Skocz do zawartości

POJAZD 3D: HUMVEE


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest to całkiem przyjemny modelik do zrobienia i z tego co widać, jak na razie odwzorowujesz go całkiem dobrze.

 

Potem dostawisz przy nim paru wojaków, potem jakieś koszary, potem całą bazę wojskową, a potem tą bazę zbombard... heh, zapędziłem się :P

 

Modeluj dalej. :) powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny humvee... kiedy robilem dokladnie ta sama wersje hummerka tylko ze w skali 1:35 i byl z plastiku :D. Nawet dorobilem mu zawiasy w drzwiach (zrobilem jej z igly lekarskiej :D ), bo normalnie drzwi byly wytloczone z burta i nijak nie dalo sie ich otworzyc, wiec trzeba bylo nozykiem wyciac. Tak sobie, mysle... Moze zacznij robic elementy modelu jako osobne obiekty. Bardzo Ci to uprosci prace i rowniez zwiekszy realizm modelu. Wszedzie gdzie ma byc osobny obiekt, modeluj osobny obiekt a nie spawaj wszystkiego. Stad widze na buleprincie rynienki w miejscu polaczenia dachu z burta :D. Te wloty powietrza z przodu maski wyciales boolean\'em ? zostaly takie ostre krawedzie, nieladnie to wyglada. Unikaj boolean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[pomocy] Ma ktos może zdjęcia z wnętrza hummera? Najlepiej jak z wersji wojskowej, a nie tej bardziej \"cywilizowanej\". [pomocy]

Czy taka oponka jest lepsza? Jest robiona w zasadzie jako low poly, nie ma zadnego meshsmootha, bo z daleka i tak nie bedzie widac szczegolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update. Brazila mam, ale nie chce mi sie go uzywac, bo to jeszcze nie koniec. Jak bede ustawial finalna scene to pobawie sie brazilkiem.

Co do bycia swietym mikolajem to nie do konca rozumiem :/ Albo chodzi o brazila (jak juz wspomnialem jestem jego szczesliwym posiadaczem) albo o fotki hummera. Fotki przyjme chetnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności