Skocz do zawartości

"Kajko i Kokosz" w dystrybucji internetowej


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki film animowany "Kajko i Kokosz", stworzony rękami firmy Virtual Magic, po zapoznaniu się z opiniami widzów na bezpłatnych seansach w sieci kin Multikino (oraz w kinie Helios we Wrocławiu) zostaje dziś udostępniony do obejrzenia przez każdego zainteresowanego, za pośrednictwem internetu. Więcej na łamach serwisu stopklatka.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Myślę, że na tych smsach zbiją fortunę ;) Zapowiadał się fajny gest - że niby za darmo, a tu jakieś niespodziewanki. Cóż, poczekam aż kiedyś będą rozdawać za darmo :)

PS> Nie krytykuję, tego, że trzeba płacić za film, tylko news jest pokrętnie zredagowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinach był za darmo, natomiast w pozornie najtańszym medium trzeba za niego płacić :/ Już wolę Katedrę , albo Sztukę Spadania ( którą już mam :D) kupić za te dwie dychy imieć na DVD z dodatkami. Jestem baaardzo rozczarowany taką postawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to neich sciagnie ktorys z kolegow, w koncu wszyscy na planecie naszymi przyjaciolmi i pozyczy reszcie kolegow (zazylosc kolezenska jest okolicznoscia, ktora wiaze sie z pozyczaniem i bezplatnym udostepnieniem dobr kultury),

ja nawet smsa nei moge wyslac, moja siec odmawia naliczenia tkaiej oplaty za smsa w Lechistanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.."Wojny Klonów" (taka bajka, która przedstawia wydarzenia międy Epizodem II a III "Gwiezdnych Wojen") na 1 dzień przed premierą i darmową publikacją w sieci umieszczono gdzieś w płatnej części strony o Filmie. Myślicie, że fani czekali ten jeden dzień? Ponoć sporo kasy wtedy wpłyneło na kato Lucasa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardzie podoba mi się ten fragment:

Zakupiona i zainstalowana licencja pozwoli na oglądanie filmu na komputerze przez 90 dni.

To już jest rozbój :p Płace dyche, musze ciągnąc 300MB (wywalając limit na neostradzie) i za 3miechy jak mnie znowu najdzie ochota obejrzenia sobie tego znowu musze płacić...

Zdecydowanie wole polityke Platige, daje dwie dychy i mam ładnie zapakowaną płytke z dodatkami, film w jeszcze większej rozdziałce i co najważniejsze: mogę oglądać kiedy chce i nie myśle o żadnej pie.....nej licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie to już chamstwo, zapłaciłem i okazało się że film jest zrobiony w co najwyżej 30 i po 15 minut oglądania pokazuje się ładny napis cdn. Nigdzie o tym nie było mowy i jest to moim zdaniem zwykłe oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje zbojkotowac te produkcje, ma nastepujace wady:

-nie jest dzielem sztuki, poniewaz nei mozna go obejrzec;

-dowolny film z pixara o tej dlugosci to jzu kalsa sama w sobie a jest za darmo;

-chciwosc nei poplaca, sprzedaz kotu w worku tym bardziej;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i zaluje.

 

1. Nie moge odpalic filmu na inym kompie a tylko na tym na ktorym zaciagnelem. Pech taki, ze zaciagalem na laptopie;/

2. Nie moge nagrac sobie na dvd i miec w swojej kolekcji. Nie mowiac juz o mozliwosci kupna takiego wydania ktora powinna byc.

3. za 90 dni moge poprostu skasowac plik, gdyz nie da sie go juz uruchomic. A jestem zwolennikiem trzymania wszelkich animacji aby podgladac jak to robia inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie troszkę, fakt że warunki licencji maksymalnie kijowe ale cena śmiesznie niska. 4,5 zyla? w centrum stolicy wystarczyło by na pół kufla piwa lub 2 bilety autobusowe albo paczkę bylejakich fajek, więc nie ma z czego robić tragedji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie troszkę, fakt że warunki licencji maksymalnie kijowe ale cena śmiesznie niska. 4,5 zyla? w centrum stolicy wystarczyło by na pół kufla piwa lub 2 bilety autobusowe albo paczkę bylejakich fajek, więc nie ma z czego robić tragedji.

Kurde, to wy tam takie drogie piwo macie... :P (No chyba, że chodzi o litrowy kufel, to rozumiem :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co dopiero jak mam maca co mi wmv nie otworzy i nie moge wyslac sms'a bo jestem na drugim koncu kuli ziemskiej i nie wiem jak bardzo bym chcial, tak bede ubozszy od leandera o te chwile przepelnione harmonia i pieknem spedzone u boku kajka i kokosza...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się skusiłem i poświęciłem sobie to pół warszawskiego piwa. Pewnie dlatego że jakimś szczególnym fanem KiKa nie będe i za 90 dni zapomnę że w ogóle jest taki filmik.

Wrażenia mieszane, historyjka mnie nie wciągnęła totalnie, nie uśmiechnąłem się przy tym ani razu, pierdziany humor nie wszystkich bawi. Ze względu na scenę z "Ślimak ślimak pokaż rogi to chyba nie powinno być b.o. wieku:) Również umieszczenie Kajka i Kokosza w jednym wyrku programowo niewłaściwe, w publicznej TV obecnie to nie przejdzie:) No ale humor i scenariusz to kwestia względna, może komuś to będzie podchodzić. Bardzo drażnią facjaty głównych bohaterów - wyglądają jak laleczki chuki, szczególnie gdy szczerzą zębiska. Kilka scenek ładnie oświetlonych co się chwali, gorzej z kamerą która rusza się jak na weselnym filmie kręconym przez wuja, dokładnnie drgań kamery w statycznym ujęciu to już chyba przesada, nawet u Triera trudno to uświadczyć. Animacja z mokapu średnio się sprawdza, no ale ujdzie, głosy też wypadają lepiej niż wydawało się po trailerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze DRM nawet dosc fajne narzedzie do zarabiania kasy ale do czasu. No i dlatego kolejne pol piwa (ceny stoliczne i europejskie zarazem) przeszlo na konto wlasciwej firmy. A moje wrazenia sa takie ze potrakuje ten filmik jako rozszerzony trailerek bo chociaz wykonanie techniczniczne nie odbiega od poziomu swiatowego to fabula ma wiele do zyczenia w tym miejscu mozna bylo zrealizowac ktorys z dowcipow z Kajkiem i Kokoszem w roli glownej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności