Skocz do zawartości

Postać 3D: golec


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Golec (heterocephalus glaber)

Jest to zwierzak odznaczający się niesamowitą wręcz urodą, zamieszkuje podzwrotnikowe rejony Afryki.

Golec jest goły, w dodatku ślepy, ale mu to nie przeszkadza, ponieważ jest nieustraszony i nie czuje bulu.

Żyje w koloniach rządzonych przez Królową mającą kilka małżonków, którzy są odpowiedzialni za produkcję potomstwa. Poddani nie mają prawa do rozmnażania się, za to niekiedy wysyła się delegację wyjątkowo tłustych osobników do sąsiednich kolonii, w celach rozrywki i jednoczesnej wymiany genów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Golec

 

 

na razie model jest z wingsa, zamierzam wykończyć go w xsi i ewentualnie zbrush. potrwa, ponieważ nie znam jeszcze na dosyć tych programów.

 

Golec będzie stał i wstydził się swojej nagości.

 

golec015ns.th.jpg

 

golecref0mz.th.jpg

 

molerat44go.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Qrde! kiedyś widziałem program o nich w tiwi, i zapomniałem nazwy a tak chciałem sie czegoś wiecej o nich dowiedzieć...hehe a teraz jeszcze sobie poogladam w 3d :D...a wiesz ze ciekawie wygladałaby taka scenka nawiazujaca do opisu z pierwszego posta? Wieelka "naga" królowa, jej sługusy....i tak dalej i tak dalej...tak czy siak. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbrush próbowałam, ale coś się nie udawało. zawieszał się bo mu dałam niby za dużo podziałek. mimo że nie było ich aż tak dużo moim zdaniem (3, i było jeszcze widać kwadraćiki)

 

jakiś displacement na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbrush próbowałam, ale coś się nie udawało. zawieszał się bo mu dałam niby za dużo podziałek. mimo że nie było ich aż tak dużo moim zdaniem (3, i było jeszcze widać kwadraćiki)

 

jakiś displacement na pewno będzie.

 

hmm wiesz ja mialem podobnie, mi zb sie poprostu wywalal jak dodawalem kolejne lvl siatki (max 3lvl)... myslelem ze to wina geometrii ale poprostu mialem oczy sphere dolaczone przez attach... gdy wywalilem te elementy podolaczane w maxie i wyexportowalem wszystko dzialalo jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ania...ale Ania... takie to trochę dziwne... takie jakby cylindryczne mapowanie z rozciągnięciem teksturki... chociaż pewnie po displacement będzie lepiej;] ...fajnie zaciesza;P ...a teraz wszyscy ząbkami do góry...;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sss będzie

 

Touch, wiem że jest w pewnych mjejscach rozciągnięte, ale nie było za bardzo jak tego poustawiać (cylindryczne nie jest, to jest pelt mapping i ręczne poprawki). część może jeszcze uda mi się poprawić, a resztę muszę olać bo nie wiem jak.

 

na razie kamera, która to się będzie na niego patrzyć

 

czy ktoś wie, czy na tym ekranie całkiem z tyłu już było widać objekt, czy tylko od drugiej strony (jak się ekran wyjmje)?

 

61b682a3-kamera2_jpg.jpg

 

4cd3d44f-kamera1_jpg.jpg

 

cc257f99-kamera_wire_jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności