Skocz do zawartości

[Teczka 2D] JakkaS [Update ::: strona 17 ::: 30.05.07]


JakkaS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Niesamowite rzeczy. Nie wiem za bardzo co tu konstruktywnego napisac, prace są poprostu superowe.

 

A co robi ten siedzący cyklop na jednej z prac do poxnory:) ;)?? Pewnie nie znalazł tak wielkiego odkurzacza :)

edit:

sorki cos cieżkie poczucie humoru mam dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zawsze kiedy tu zagladam mam gleborzuta czy jak kto woli szczekopad :)

 

z ostatnich to szybki widoczek i Orangutroll mi sie najbardziej podobaja ... ogolnie to podziwiam za wyobraznie i czekam kiedy mnie bedzie stac na przelanie swojej chorej wyobrazni na papier :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, ładnie, ciekawy ten "szybki widoczek", batman jest troszkę jakby przerysowany, za wielkie ręce (moim zdaniem), ale i tak ciekawie wygląda, dalej nie ma co pisać wszystko pięknie narysowane...

 

a i jeszcze fajna nazwa stworka na cow :D (co do mojegoto do dopiero się zorientowałem o co Ci dokładnie chodzi gdy podesłałeś linki, bo z początku zrozumiałem że o stopy chodzi... no ale za późno.)

 

nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć dalszych niesamowitych rysunków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polterge!st - hehe, spoko. Ja się nie gniewam. W sumie nawet na to nie zwróciłem uwagi do puki praca nie została zaakceptowana. Co prawda znajomy stwierdził, że sobie siku robi :D hehe

grass - Dzięki. Wiem jedno...ćwiczenie ma sens. Ja w sumie na poważnie to od roku sie zabrałem. Zawsze coś tam sobie dziobałem (głównie na papierze ołóweczkiem) ale od jakiegoś czasu ćwiczę systematycznie. Więc myślę, że jak masz pomysły to reszta przyjdzie sama z czasem :)

nicponim - "...co tu dużo pisać,masz najebane we łbie;]" - to jeden z milszych komplementów jaki ostatnio słyszałem :D co do tego stwora, to tak, to była jakaś tekstura ustawiona na "overlay" albo "soft light".

misiekhc - Dzięki :)

kengi - Dzięki serdeczne :)

chveti - :D

Thalion - Dzięki. Batman miał byc taki przypakowany...choć może faktycznie przesadziłem. Co do twojego stworka to widziałem, że za 1 razem nie zakumałeś o co mi biega...stąd te fotki podesłane :D hehe.

DaRoZ - Dzięki Darku :)

Mr Pank - Dzięki...no w sumie to mój pierwszy. Zwykle mnie takie obrazki nei ciągną.

PAINbringer - Dzięki.

nermal - To by była raczej klątwa...hehe :)

 

Dzięki Wam za komentarze.

Kolejna skromna wrzutka.

 

Na CGTaku maja tydzień ze Starwarsami to tez coś podłubałem.

 

Sithlord_b.jpg

 

Imperial-Royality-3-woman_d.jpg

 

I studium z fotki....

 

Woman-study1_a-1.jpg

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie nie zesraj z tymi pracami;p

 

 

 

 

 

 

 

jak zwykle oO( ty juz taki swiatowy poziom reprezentujesz;]. Slyszalem ze takie mullinsy,tyranx,sparthy czy inne takie tam, podniecaja sie twoimi prackami i na twardym zapisuja w specjalnym katalogu. Słowo;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no zeczywiscie dobry pomysł z tym zapisywaniem :P:D

Musze powiedziec ze fajnie rozwija sie to forym.

pobierajac pracki z tego działu mozna naprawde sobie Sklecic bardzo dobra ekskozycje.. :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności