Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kome ten Twój brat jakiś taki illy'owaty ;)

 

a co do kultury picia - w życiu mi sie film nie urwał, ale wypic lubie, nie wyobrażam sobie np dobrego zbiorowego baletu bez zacnej Finlandi ;) 3, 4 kolejki i juz od razu się łatwiej tańczy bo to i wstydu nie ma ze drewniane nogi. Ale się zgodze - co za dużo to nie zdrowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, powiedz mi, co to jest?

 

http://img42.imageshack.us/img42/3521/kris7ij.jpg

 

A co do kultury picia: co innego lampka wina do obiadu, albo kolacji przy świecach z piękną kobietą (ale nie więcej, bo po kolacji trzeba się jeszcze do czegoś nadawać i nie mówię tu o zmywaniu), a co innego tankować do oporu tracąc swiadomość tego, co się dzieje.

...Ziomuś, naprawdę mi nie ufasz? W końcu na zlocie się nie upiłem, bo Pepsi sie nie da...

A co do twoich wypowiedzi, Ziomuś, to wyraźnie należą do rozsądniejszych, więc o to sie nie martw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, powiedz mi, co to jest?

 

http://img42.imageshack.us/img42/3521/kris7ij.jpg

 

A co do kultury picia: co innego lampka wina do obiadu, albo kolacji przy świecach z piękną kobietą (ale nie więcej, bo po kolacji trzeba się jeszcze do czegoś nadawać i nie mówię tu o zmywaniu), a co innego tankować do oporu tracąc swiadomość tego, co się dzieje.

...Ziomuś, naprawdę mi nie ufasz? W końcu na zlocie się nie upiłem, bo Pepsi sie nie da...

A co do twoich wypowiedzi, Ziomuś, to wyraźnie należą do rozsądniejszych, więc o to sie nie martw.

hehehe a ja liptony łoje:):):) tweety i vorek mi swiadkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do fotek nietrzezwych :D, z mojej 18 wygrzebalem filmik porobilem zrzuty, jakosc slaba ale nic, to an gorze to lodowka niestety byla nagrana tylko raz jak niezapelniona byla do konca a byla :), ale zabawa byla dobra... z tego co pamietam ;)

 

11al1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to się źle skończy jako pokaże fotki grafikom ;P

Jesteście okropni :P (chociaż coś w tym jest, szczególnie jeśli chodzi o Maguire'a).. Ale Shogun to wogóle pojechał :P Nie wciagaj więcej tego świństwa chłopie! :P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie wyszedłem na czołowego alkocholika na max3d :/. W związku z tym sprostowanie: zdjęcie z 18 było pozowane, jeszcze nigdy (dzięki Bogu) nie urwał mi się film:) mówicie co chcecie, alkocholikiem nie jestem i napeno nie będe:). Co do Chrisa stawiałbym na Thorgala:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze posty...ogladam te wasze zdjęcia...i aż mnie trwoga łapie. Co to za forum...Monopolowy3D? Bierzcie lepiej ze mnie przykład. W zyciu nie wypiłem nic co miało by procenty...a wy co? A Studniówka...rozwazam mozliwość nie pójścia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum to tylko alkohol, używki, sex... Samo zło!!! Wstydźcie się!!! Uderzcie się w piersi, niech zabiją żałobne dzwony... Jesteście źli, źli, wyrzeknijcie się diabła który was opętał!!!

 

Studniówka jest jedna, ja bym sobie w życiu nie darował ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum to tylko alkohol, używki, sex... Samo zło!!! Wstydźcie się!!! Uderzcie się w piersi, niech zabiją żałobne dzwony... Jesteście źli, źli, wyrzeknijcie się diabła który was opętał!!!

 

Studniówka jest jedna, ja bym sobie w życiu nie darował ;)

 

pozdro

 

What did he say?:)

 

A pic nie musisz, obowiazku nie ma.

Nie chodzi tu o samo picie...bo to, że pic nie musze to ja wiem ale nie o to chodzi...ja imprez nie lubie;) Nie chodze na żadne. Taka juz obrałem drogę zyciową...na półmetu, komercie i innych tego typu żałosnych imprezach nie byłem..i nie żałuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum to tylko alkohol, używki, sex... Samo zło!!! Wstydźcie się!!! Uderzcie się w piersi, niech zabiją żałobne dzwony... Jesteście źli, źli, wyrzeknijcie się diabła który was opętał!!!

 

Ksiadz Rydzyk przez ciebie przemawia! Opanuj sie chlopie! ;]

 

Reanimator - fiu fiu ;]

 

Alkohol to samo zlo :>. Nie pijcie, dobrze wam mowie - szkoda zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D jak ptrzeczytałem Twojego posta to az mnie ścisneło na sercu...mówie poważnie...:/

 

BTW: Ciekawe jak tam montaż pójdzie mojemu kamerzyscie, znając życie dowali jakieś pseudo wodotryski, typu race latajace od boku, czy migajace kulki o basicowych proceduralnych texturach...ach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol moj drugi najlepszy przyjaciel :]] Tylko nie dla mlodych, mlodym alkoholu niet, zero, null, bo palma odbija. :]

 

A co do studniowek... to ktos nie slyszal zeby sie komus niepodobalo - to zaraz uslyszy - moja byla denna :] To byla impreza nauczycieli, oni mieli ubaw, reszta denna zabawe :/ Strata kasy, dobrze ze to juz dawno za mna :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do studniowek... to ktos nie slyszal zeby sie komus niepodobalo - to zaraz uslyszy - moja byla denna :] To byla impreza nauczycieli, oni mieli ubaw, reszta denna zabawe :/ Strata kasy, dobrze ze to juz dawno za mna :]

Hahaha mysmy dj'a sciagneli z konsoli i wlasne plyty lecialy z mocniejszymi brzmieniami niz "jestes szalona" czy "lambada". heheh. tam to dopiero bylo chlanie, a w zyciu zaliczylem 4 studniowki (w tym wlasna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności