Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Astra (wielki kom bak ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Nudzi mi sie troche to audi wiec wziolem sie za astre gtc staram sie ja zrobic najlepiej jak umiem ale brak mi printa z gory,oto efekt po 3 godzinkach 200 facow na polowce. narazie niewiem do czego to bedzie ale mozliwe ze do WR2 (mam nadzieje)

astra4ye.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

ten model mi się najzajebiściej podoba...

sam go miałem robić ale wziąłem na warsztat w końcu co innego

mam nadzieję że go zrobisz co najmniej tak świetnie jak inne swoje pojazdy:)

czekam na finish powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

sorki ale musze cos napisac gdyz dziwie sie ze tak chwalicie ten model(modeling) a wszczegolnosci ludzie znajcy sie na samochodach,mianowicie model jest kiepski lagodnie mowiac zderzak prawie caly do wymiany blacha jest krzywa najbardziej widoczne jest to przy nadkolu a takze przy grillu (kanty) to samo tyczy sie rozplanowania siatki, widac ze jeszcvze malo umiesz i musisz ogladac mase siatek aby nad nia zapanowac co najwidoczniej sprawia ci trudnosc gdyz tam gdzie potrzeba masz za malo trojkatow a tam gdzie nie (czyli maly luk) dajesz kupe trojakatow np. na dole zderzaka ale jak to poprawisz bedzie dobrze :) choc zamiast robic felge mogles wyklepac karoserie do widac mase nie rownosci :)

jesli chodzi o felge wyszala fajnie ale opona bienika juz nie widac kanty i nie rownosci jest za bardzo kanciasta :) mam nadzieje ze poprawisz :D

pozdro :)

 

 

 

 

 

 

 

......................................................................

JOKE

taki zarcik :) mam nadzieje ze sie nie obrazisz choc zaloze sie ze goraco sie zrobilo i szukalo bledow na pewno sie przygladales blachom i msyales gdzie on tu widzi krzywizny :D hehe

 

teraz na serio modelik bardzo fajny widac ze opanowales zmodeller do perfekcji tylko patrzyc i sie uczyc :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot popsułes całą zabawę;) prawie sie nabral:PP

 

a tak serio to nielot ma wiele racji, model teraz wydaje sie pokrzywiony, troche slabo widac, brzydkie rendery:/ pozdr

 

a to dlatego ze brak tu renderkow tylko screany z perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej bez jaj - jakie brzydkie rendery, jakie rendery ?

Nie wiem albo ja patrze inaczej albo wcale nie jest tak krzywo, miejscai sa niedociągnięcia fakt ale nic co by wymagało wywalenia raczej posmetyki, chyba łatwiej przezunąć kilka verteksów niż dłubać to na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem jedno... robisz tak jak ja :) powoli, ale starasz sie oddac forme w jak najlepszym wymiarze ... Pospiech jest zgubny... A Twoj model powala na kolana. Szczerze mowiac to sie przymierzam do czegos w stylu low poly i bede czerpal wiedze z twoich siatek - jesli mozna ;P

 

prosze uprzejmie tylko ze to juz nie jest low poli calosc tj nadwozie i kola maja juz 35.000 poli (nieliczac tego co jest w odbiciu lustrzanym)

 

5tg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności