Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "na ratunek".


maronski

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebista praca. Jak na razie jestes moim faworytem. Moim zdaniem - poza drobnymi poprawkami - skonczyc powinienes na wersji z 1 posta na tej stronie. Ma wszystko co powinna miec ilustracja. Fajny pomysł, kompozycje, fajne postacie, cieniowanie, fajnie pokazane mateiraly - po prostu perfect. Kombinowanie z kwadratowym ukladem strony albo mieczem wcisnietym na sile w reke niewiasty uwazam ze sa niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Zapraszam na mały updacik.

Dodałem trochę magii.

 

JMTM - są snopy (dzięki)

Marluk - taki mam styl , trochę ekspresji dodałem.

Avenger - może otworzę.

Thirdeye - Kwadrat przypadł mi do gustu (dzięki)

 

Pozdrawiam.

[/url]

 

nasite2ax.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jajka ssa nieziemsko. Kompletnie nie pasuja. To tak, jakby mercedesa łatać blachą z konserwy :/ Pozbadz sie tego :P

 

 

Reszta niemalze boska (chociaz glowa potwora nadal mi sie nie podoba :> ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błech. z "podziemnego" klimatu zmienilo sie w jeden wielki cukierek... te jasne plamki w gigantycznym rozmiarze i ilosci, wielkanocne jajka po bokach...

 

fajny plan z tymi "normalnymi" jajkami wbitymi w pajeczyne na gorze... takie milo podswietlane i pasujace.. moze po prostu wzbogacic sciany o nowe ksztalty w roznych miejscach, zamiast dodawac cos z innego kosmosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skończyłem już pracę więc:

na tę chwilę jest to wersja ostateczna.

Bitwa pochłania masę czasu. Nie potrafię tworzyć nic innego poza konkursem.

Jak wyrobię się z innymi sprawami - może podkręcę to i tamto.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Powodzenia.

 

 

end8pq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, od pewnego momentu ta praca zaczela sie psuc, jest potowrnie przerysowana, moim zdaniem powinienes sie cofnac o pare krokow i przemyslec, szczegolnie nie podobaja mnie sie te swiecidelka kompletnie nie w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawa praca - widać że napracowałeś przy tym solidnie, jeżeli chodzi o mnie to pozbył bym się kolorów fioletowo/różowych ale to tylko moje odczucie :) pozdrawiam i gratuluję ukończenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Żadko sie zgadzam z Deusem, ale w tym przypadku ma racje. Praca co prawda wyglada efektownie i slicznie lecz mam takie odczucie ze te całe efekty w pewien sposób odsówaja uwage ogladajacego od ,,pieknej i bestii". Praca naprawde jest dopieszczona ale całe te efekty niszcza klimat który wczesniej budowałes... Ale zrobisz jak zechcesz. Życze powodzenia w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki dla wszystkich.

 

Na razie nie mam czasu na dokończenie ale chyba to zrobię.

Dałem end ponieważ wiele się w pracy już nie zmieni. Została tylko kosmetyka.

Nieskończona praca za bardzo mnie ostatnio przyciągała i byłem od niej uzależniony. Postaram się nie oglądać jej jakiś czas to wtedy może wpadnę na coś nowego i zobaczę to wszystko z innej perspektywy.Teraz maluję obraz olejem jak go skończę i zostanie trochę czasu przysiądę znów do Bestyjki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaardzo dobre! : ) podoba mi się ta jaskinia, świetny efekt z pajęczynami, z tym że na dole jakoś pusto... nie wiem, moze kilka dodatkowych jaj, posklejanych pajeczyn or sth wypelnilo by podloge bo jak narazie troszke sie odcina od reszty - ale to tylko moje gadanie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsze były pajęczyny odchodzące ze ścian i przyklejone do potworka w poprzedniej wersji,teraz jest płasko, wygląda jakby ta ściana z tyłu prawie na niego wchodziła.(sorki za tak długie zdanie :P)

 

Tak to bardzo fajnie.Powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem

 

- rękę z mieczem (faktycznie dziwnie go trzymała) podniosłem go wyżej.

- zmieniłem nos bestii

- lewą nogę bestii.

 

poprawkamieczainosa8ep.th.jpg

 

wyjaśnienie jaja na dole:

 

daje równowagę obrazkowi.

Nadzieję na nieśmiertelność bestii.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale nie tak do konca, te pajęczyny które są nad bestią są one za sztuczne, zbyt przyciągają uwagę. Są one jak Bump'u, mało plastyczne.

Górna połowa jest przecudna, jeśli chodzi o pajęczyny.

Kobieta zas jest trochę osobno namalowana, nie czuję obecnosci z bestią.

Ale spoko, to tylko moje zdanie. Nie sugeruj się :)

Pozdrawiam,

To fakt nosek ma sliszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz się wypowiadałem na temat tej pracy i to podtrzymuję. Najmocniejszym jej punktem jest aspekt techniczny-widać, ze nie od wczoraj siedzisz w grafice, rysunku i jest to niewątpliwie jedna z najlepiej zrobionych technicznie tutaj prac -poza takimi pierołami jak dłoń panienki:mad: jest dobrze. Jednak sama kompozycja i merytoryka trąci mi o banał lub nawet kicz (ale to zmora większości prac) i niespecjalnie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... pajeczyna na glowie oraz karku/szyji potwora jest wrecz okropna, i sprawia wrazenie jakby byla zrobiona filtrem wypuklajacym, oswietlenie potworka nie teges, mala rada na przyszlosc pajeczyny nie cieniuj bo wtedy wychodzi gruba jak sznur, nie podoba mi sie kciuk przy lewej rece potwora, wyrasta z reki nienaturalnie... kobitka najfajniej wyszla, choc ja bym dal jej w lape sztylet, bo jak na taka raczke taka filignanowa pani przeszlo metrowy mieczyk ot tak sobie ? :) nandrolon brala?:) aha oko potworka na out... ogolem niejest zle ale jakos klimat nie teges. pozdrawiam i zycze powodzenia a i ta ramka jest hmm rozpraszajaca, dziala na minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 primo, skoro nie potrafisz przyjmowac krytyki po co wystawiasz cos na forum...? nie no ja rozumiem ze ja Dusso nie jestem, ale jakies pojecie mam... a nawet jakbym nie mial, mam prawo wyrazic wlasna SUBIEKTYWNA opinie, i mozesz sie z nia nie zgodzic, ale nie podchodzic z pogarda (

...powiedział dresik.
) jak do gówna za przeproszeniem. po 2 nie jestem dresem, nie sugeruj sie awatarem bo to kolorystyczna manipulacja (co pewnie zauwazyles? wkoncu juz jakis czas podobno zajmujesz sie grafika), nie "uzywam" dresow wole ze tak powiem "glany"... za to z Twojej "odpowiedzi" mozna wiecej wywnioskowac niz z mojego avatara. EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ona robi tej bestii, że ma taką dziwną mine?? :P

 

no praca mi sie bardzo podoba, musze przyznać, że nawet ramka ładna, ale ja na twoim miejscu bym z niej zrezygnował, tak troche pocztówkowo z tą ramą ;] o albo jak karty do zbierania :]

 

pozdrawiam

 

edit:

aha i o co chodzi z tym jajem na pierwszym planie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Och, moje słabe serce! ;) Praca naprawde robi wrażenie!!! Jak dla mnie minimum 3 miejsce w konkursie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności