Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakis zlot fanow? Bo widze, ze kolega ma okazyjna koszulke. :)

A tak owszem - Bydgoski Fanklub Star Wars - ba, nawet się pochwalę - jestem współzałożycielem i wiceprezesem :D

(skromność uciekła do lasu :p)

A koszulki takowe to wszyscy mamy z nickiem z tyłu - płonący znaczek na moim avatarze to logo fanklubu (normalnie to nie jest płonące :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bueheheh. Malacz r0x xDDDD.

 

Jak klimaty alkoholowe to i ja ;]. Chyba dawalem juz to, no ale wiekszosc pewno nei widziala ;]. Zdjecie z przed prawie roku ;P

 

knyvodka9kq.jpg

 

EDIT:

Zdjecie z sylwka - od tego czasu juz nie tykam wodki ;] - popatrzcie na kielona... Kolejka co 1-2 min szla ;]

 

knyloooool9pz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjebcok9gf.jpg

OMG! robiliście Krawą Mery z keczupu, Pana Tadzia i Żubra?? :D :D

knysha: coś cieniutko. nie mam zdjęć (nikt nie miał siły robić) - ale pod stołem po mojej studniówce była cała sterta przeważnie pustych butelek. ale to było dawno. dzisiaj tlko bro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie rozumiem, jak można się cieszyć takim stanem."

 

Picie alkoholu samo w sobie zle nie jest, przeciwnie. Do jednego-dwoch drinkow poprawia Twoje samopoczucie, pewnosc siebie. Takze prace organizmu.

 

To czym sie chlopcy chwala to jednak brak kultury picia, zwykle pijanstwo. Przesciganie sie w kolejkach? Robienie z siebie zalosnej karykatury czlowieka i na dodatek chwalenie sie tym. Ha!

 

Na dzien dzisiejszy nie pijam alkoholu w ogole, w zadnej postaci. I bynajmniej nie bylo tak zawsze.

 

Imho lepiej dazyc w kierunku "kiedys sie przekonasz, ze nie ma co zameczac watroby", niz "przyjedz w kwietniu" ;)

 

Ale sobie pomadrkowalem, ho, ho. A dzieciaki tak to przeciez uwielbiaja...

 

 

"OMG! robiliście Krawą Mery z keczupu, Pana Tadzia i Żubra?? "

 

Dobre, dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce brak kultury picia to wypić dwa drinki i nie chcieć więcej ;)

Co kraj to obyczaj, tutaj się pije i ja uważam że nie ma w tym nic złego...

 

Ja tam nie ufam nikomu z kim bym sie porządnie nie upił ;) taka już moja słowiańska natura...

 

No ale ja sam przesadzam z ilością alku jaką w siebie wlewam więc może nie powinienem się wypowiadać i młodzieży demoralizować

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomus, ile ty masz lat? bo jak niepelnoletni to do ksiazek a nie o piciu mi tutaj

 

a co do alkoholu to ja tez potrafilem przez tydzien tylko na browarach, vudzie i innych ciekawostek jechac (w sumie to przez niecale pol roku takie tygodnie mialem), no ale teraz sobie kogos znalazlem ;]

kilka drinkow przez weekend i tyle :) no i po jakims egzaminie piwko w gronie szkolnym, przestalem przesadzac z piciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to może ja przerwę serię fotek po pijaku i pokażę się trzeźwiutki jak świnia :)

 

Oto i ja

aaaaaaa6sa.jpg

 

O dziwo na tym zdjęciu jestem na zajęciach :D Fajnie mam na studiach, to muszę przyznać

 

mam 22 illy, mój rówieśniku :) Chociaż zdaję sobie sprawę że większość moich wypowiedzi wskazuje raczej na coś koło 10 hehehe...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności