Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Sony Ericsson M600 (NURBS)


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Zacząłem sobie dziergać pierwszą moją komórkę w Rhino. Model jak widać trudny nie jest, więc czysta rekreacja. ;)

Na koniec chcę zrobić animację kilkusekundową, typu reklamówka w TV, ale jak znam życie plan spali na panewce. Grunt, to optymizm. :]

Na chwilę obecną mam to:

 

sem6000015ql.th.jpg kopiasem6000022au.th.jpg sem6000033jg.th.jpg

 

Komentujcie, linczujcie itp. itd. :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

prosciutki chodz powiem ze przyjemny z designu - poczekamy zobaczymy - praktycznie najwazniejszy bedzie render wiec odnosnie modelu za wiele powiedziec sie nie da - idziesz w dobrą strone. Tyle - nie bede cie zbytnio chwalił bo swój staż już masz na forum i nie wypada - pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu - a to takie buty - nie wiem nielot pewno w stanie nie trzezwosci przeglądał forum chodz kome edytował posta i do konca nei wiadomo co było wczesniej ;)

 

Ra przeciez wiesz ze Ty jak mój brat - jakie chwasty jakie chwasty ;)

Jakim ? Domniemam za maxwellem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zapomniałem dopisać: "ale są tacy kozacy na tym forum jak np loozack" ;)

 

można gdzieś kupić koszulkę z podobizną loozacka z podpisem master of poly i na plecach podobizna RA z podpisem master of NERBS ? xD ;)

ps: aha i ustrzelcie też ode mnie RA w paintballu ;) ale tak porządnie :) między oczy :D hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzusicku, nurbs master dla mnie, jam nie godzien, tu Bzyku wiedzie prym. :)

Nie robiłem nic od ostatniego update'u, nie miałem czasu, może dzisiaj coś dojdzie. Możliwe, że skończe, bo niewiele zostało.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad czymś takim AG, ale chyba zabraknie mi chęci i czasu na takie zabawy. :)

Kto wie...

 

Model dostał status "FIN" i tak się prezentuje.

 

 

sem6000111pd.th.jpg sem6000125pg.th.jpg sem6000134xo.th.jpg

 

 

Renderki mogą się przesunąć w czasie, bo zabieram się za konkurs Inspired Quality.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez rendera to ty go sobie......pokazuj :] tak na serio to czekam na render - to jedyny wip który przeglądam tutaj na forum ale powoli zaczyna mnie trafiac ze tak wolno ci to idzie i na dodatek nie ma rendera - no chyba ze czekasz na maxwella ;)

 

Jesli idzie o model to nie ma zastrzezen choc nie przegladałem fotek na necie ale wierze na słowo że jest owzorowane tip top - szkoda pracki żeby to ciągnąc vrayem - serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności