Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW Z4 M Coupé


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!! widzisz loozack bzyku ci pozazdroscil i tez sie chce pochwalic ;) [joke] super sprawa z tym twoim modelingiem, tylko pokaz jakis render z maxa(??) (czyli mesha) bo tak to kiszka wyglada :, a te piekne gladkie powierzchnie na szarym modelu bajka ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot co ty myslisz ze mi sie chce bawic i ze mam czas nato zeby meshowac teraz to co jest i potem robic to samo jak wszystko pokoncze a zostalo jeszcze naprawde wiele czyli jak skoncze to przeniose to do maxa narazie jedynie rhino bedzie

ps. loozack moze nigdy niewiem :D a moze sie uda trafic na taki ktory mi i tobie sie podoba choc ostatnio ogladalem niechcacy jak to sie nazywa vmax i kolesie pojechali pontiaca solstice i tu jest to kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNx

ale nielot wiktor toz to widac ze dalej robie w rhino w ST jedynie zaczalem i zrobilem bryle nadwozia, a nielot towja upierdliwosc niezna granic :D nigdy nei renderuje zanim nie skoncze wszystkiego co jest do tego potrzebne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA-> no widzisz ludzie sie zmieniają :P hihi jeden raz to zrobilem i chyba tylko przy meganie bawilem sie power translatorem i to dlatego chyba dodam :D

hindus-> z maską nie kumam jest gladka jak pupcia dziecka a pewnie nawet bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności