Skocz do zawartości

Najlepsi Dj's wedlug was:D??


Fatum

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich Dj's lubicie, jacy sa wedlug was najlepsi???:). I wasze ulubione utworki pochwalicie sie swoim guscikiem ;p??. Dla mnie znakomici sa Marcel Woods, Dj Jean i Dj Tiesto:D. Niom a ich utworki: Advanced, Adagio for strings i Traffic zbijaja mnie z nog heh;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W końcu jakiś porządny temat :D

My top:

Ferry Corsten

DJ Tiësto (troche komercha, ale kawałki ma niezłe)

Armin van Buuren

 

Ostatnio słucham tylko trance - bo tylko on ma sens :P. Wiecie, ze w niektórych kultutach trance uważany jest za muzyke szatana?

 

A jak mam ochote na coś "luźniejszego" to puszczam East Clubbers - fajny polski zespół.

 

Piszcie może jakie utworki wam sie podobają. Będe wiedział co [użytkownik przyłapany na zachęcaniu do piractwa. Życze miłego dnia - Hilary Rosen prezes RIAA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Tiesto jest naprawde dobry, choć osobiście szczególnie go nie lubie :)

 

Właściwie to nie mam ulubionego dj'a, lubie różne kawałki różnych dj'ów. Często zdażają się dj'e którzy mają jedną bądź dwie fajne piosenki, a potem o nich nie słychać. Takim jest między innymi C-Bool i jego kawałek Would You Feel (to jest, no może był zajebisty kawałek) a teraz o nim nie słychać :P

 

Teraz czekam na Sunrise Festival 2006 (na tych imprezach są dosyć spoko dj'e i fajny klimacik ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wlasnie najczesciej Dj'e maja jedynie 1-2 kawalki dobre rozslawiajace go na calosc, a gdy przesluchamy inne poprostu DNO roznie to bywa:). Loo.. ja tez sie nie moge doczekac SF 2006, to jest poprostu w deche, ta muzyka ohh..;p. A co do klimatu.... to nie ma nic lepszego jak popatrzec na filmik, pomarzyc sobie o tych ruszajacych bioderkami maniurkach BOZIU:D. To co SF najlepsze i najczesciej brane na tasme filmowa to nasze piekne polskie dziewczyny, gdzie nie ma nigdzie indziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do klimatu.... to nie ma nic lepszego jak popatrzec na filmik, pomarzyc sobie o tych ruszajacych bioderkami maniurkach BOZIU. To co SF najlepsze i najczesciej brane na tasme filmowa to nasze piekne polskie dziewczyny, gdzie nie ma nigdzie indziej

Święta prawda, panienki są tam w deche, mam wszystkie filmiki i na każdym jest na czym oko zawiesić ;) A tym razem tam pojade i będę je oglądał na żywo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul Van Dyk - fantastycznie mixuje, potrafi laczyc rozne style w jednym secie, no i chyba nie skomercjalizowal sie tak bardzo jak tiesto

 

Above&Beyond, Andy Jay Powell - za wspanialy uplifting ktory z ich setow saczy sie strumieniami

 

A tak w ogole to lubie sluchac malo znanych dj'ow, gdy czasami nie wiadomo kiedy, ale dalismy sie poniesc ich muzyce, fajnie dac sie tak zaskoczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj Kazik Staszewski ! ;)

 

Ostatnio zachwycila mnie pani Maria prowadzaca Breezeblock - co audycje zaprasza roznych muzykow, glownie klubowych, by pomixowali troche czy popuszczali co sami lubia sluchac. Czasami wpadaja do nich nieklubowi didżeje tacy jak bjork, sigur ross, beastie boys, radiohead i wtedy sie dopiero dzieje :) http://www.bbc.co.uk/radio1/maryannehobbs/

 

sporo starszych jej audycji jest na sieci. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy Gates, DJ Jean, DJ Tocadisco, DJ Jose, DJ Matys, Marc Van Linden, Mauro Picotto, Silvio Ecomo (na razie słyszałem tylko Uprising (the pull speed garage) ale bardzo mi się podoba) i jedna piosenka K-Tronica (Love Beats (Pump It Up Mix)) a jeśli chodzi o samo granie: Dj Antex.

 

Utworki?

 

1. ATB - Let U Go (Tocadisco Doesn't Give A Rat's Ass Mix) (7:00)

2. Big Ang & 187 Lockdown - Rock the Funky Beats (beatdown rmx) (6:26)

3. Big Ang - Jump To It (5:17)

4. Break Beat Bomfunk Mc - Uprocking Beats (speed garage) (5:02)

5. Buzzy Bus - Jum (speed garage version) (6:21)

6. Dave Mccullen - Bitch (3:14)

7. Dj Jean - Feel it (3:29)

8. Dj Jean & Peran - Move Your Body (speed garage mix) (4:31)

9. Dj Jose - Hecitate (Club) (7:56)

10. Dj Jose - His Choice (3rd choice) (5:25)

11. DJ Jose - Stepping to the Beat (Dave Mcdonald Remix) (5:54)

12. Dj Kor - Gonna Getcha (speed garage mix) (8:50)

13. Dj Matys & Marc Van Linden - Am 2 Pm (sound players rmx) (5:43)

14. Dj Onne - Get It On (5:46)

15. Dj Speed - Move It (speed garage version) (4:19)

16. Dj Tocadisco - Nobody Likes The Records That (7:43)

17. Dj Young - Move That Body (6:47)

18. Eddie Amador - Hause Musik (3:25)

19. Filterfunk - S.O.S. (Delano & Crokett Remix (4:20)

20. K Tronic - Love Beats (Pump It Up Mix) (6:12)

21. Marc Van Linden & Matys - Sunrise (7:55)

22. Mauro Picotto - Funkytek (5:02)

23. Mauro Picotto - New Time, New Place (9:26)

24. Mylo - In Your Arms (Tocadisco`s Zwischen Den Stuehlen Mix) (5:50)

25. MYLO VS. MIAMI SOUND MACHINE - Doctor Pressure (Dirty Club Mix) (5:39)

26. Niels De Vries - We've Got M (garage bass mix) (6:34)

27. Roy Gates - How Deep (John Marks Remix) (5:37)

28. Roy Gates - We Rock Together (3:14)

29. Silvio Ecomo - Uprising (the pull speed garage) (7:27)

30. Tocadisco - You´re No Good For Me Tocadiscos Recover Mix (5:44)

 

Mam jeszcze trochę speed garage-u ale nie chciało mi się na playlistę wrzucać. Jak ktoś coś ze speed garage-u posiada to niech się odezwie na PW - tego zawsze mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham Armin van Buuren'a od niedawna jakos tak wlecial na playliste i tera gra mi on non stop w chacie:D. Robi naprawde zajefajna muze moim zdaniem ni ma co!!:). A co do wypowiedzi Chrisa, jak zobaczylem pierwszy raz na filmiku Peran van Dijk'a to pomyslalem swir:D, koles jest bąbowy a jego muza tez stoi na wysokim poziomie, chociaz to do jego osobowosci nie ma startu hehe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armin van Buuren moze nie tyle jego utwory ile A State of Trance i oczywiście Blank & Jones

a to armin cos tam to cos znane bo ostatnio oddalem kumplowi bilety jak we wro bym z 2 miechy temu :] i nie wiem czy mi sie piwo za to nalezy czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASOT to jego co czwartkowa audycja w radiu di.fm gra trancowe kawałki mniej lub bardziej znanych dj

w zeszły czwartek było 5 lecie tego i na zywo słuchało 1,2 mnl ludzi na świecie wiec chyba jest znane ale do Polski dopiero wchodzi mało ludzi w sumnie nad Wisłą słucha prawdziwego trance albo sie ukrywają bo ojciec dyrektor ściga :)

 

a piwo jak najbardziej powinno być twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Ranieri

Dj Rem

Marco Remus

Valentino Kanzyani

Takaaki Itoh

i wielu innych...

A co do Armina i całego trance'u to szanuję i muzyke i wykonawców ..ale jakoś działają na mnie usypiająco ...takie to radosne dzwieki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASOT to jego co czwartkowa audycja w radiu di.fm gra trancowe kawałki mniej lub bardziej znanych dj
ba... nawet byl kawałek Underwatera - studenta z Torunia bodajze w ostatnim ASOT`cie 250 , kazdy moze sie wybic, wystarczy tylko troche chęci !

A Underwater tworzy genialne nuty również

http://www.torun.mm.pl/~tranceftp/tranzy%20chiller.mp3

http://www.torun.mm.pl/~tranceftp/eurasian.mp3

to są jego 2 demka ogólnodostępne

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... no to wystarczyło poprostu napisać "tak lubie ich" ;)

Nie sądziłem poprostu na początku że można lubić ich aż tylu... choć... w sumie ja też lubie sporo wykonawców ;P

Heh, takie małe nieporozumienie ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:) niom a ogladacie filmiki z dyskotek:p. w niektorych graja naprawde niezla muze i czesto cos tam nowego mozna wysluchac:D.I jesli ogladacie to jaki jest wash ulubiony hmm?;D ja to z tych co widzialem to najbardziej wpad mi w uszko Sunrise with Ekwador 2005, fantastyczni dj'e, muza niom i te piczunie uhmm.. ujecia na te kobiece czesci ciala;*** (pod spudniczke w biust hihi ale JA gadam chyba mam chcice:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności