Skocz do zawartości

Model 3D: klarnet


krzyhhh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie fajnie, najpierw saksofon, teraz klarnet :) Ładne szczególiki.

Wydaje mi się że pokrętła na ligaturce jakies nieproporcjonalnie małe ale nie wiem?

 

a mi się tam materiał klapek podoba, poostaraj się o jakieś ciekawe otoczenie i ładny render - będzie super :)

 

PS skoro tak instrumenty lubisz to zrób zestaw perkusyjny - będzie spoko ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim;)

Co do materiałów i tła to jeszcze będzie się na pewno zmieniać..

(to są na razie takie test rendery.. chciałem zobaczyć jak to już się prezentuje z przybliżonymi materiałami)

Darmo: masz rację co do tych pokręteł maszynki;) potem przeskaluję

 

A co do sceny… mam dwa pomysły..

1. klarnet obok róży na stole

2. w pionie tak opleciony bluszczem.. lub inną rośliną..

Sam nie wiem co będzie lepsze

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc okiem człowieka znającego się na muzyce, a ja niewątpliwie jestem tkim człowiekiem, to to nie przypomina klarnetu. Tuba, z której wychodzi dźwięk (czyt. nie ustnik tylko ten drugi koniec) musi być bardziej "otwarta", jak u trąbki czy saksofonu na przykład. Zresztą - tu masz fotki klarnetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc okiem człowieka znającego się na muzyce, a ja niewątpliwie jestem tkim człowiekiem

 

Co za skromnośc. Maszcuga - Człowiek znający się na muzyce wiedziałby że ten drugi koniec to nazywa się czara.

a krzyhhh przecież pisał że to jeszcze nie skończone...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu:to nie jest zamiłowanie.. raczej.. hm.. samospełnienie.I tak szczerze mówiąc to teraz mam nawet dość modeli tego typu :) Lubię modele każdego rodzaju.. tylko poprostu nie widze narazie potrzeby klikania auta skoro już tyle tego na forum (klarnetu jeszcze chyba nigdy nie było :D ) . Teraz nadejdzie czas na jakieś wizki wnętrz.. bo tego jeszcze brakuje u mnie na www. pozrdo.

 

:X-em[2]: : dzięki ;)

 

hkropinski : thx :)

 

tweety : co do scenki to z samym klarnetem na pewno będzie (ale nic specialnego ) Za jakiś czas domodeluję jeszcze coś i powstaniwe jakaś większa praca.. (oby;) )

 

Vorek : dzięki;), a co do pięknej klarnecistki :> hm.. z chęcią .. ale jescze nigdy nie próbowałem modelować twarzy ani ciała ;) ale soon .

 

Deler :dzięki;)

 

t0m3k : no coś z tymi nutami będzie ..przynajmniej jeden render (znajomej obiecałem zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę.. nic extra ;)

sharer3kh.jpg

w ostatecznym renderze dam jeszcze fallofa na reflection

 

za chwilę dodam tu jeszcze jeden test render (scenka) za 10min

 

(+)

(tak mniej więcej będzie wyglądać jeden z renderów końcowych.. jeszcze się zagęści ten bluszcz.)

rend262hg.jpg

 

co o tym myślicie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnych powodów krzyhhh ma bana (wtajemniczeni wiedzą ;)) i poprosił mnie o wklejenie apdejtu jego lilii.

 

Parę osób mi zasugerowało abym go poprawił (postarzył , styrał :) ) …teraz wygląda to tak: (lewa old prawa new)

liliamixni9.jpg

Może być ?

PS: specjalne pozdro dla LERU :* xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności