Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MaGuu skate or die :p ale co do triczku to chyba kręcisz sie na fs ollie bo bs jest drugą strone :p , albo tylko tak na fotce wyszło. A oglnie fajny gap`ik na tej miejscówie tam w oddali widać.

+

Knysha haha podobienstwo do avatarka bankowe ;p hoo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pokaże :P

 

Tutaj jestem ja jak się przebieraliśmy w szkole za dziewczyny(o dziwo nie wygrałem ;-) ), to było półtora roku tamu:

 

pani24ry.jpg

 

A tutaj rok temu już jako chłopak, i jakiś rysownik mi namalował taką karykature co ją trzymam :D :

 

karykatura3ry.jpg

 

No i jeszcze sie pochwale jaklą rzeźbe piaskową z kumplami zrobiliśmy na plaży(wygraliśmy w konkursie):

 

pani7sd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukx: Ladnie to tak? Dyskryminacja kobiet? Dlaczego Ifonka ma tylko jeden monitor? :P Ifonka walcz o równe warunki pracy:P A Marek G widze max3d.pl przegląda i gada na gg - fajną robote macie :D

 

Darmo: Ta panna z piasku to prawie jak 3D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukx macie mocną ekipe :], tak z ciekawości jakie macie kompy ??, aha a kolege z tyłu to już nie przedstawicie?? ;)

 

Darmo fajna karykatura i niezła ta rzeźba :)

 

zwa go Darek :). co do kompow to u mnie 2x xeon 2.66 quadro 750, reszta to 3ghz intele 2gb ramu, maria grafa to 6600gt, reszta 5700 LE. ale nadchodza boxxy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 2 pytania odnoscnie zuprejdowanego progressive:D tzn dlaczego kobieta ma tylko jeden monitor i czy G wymienil juz pojemnik z woda w dystrybutorze na nowy?? haha :P

 

ma jeden monitor bo wymiatacze wiecej nie potrzbeuja i tylko cieniasy uzywaja dwoch :). A pojemnik z woda czeka na ciebie zebys wymienil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti, aż tak nisko mnie cenisz :P, mam jeszcze inne ciekawe:

 

Strażak(to też ja:P):

 

stra380ak8lq.jpg

 

A tutaj to sam nie wiem, miał być kopciuszek ale nie pozwolono mi pobrudzić ciuszków popiołem i w sumie nie wiem co wyszło:D:

 

babajaga2da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności