Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lamborghini Murcielago


Gość marcin_mocny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

trochę updatuję...

męczyłem ten hood silnika z 2-3 dni, ponieważ według tutka był zrobiony jakoś tak, że nie mogłem sobie poradzić w ten sam sposób i musiałem zrobić PO SWOJEMU ;) (po prostu użyłem czworokątów zamiast trójkątów)

lambomurcielago193vl.jpg

 

coś tam po dłuuuuugim czasie...

może się teraz ruszy praca

tutaj trochę chyba za głęboko wszedłem z drzwiami (za grube wyszły)

 

lambomurcielago27tu6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

jakąś taką asfaltu... jak chcesz to daj znać na gg

a ja dziś zacznę dopiero coś po 23... bo z rańca muiałem trochę pozałatwiać z wyrejestrowaniem wozu

 

edit... >>

dobra więc mapka to jest 18Mb 3072x2048 tej miniatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość wygląda wporzo :)

W prawym górnym rogu przedniej szyby masz "kant" na drzwiach - chyba nie powinno go tam być... i dolny wlot powietrza zaczyna się troszkę inaczej - ale to drobiazg!

Niezła robota - Pozdrawiam!

 

PS. I love this car :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

ostatnio miałem przygodę padł mi 2 latek Radeon 9200 128Mb 128bit

byłem pozbawiony grafiki .. ale wszystko już w normie, jest nowa karta też Radeon tym razem 9550 (niestety taka sama pamięć)

 

lambomurcielago29fw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

może szybko nie modeluję, ale nie mam tak dużo czasu na zabawę

 

a teraz wszystkich, którzy liczyli na zakończenie, rozczaruję

K O N I E C

 

pozwolę sobie na OFF TOPIC...

zakończenie pracy wiąże się z tym, że wszystko poszło się j3bać .. sorki ale jestem wkurzony, dopadło i mnie to co się większości z Was stało a mianowicie żegnaj twardzielu

dlaczego te dyski tak padają, a myślałem, że mnie to ominie i nie chodzi mi o stratę finansową, choć to też boli ale dużo danych straciłem (min. zdjęcia) bo nie zdążyłem zgrać na płytki, więc pytanie po co montować dyski o ogromnych pojemnościach skoro i tak nie ma sensu trzymanie danych na nich tylko jak najszybsze zgrywanie na płytki

 

a w tym miechu to jakaś porażka bo twardy padł i został przeze mnie wymieniony po tym jak wcześniej walnęła karta grafiki

 

mój powrót do zabawy w 3d planuję po ochłonięciu ze straty wszystkiego (tak kasy jak i plików)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli padla mechanika..zanies do specjalnego serwisu odzyskiwania danych..przeloza ci taleze do nowego..zaplacisz 200zl ale bedziesz mial swoje dane. Jezeli padla ci partycja tylko czy jakies bledy sie porobily, sformatuj pozadnie dysk i odzyskuj dane. Poki talerze nie sa uszkodzone to wszystko mozna odzyskac, czasami trzeba sie nameczyc ale w wiekszosci przypadkow udaje sie od 80 - 99% wszystkie dane odtworzyc. Jezeli nie miales nigdy z tym doczynienia kup jakas krakowska gazetke gdzie jest duzo ogloszen, zawsze sie ktos znajdzie kto odzyskuje dane za niewielkie pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

dzięki za porady .. za niedługo oddam w czyjeś ręce dysk... i zobaczymy

na pewno nie dam rady go sam sformatować bo jak go podpinam to mi się nie uruchamia komp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dysk padł i oddałem go no serwisu. Na szczęście wszystko co najważniejsze było na D i E bo c trzeba było wyczyścić, nie mam pojęcia jak oni to zrobili ale ale zrobili :D, jak ja go chciałem sformatować to nijak się nie dąło próbowałem na 10 sposobów i na 2 kompy i przez sieć różnymi metodami myślałem że to koniec :/ cała praca się poszła j@##@ A teraz pracuje dalej na tym samym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności