Skocz do zawartości

Corel® Painter IX.5 (nowa rewolucja ?)


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ahm, rewolucja;>

Oczywiście zamiast zareklamować najważniejsze poprawki to na pierwszym miejscu NEW Photo Painting palettes, najwyraźniej im się lepiej sprzedaje jako program którym można Turn photos into paintings.

 

No ale to darmowy update więc nie bede wybrzydzał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrezygnowali z wszczepiania tych paskudnych palców do ręki w znaczku, uznałbym to za rewolucję. ;)

 

jakich palców :>?

 

swoja drogą dla mnei to kicha - no bo po co komus takie cos ? kumam ze moze i fajna sprawa ale przerabianie foty na obrazek to dla mnie jak nie wiem - wrzucanie czyichs renderów na forum i sie chwalenie że własne od początku do konca zrobione.

 

Zawsze mi sie wydawało że jak coś tworze sobie w 3d to że robie to dla siebie - więc gdzie jest sens sie oszukiwać jakąś funkcją pytam sie.

 

Stanowczo odpowiadam panom z corel'a : Nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chetnie skorzystalbym z tego narzedzia. Robie 3d, chce zobaczyc w plastycznej formie i przerabiam w painterze na "masterpis". I wszyscy mowia mi, jaki jestem zajebisty, bo oczywiscie nie przyznaje sie, ze skorzystalem z tego szatanskiego softu. BUAHAHAHAHAH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fajna sprawa ta zamiana. Napewno ma to jakiś poziom ustawień, zawsze z jakichś pierdółek można coś sklecić. Animka z uzyciem takiego czegoś mogłaby być ciekawa (w miarę potrzeb oczywiście ;) ) Po co się ślinić na cellshadery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja zasysam zobaczymy czy warte to czegoś ;) swoją drogą mogli pokazac jakas galerie za pomoca tego ustrojstwa zrobioną a nie jakies miniaturki 100x100 :/

 

Tyle że w ps mamy już Paint Daubs i niby czym to ma sie różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(marudzę bo siedzę głównie w 3d- feel free to ignore)

 

Hmm... ok, rozumiem, zabawne ale tak naprawdę to co to wnosi do warsztatu ? Ani to nowy pędzel, ani nowy sposób nakładania farb czy ich mieszania tylko pomagajka dla "zdolnych inaczej"- coś w stylu "Posera" czy "Creature Creatora" w 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak ktoś ma Intuosa 3 i tego 6D Art Pen'a to ten update jest przydatny.

BTW. Ma ktoś to piórko i może napisać na ile to to się przydaje w praktyce?

Na pokazie w Operze mieli ale... nie mieli softu, który to obsłuży :) więc sobie tylko pooglądałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taka bzdurka, ma jeden bajer, fajny ze jest czule na obrod wokol wlasnej osi. w zasadzie tylko tej symulacji brakowalo w tabletach. tyle tylko, ze moim zdaniem to powinien byc standard, a nie bajer za kolejne 390zl. chociaz z drugiej strony ja nawet tilta nie uzywam hehe.

 

ogolnie polityka cenowa wacoma troche jest wzieta z ksiezyca, vide wymienne plastikowe koncowki za 60zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można o tym poczytac bo nie moge znalezc a z tego co pieszecie to jakas nowa technologia nie dla zjadacza chleba w polsce - wiadom oze dobry artysta to i plakatówkami cos porządnego namaluje - narzedzie nie czyni artysty.

 

Pfii Marcin to sie nie liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrezygnowali z wszczepiania tych paskudnych palców do ręki w znaczku, uznałbym to za rewolucję. ;)

Im nowsza wersja tym mocniejszy odruch wymioty.

W moim przypadku identyczna reakcja zwrotna O_o. Lepiej prezentował by się szary kartonowy papier z odzysku niż te "master piece" jakiegoś programisty z Corel'a ;) - oczywiście nie obrażając programistów. Jakoś ironicznie to się ma do marketingowego hasła:

FOR ARTISTS BY ARTSTS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w koncu zmierza do automatu ;] (wyjątek = maxwell ktory odrazu stał sie automatem ;])

 

niedlugo do tego dołączą hasla typu "enlarge your ... pictures with a single click" :>

 

i piosenka "push the button" chyba sugarbabes (nie wiem nie slucham) ma sie do tego idealnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przez takie wynalazki niszczy sie sztukę ...

czytajac to ...

"become famous artist by one single click"

... aż sie przeraziłem, ale jeszcze nie wiem czemu :)

 

teraz, oglądając jakies "dzieło" zamiast je podziwiać ludzie będą się zastanawiać jakiego softu użył 0.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności