Skocz do zawartości

scena 3D: sarkofag


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

e tam, jego nauczyciel infy tez pewnie nie bardzo sie zna na historii a najwazniejsze jest, że ogólne wrażenie jest bardzo "egipskie"

choć ta metalowa, wypolerowana płyta pod sarkofagiem faktycznie nie bardzo pasi :)

ogien jakos nie tak wygląda, troche za jasno jest, ale ogólnie bardzo ładne. pokaz jakąś siateczke, viewporta czy cuś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - tnx! :*

 

SSn4k3 - nie zastanawialem sie zabardzo, mialo wygladac jak egipt ;)

 

Leru - no widzisz nie umiem lepiej wkleic ;D oryginal gorzej wygladal ale to wylacznie moja wina ;D

 

Georgas - przy takim dedlajnie to sie ciesz ze wogole jest :P 6 bedzie :D

 

peter - dzieki, kolorow sie najbardziej balem.. co do kanonow i reszty haha nie poruszam tego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...SSn4k3 - nie zastanawialem sie zabardzo, mialo wygladac jak egipt ;) ...

 

i wyglada... jak komercyjny egipt, znaczy taki jaki wszyscy sobie mniej wiecej wyobrazaja.

 

Jak zobaczylem finalnego rendera to mi szczeka spadla. respect!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome, nie łam się, tylko jak możesz - dopracuj to, nie mając już deadline'u na karku. No i faktycznie warto dokonac solidnej konsultacji historycznej. O ile pamiętam, to mama Klicka/Jarasa ma z tym duzo wspólnego, ale to już chyba wiesz. To jest zadatek na superhiper wypas pracę, więc usiądź nad tym i to dopieść, ok?

Btw: te hieroglify na scianach to mam nadzieję displace? Tzn. można je edytować, w razie czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile GI i inne pierdołki są w miarę OK, o tyle sam obrazek strasznie pachnie kiczem :]

czyściej niż u mojej babci w mieszkaniu, za jasno i za monotonnie jeśli chodzi o glify na ścianach. poza tym wydaje mi się, że powinno być więcej przedmiotów jakie zmarły dostawał na podróż na "tamtą stronę" czyli kielichy, broń, papirusy etc.

ale jak na dwa dni to jest nieźle :)

oień spaskudziłeś okrutnie :>

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności