Skocz do zawartości

Pojazd 3D: M3 Half Track


Lukasz2244

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kozystajac z chwili wolnego czasu postanowilem pobawic sie w wymodelowanie M3 Half Track. Ostatnia moja praca zostala potraktowana formatem przez przypadek. Wiec zostalo mi to do zrobienia. Wszytskie komentarze i sugestie mile widziane.

Pozdrawiam Łukasz

 

 

 

 

1.jpg

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Powiem tak gasienice wygladaja jak by byly z gumy i skladamy sie z jednego elentu, a w czolgu czym badziej zakrecone gasienice tym lepszy jest efekt. Kolka napedowe wygladaja spoko, ale kolka dosiskajace gasienice do ziemi maja za duze zaokreglenia na brzegach i wygladaja jak kolka z gokarda.

 

Zobacz sobie jak wyglada model z odpowiednio wykonanymi gasienicami.

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=20094&highlight=mlrs

 

Popraw te drobiazdi i bedzie ok

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powiem tak gasienice wygladaja jak by byly z gumy i skladamy sie z jednego elentu, a w czolgu czym badziej zakrecone gasienice tym lepszy jest efekt. Kolka napedowe wygladaja spoko, ale kolka dosiskajace gasienice do ziemi maja za duze zaokreglenia na brzegach i wygladaja jak kolka z gokarda.

Masz rację tylko, że w tym modelu gąsienice niestety wyglądają jak gumowe.

Choć nie dokładnie jak w modelu. Ale wydaje mi się, że jest on na dobrej drodze i kilka poprawek powinno załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur728 przypominam Ci ze to nie jest czolg;). Moze dlatego gasienica nie wyglada na taka jaka bys sobie zyczyl. Jednak masz racje nie wyglada zbyt przekonywujaca ale taka musi byc :].

Digitalillusion dzieki za referke :) ale robiac ja kozystalem z malo dokladnej i malo wyrazniej. Postaram sie ja zaraz poprawic i wstawie do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności