Jump to content
Sign in to follow this  
SWOMA

Dostalem maila :D

Recommended Posts

kto widzial ten widzial, a kto nie wiedzial juz nie zobaczy - madrosc zyciowa :)

ja tez to dostalem. Ludzie to maja tupet!

cholera piepszone lamerstwo.

Mogl jeszcze dodac ze jak nie przesle tego listu do 8miu osob to za kare bede musial zrobic jeszcze jeden model :o

:D

aaaa mialem sie nie denerwowac.

czesc!

Guest Karawan

MNIE TEZ JAKIS KOLES MECZY NIE WIEM SKAD MA MOJ MAIL I DLACZEGO MNE - KSYWA CA****T (chyba)

Ja tez dostałem. Zreszta nie byl to pierwszy raz. Juz bylem proszony o wysylanie modeli, zrobienie czegos z kosci itp

Guest Karawan

Oto mail tego goscia (a co!!!):

[email protected]>

strzeżcie się. albo ta jakaś lama albo osoba kochająca wkurzac/testowac ludzi

Guest Karawan

A oto treść:

\"Czesc

Zwracam sie do ciebie z prosba o pomoc. Mianowicie chodzi mi o kosci w 3DS Max, nie wiem jakich kosci zastosowac przy tworzeniu szkieletu do modelu o czterech odnózach. Jak mam wykonac ten szkielet aby byl prosty i nie przysparzal problemów w jego animowaniu. Model do którego chce stworzyc szkielet przesylam ci w zalaczniku Czy móglbys mi napisac jak mam go wykonac. Jesli mogóbys stworzyc taki szkielet u siebie i opisac jak go zrobiles i plik maxa przeslac mi na adres: [email protected]\"

to skandal. :P

Też dopisuję się do tych, którzy tego mail\'a dostali...

Hmmm - delikwent najprawdopodobniej zrobił sobie listę e-mail\'i do wysłania właśnie z tego forum z listy user\'ów.

Ciekawe, czy ktoś odpowie mu pozytywnie :D

no ja na szczęście tego nie dostałem, ale jak dostanę to sobie trochę jaja z gościa porobię :]

Guest Karawan

Ale on nie odpowiada na zapytania

A ja nie dostalem :D

Ale koles idac jest niezly, szkoda ze na mnie nei trafil :(

a ja dostałem, ale na adres którego na pewno nie publikowałem na łamach forum

dziwne ...

Takiego człowieka bardzo łatwo znaleźć, tylko powstaje pytanie - czy on właściwie robi coś złego? Jego wzmianka o ewentualnej zapłacie jest raczej śmieszna, więc ani to wyłudzenie ani kłamstwo.. Jakaś dziecinada co najwyżej.. no i spam.

..ale jak dostanę to pewnie i tak się zdenerwuję ;)

Ja ciagle dostaje jakies e-maile czy u2u czy gg z pytaniami i jeczeniem , wyslij to, wyslij tamto. Ludzie nie znaja umiaru

Guest Karawan

On mi tez wyslal na adres e-mail ktorego nie zamiescilem na forum. To dziwne[urwanie glowy]

to zycze milego pomagania chlopaczkowi :D ja na szczescie nie mam takiego problemu ale swoja droga to jest zdolny :D

moze to jakis maniak ( nalogowy morderca) i chce nas (grafikow) wykonczyc.....jeden po drugim :D....na koncu przezyje JA i KArawan i Adek....Ja i KArawan bo lubimy horrory...i zginiemy przez przypadek,.....a Adek jako jedyny sie uratuje i bedzie opowiadal swoim wnukom o nas :D :P

Oczywiscie Aleksander masz racje, ale dlatego nie podalem nazwiska goscia a moj mail na ktorego doszlo jest wp, a wiec w razie czego mogl bym isc w zaparte ze to nie ja :) Tutaj jest podana ksywa, skad wiadomo ze swoma to ten swoma. A moze to jakis gruby i lysy 47 letni gosciu zbierajacy znaczki pocztowe i kapsle ? Swoja droga musze poszukac sobie nowej ksywy, bo wiara na necie zawsze mnie sie pyta czy jestem dziewczyna ze Szwecji :)

Z ta tajemnica korespondencji to jest troche inaczej. Nikt nie moze udostepniac listow pisanych do mnie bez mojej wiedzy. Sam moge udostepniac to co ktos do mnie napisal, chyba ze nadawca wyraznie sobie nie zyczy. Po drugie w tym wypadku mamy do czynienia ze zwyklym spamem, wiec nie wiem w czym problem.