tak przy okazji to wstawilem nowy projekt Forda Pumy...

prosilbym również o jakąś krytyke - znaczy chodzi mi abyście się POWYŻYWALI NA TYCH PRACACH ! Proponuje konkurs - kto najwięcej znajdzie blędów w obecnych pracach ten wygrywa!!! A nagrodą będzie hmmm... nad tym jeszcze pomyślimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fordzik całkiem fajny...inie szukał bym w nim błędów bo całkiem fajnie wygląda, ale ten 2 projek to taki średni...nie tyle pomysł co wykonanie...rzut-spoko, ale potem samochodzik to się zrobił taka kuleczką, a poza tym wyglada jkak przecięty na pół(a przynajmniej w 2/3).

 

P.S.

nie startuje do konkursu bo sam nie umiem dobrze rysować samochodów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostatni rysuneczek bardzo fajny..chyba twoj najlepszy..bo w sumie do niewielu rzeczy by sie mozna przyczepic...no ale skoro juz tak bardzo chcesz..to dach idac w prawo za bardzo zjezdza w dol oraz nad tylnim swiatlem to podwyzszenie idzie nagle w gore...nie dochodzi nawet do polowy i opada.....poza tym kola good i super swiatla:)...good work...jako nastepce tyl mi sie pododba ma cos z nowego iosisa...ps.polecalbym ci dodwanie lini poprzecznych pokazujacych jak leci plaszczynza bo przy tylu blikach mimo ze pozronie jest to czytelne...sa miejsca gdzie nie jestem pewny jak beignie plaszczyzna...:)

 

ps.*niestartuje do konkursu bo sam nie umiem dobrze rysowac smaochodow*:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum: a próbowaleś kiedyś je narysować? :) spróbuj - to bardzo przyjemna sprawa jest hehhe

 

miwt: no tym ostatnim zdaniem to mnie normalnie rozwalileś na maxa... hehehe

 

ogólnie to dzieki za krytyke, o to wlasnie mi chodzi .. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się ze przyciemniasz jakiś kolor CZARNYM zamiast szukać ciemnego odcienia koloru to ty tak jakby na niego[na karoserie] nakładasz sadze,popiół, albo jakiś czarny proszek co strasznie brudzi rysunek i wydaje się bardziej nie realistyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabardzo jest co krytykować, owszem masz tu i uwdzie skuchy z perspektywą ale zapene sam to widzisz. Również do kiedy używasz koloru płasko i plakatowo nie ma sensu się czepiać owego "przyczerniania" Masz tu kilka naprawdę świetnie rozegranych patentów. Więc jedyne co można doradzić to żebyś bardziej się przykładał do samego kreślenia brył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie z rysunku na rysunek coraz lepiej, przyswajasz dobre rady jak gąbka:D w ostatnim rysunku przyczepić sie moge do tego o czym mówił Pa6lo, ściemniasz kolory brudząc je, noi lefe...można by się bardziej przyłożyć. Wiem, wiem łatwo mi mówić jak nie rysuje aułt:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak wczesniej pisalem dobry koncepcik zawiera cechy bugatti w perspektywie dobrze sie trzyma ...a jedyna rzecz ktora mi nie gra to fele...no ale przezyjem wkonu to wszystko na speedzie bylo robione:)...jedziesz dalej i wrzucasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 prace wyglądają bardzo dobrze, tak trzymac. :)

 

oprócz trzymania chce się jeszcze podciągać...dzieki za opinie ale naprawde niepotrzebnie - te projekty niewarte sa fatygi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino co ty wogóle mówisz "nie warte fatygi", każdy następny projekt jest wary pokazania, i skomentowania, bo każdy wytknie ci jakiś błąd, na który bedziesz uważał następnym razem:) przecież dobrze wiesz:). Co do projektów to renaulcik przypomina mi trochę monumenty z wyspy wielkanocnej:P, tak poza tym wydaje się trochę niestablny:/ bugatti całkiem całkiem:D...keep working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre:D...no jak mowilem to za duzo sie dzieje kolorystycznie zdecydowanie za duzo ...najlepiej praca wyglada gdy jest z umiarem barw...czyli jak to juz w swiecie piekne jest proste a do tego jeszcze ladne linie to juz lepiej nie mowic:p..a wracajac do przod fajny i nowy...przypomina mi foxa...ale good wkoncu to tez vw:)no ale tez jest przesadzony jak pisalem szczegolnie na dole wypadalo by chociaz dopasowac ksztaltem ten wolot do ksztaltu tego co jest wkolo :p..wlasnie przez ten sposob malunku nie wiadomo zbytnio czy to cien czy plastik:)...no ale tworz tworz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój golf milion razy lepszy niż aktualna V wersja, która jest w sprzedaży. Brawo. Jeszcze tylko trochę więcej "pewnej ręki" przy kreśleniu kształtów. Mimo wszystko postęp od pierwszych prac ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj dzieki chłopy...miło ;) Ale jak sie bardziej przyjżeć to od groma blędów jest z którymi od wieków walcze i nieumiem sie ich pozbyć!

Mam pytanie - jak ćwiczyć wyobraźnie? Bo od dluższego czasu rysuje ciągle te same ksztalty co mnie bardzo wkurza... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj nie tylko ty masz z tym problem...ale podtswa jest szkicowanie i jeszcze raz szkicowanie aut i mozna tez inne formy a z czasem pomysly beda coraz lepsze...choc to jest akurat najwolniejsza rzecz nad ktora najdluzej sie pracuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu moge to powiedziec...:)...kola bezblednie...perspektywa bezblednie i widac ewidentnie ze audi....cos mi sie zdaje ze ta pracka moze bc duzym krokiem w przod u ciebie jeszcze kilka takich i mozesz zaczac myslec coraz bardziej nad sfera pomyslowa projektow:p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt: ojoj ale sie porobilo...;_) akurat mi wyszedl przypadkowo...ale jak chcesz to moge ci pokazac w nim blędy w perspektywie i kolach ;) hehe mimo to dzieki

 

chveti: no na kimś musze sie wzorować przecież :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam bledy sa ale to juz sa bledy typu "czepialstwo"..nad tylnim swiatlem maska idzie za nisko...prawe swiatlo sie konczy minimalnie za wczesnie ...zle wpisales prawy tlumik i kolo tylnie jest minimlanie za okragle w stosunku do przedenigo...przy czym to ostatnie to juz jest "szczyt czepialstwa":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności