Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Opel Blitz


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej były Pantery to teraz będą Ople Blitz:D To nie zbieg okoliczności ze razem z Klimentem robimy ten sam model bo to on mnie zainspirował swoim. Jest to pomocne bo nie trzeba np. juz liczyć ile ma być skrzeli na klapie:D Kliment podrzucił mi tez gotowy koncept na scene za co wielkie dzieki.

blitz128lg.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...fajno sie zrobilo- bedziemy mieli dwie odmiany Opla Blitz'a widze :) - mi pasuje :) - jak na razie wyglada...najs :) - powodzenia obu Oplom zycze

 

...acha i jeszcze a'propos pomyslu na scenke - wiem ze still'e itp ale mi sie spodobala taka wizja jak na tym rysuneczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eco - właśnie po zobaczeniu tego obrazka zacząłem robić Blitza:)

Była przerwa bo pływałem po wielkich jeziorach:P Teraz tez nie będzie za szybko bo ucze sie latać szybowcem;D

Ale cos tam wydziergałem. Model przeszedł testy zgodności i musiał zostać trochę zmieniony.

blitz189ha.jpg

blitz164gz.jpgblitz172wy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostro jedziesz z koksem - podoba mi sie bardzo hehe - wiem ze to nie miejsce na takie pytania ale powiedz mi ile kosztuje kurs na szybowce ??- mozesz podac jakiegos linka z info jak to wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem koło:)

eco-to zalezy, musiał byś się dowiedzieć w pobliskim aeroklubie. Bo to zalezy ud wielu rzeczy (wyciągarka czy holówka i takie tam) ale spodziewaj sie cos około 3000zł.

blitz199dr.jpg

Ma ktoś jakiś pomysł czemu te cienie w bieżniku są takie niefajne? Renderuje w Brazilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ostatni render będzie musiał być naprawdę gigantyczny żeby to wszystko pokazać... Cały czas Ci kibicuję, oby tak dalej.

Ale...mam kilka spostrzerzeń/uwag:

1. Na drzwiach pod tym "paskiem" nad klamką jakieś dziwne cienie, ale to ustawienie renderera

2. Bardzo dziwnie wygląda tylnia opona, jakos tak sztucznie, za bardzo cylindryczna, za czysta. Może jak dodasz felgę coś się zmieni, ale chyba powinieneś troszeczkę ją poprawić.

 

Jakie masz ustawienia materiału i renderera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

goran-twoje uwagi są jak najbardziej uzasadnione, ale pokolei:

1. Listwa na drzwiach i ostatni wylot w pokrywie silnika to ta sama sprawa. Jakiś dziwny cień z którym nie wiem jak sobie poradzić. Jak ktoś sie zna na Brazilu i wie co może być przyczyną to prosze o pomoc.

2. Koła juz nie wyglądają cylindrycznie bo przykrył je błotnik.

3. Materiał to zwykły standard ze Specular Level ustawionym na 20.

blitz27va7.jpgEDIT: Czego konkretnie byscie chcieli siatki, bo calosci to i tak nie wiele bedzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam się na brazilu więc Ci nie pomogę.

Dużo dała felga w tylnich kołach, teraz wyglądają lepiej.

Czy modelując takie proste elementy jak błotnik dajesz na nich ms-a czy tak wygląda bez niego?

Błotnik robiłeś z cylindra/tuby czy z wygiętego plane'a?

Świetnie wykonany model, jakość detali powala ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności