Skocz do zawartości

Pojazd 3D: POrsche 911


Richie

Rekomendowane odpowiedzi

nie podaje rocznika bo na dobra sprawe to pare modeli bo nie mialem dobrego blueprint'a wiec.

Wlasciwie na dobra sprawe to moje 1 autko i jakos dziwnie wyszlo pewnie przez to ze w meshsmooth ustawilem iretation na 1 ale bez tego obrzeza kol nie byly zaokrąglone tylko widac bylo wyraznie wierzcholki...

fuul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dareg swiete slowa to kiedy palimy ta gdynie?

a tak do tematu pokaz sia tke.. na pewno bedziesz musial jeszcze raz zaczac ten model bo chyba efekt jest nie zadowalajacyzarowno ciebie jak jak i nas..

na poczatek chyba lepiej sobie zrobic autko z tutka zobaczysz jak to mniej wiecej wyglada..

PS.przypomina sie reklama 206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U lala troche go poobijałeś już, za szybko jeździsz. Mam wrażenie że to nie do końca wina braku blueprintów. Moja propozycja poszperaj na necie i poszukaj kilku video tutków żeby nadgonić umiejętności warsztatowe, później na http://www.smcars.net/forums/index.php?topic=19354.msg100163#msg100163

znajdziesz w dziale Blueprints/Porsche wszystko czego ci trzeba.

Dareg a ty sie nie denerwuj co ci tak to oko lata ;).

Jak pokażesz siatkę spróbujemy ci wyjascić co jest nie tak może d asie to jakos wszystko wyprostować ;)

samochud to trudna sprawa, przez co to odważna próba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ty robiłeś tamtą Toyotę Celica? Bo strasznie pogięte te 911 jak tamta Celica. Jakby auto było powypadkowe i bite przez jakiegoś pijaka za 2 wina:P Musisz w to włożyć mega pracy jeśli am jakoś wyglądać. Powodzenia przy naprawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celice robil patry;)

 

richie -> ten watek jest zalozony specjalnie zeby nas troche poddenerwowac/ rozsmieszyc? czy ty na serio sam nie widzisz ze to "cos" znacznie rozni sie od auta? taki klopot jest dla ciebie zeby przesunąc jeden vertex zeby na masce nie byco wgniecenia?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ocz przyznaje ze ten samochodzik wyglada jak ze wschodu ale mam nadzieje ze otrzymam jakies przydatne rady. Problem w tym ze funkcja chamfer tutaj nie za bardzo sie sprawdzilo wiec postanowilem zrobic oddzielne obiekty z maski i drzwi--> efekt....no coz.bylo pare krzywizn i w celu wyrownania

siatka.jpg

poza tym sadze ze po poprawkach nie bede ustawial tak duzego smootha bo to doporowadza do kolejnych błędów

wlasciwie zalezy mi na doprowadzeniu tego samochodu do tego zeby mozna bylo na niego patrzec...wiec oczekuje rad. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ty robiłeś tamtą Toyotę Celica? Bo strasznie pogięte te 911 jak tamta Celica. Jakby auto było powypadkowe i bite przez jakiegoś pijaka za 2 wina:P Musisz w to włożyć mega pracy jeśli am jakoś wyglądać. Powodzenia przy naprawie:)

 

hey, hey!!

Moja celica była pokrzywiona ale nie aż tak bardzo! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalosne ze tyle osob niepotrafi nic zrobic poza tym co ktos inny juz zaprojektowal. zero kreacji, od 3 lat widze wkulko te same tematy audi, bmw etc. stary twoje porsze sprawia ze zaczynam wierzyc w kreatywnosc przekonaj innych ze jesli jeszcze nieumiesz modelowac tak jak inni potrafisz zrobic scene ktra ma jakas wartosc, ten model idealnie nadaje sie na ciekawa kompozycje i temat, mozesz wlozyc nawet jakis moral do swojej pracy niezaprzepasc tego, zrob odpowiednie tekstory pocwiczsz miedzyczasie warsztat textur i renderingu. modelowanie to najprostrza rzecz w tej branrzy, posluchaj siebie, pozdr, wierze stary ze skopiesz tylek, najwazniejsze w tym wrzystkim jest WYCZUCIE. powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patry - no sory jakośmi się skojarzyło:p bo podobny model. ale licze ze przedstawisz cos jeszcze.

 

Widziałeś swoja siatkę? Pełno trójkatów i wielobokoów. Drzwi to masakra. Światła powninny schodzić ładnie, tymczasem są odjebane na chama:/ No i w ogóle błędy!

 

Nie ma co poprawiać nawet, zaczynaj od nowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kr3tz - nie wiem dlaczego uważasz że ja sobie żartuje z tego modelu. opisuje to co widze. a tu widze piękną podbudówke pod pięknego stila z wrakiem auta.

masz racje też zaczynałem ale od podstaw, a nie od meshsmoothów jakiś na koślawą siatke.

 

ps.: Ja jestem niedowartościowany, życie mnie nie rozpieszcza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej widze ze ten temat nie poszedl na marne i pomoglem leczyc kompleksy niektorych. No ale nic poradze sobie z tą porażką. no nie wiem sądze ze ten samochodzik jednak nie nadaj sie nawet na wrak wiec bede zaczynal od poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności