Skocz do zawartości

Forum 3d i 2d


Busiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kannu i reszta... to domyślcie sie dlaczego trzeba sie rejestrowac... :>

bauahh lepiej nie :D

Poza tym jest max3d i inne podobne dobre fora wiec nie ma zabardzo sensu tego powtarzac, musisz dac tam takie cos zeby kazdy chcial to oglądac, jednym słowem oryginalny pomysł ! Ktorego brakuje na twoim forum.

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kannu i reszta... to domyślcie sie dlaczego trzeba sie rejestrowac... :>

 

kurcze, naprawde nie wiem . prosty jestem. Ale ważne jest to , że jest jakiśsens i cel tego ! :) A teraz podpowiedz mi prosze po co sie tam rejestruje :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory jesli niespodobało wam sie cos.. całe forum jest "świerze" i przerabiamy je jeszcze... pomysł z dotępem tylko dla zarejestrowanych użytkowników był zły. Teraz wszystko jest odblokowane oprócz Cukierni... ale to wiadomo, niema nic za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do waszego forum i głosów na naszym, które zarzucały, że mod'owie wykorzystują swoją pozycje: Uwaga cytat, pisze hcpiter:

bauahahhaahhahaha hahah heheheheh lol

Kto jak kto ale Tweety mogłby wam duzo powiedzieć o logach, kolorach i ich tworzeniu !

Poza tym jaki to jest kolor jak nie odcien szarego ?! Moze czerwony ?! ?Buahahaha

poza tym jakie to są loga ktore sobą nic nie prezentują tylko jakis napis?!

Weźcie dopasujcie najpierw dobrze kolory fora a pozniej robcie jakies konkursy bo to nie ma najmniejszego sensu, i tak bedzie zmienione wraz z kolorami.

A na to dopisek admina, na którego post była to odpowiedź:

/-- graFFiT --\ widze następny palant ktory kolorow nie rozroznia (jakbys to powiedzial - "BUAHAHAHAHA") litosci.... zal serce sciska ... /10+

 

No chyba moderator powienien sobą jakiś poziom prezentować, bo z taką załogą to bedziecie mieli tam kółko wzajemnej adoracji modów po miesiącu, nie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności