Skocz do zawartości

Scena 3D: The Great Escape (wip)


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowilem zalozyc niniejszy watek bo powoli zaczyna mi brakowac natchnienia do dalszej pracy i mam nadzieje ze mi pomozecie;)

 

Scena ma przedstawiac uciekajaca przed swoimi oprawcami dziewczyne ktroa jest swojego rodzaju piratem:] Narazie tylko tyle(ambitne nieprawdaz;)). Klimat ma byc jak najbardziej fantasy. Jakis ladny krajobraz itp.

 

Zyczcie mi powodzenia.

pozdrawiam Mateusz,

 

xxxxx8ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ryjek piekny, model jak i textura :) wyspa fajna ale textury NIE. Kurteczka fajnie wymodelowana ale imo wiecej faldeczek zrob, albo namaluj na texturce bo taka troche biedna w detale :)

 

Trzymam kciuki super Ci idzie narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... kurteczka w obecnym stanie wygląda na mokrą, i nie wiem czy tak ma byc ale stosunek głowa - ciało jest imo zły (za duża głowa). materiał dolnego ściagacza prosze przerzucic na sciagacze na rekawy :> (zeby tez mialy takie paski, dobrze wygląda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK- dzieki, jeszcze nad tym posiedze na pewno bo musze rekawy troche wlasnie pod tuningowac

KacperSpala- chcialbym zaznaczyc ze to bedzie wszystko troche catroon/fantasy wiec porporcje napewno beda troche inne. A tekstura sciagacza jest tam tylko mapowania jeszcze nie zapodalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola

 

Zacny modelik, poprzecieraj trochę kurtkę, żeby nie błyszczała jak nówka, przybrudź nieco spodnie. Teksturę twarzy można by nieco urozmaicić, trochę bladawa jest. Piegi to jest wyraz który aż błaga żeby zostać użytym w opisie tej dziewczyny ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Vorek na pewno zrobie tak jak mowisz, dzis w koncu dostalem upragniony tablet:)(Wacom Volito2), wiec zabiore sie za ulepszanie tesktur.

Narazie taki maly update (delikatna zmiana konceptu dziewczyny)

 

gsdadggirl01111122222rq7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezłe cycusie są de best tak trzymaj teksturka spodenek mi jakos nie pasuje moze lepsza by była czarna skóra albo jakis lateksik ewentualnie jasny jeans no i do tych cycusiów mugłbys okolce łona na sodniach bardziej zarysowac to by nadalo darpiezny charakterek tej lasecce pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze panienka zaczyna wam sie podbac;) to moze wogole ja nago dam;P?? Narazie odpoczywam od niej i wzielem sie za wstepne(bardzo wstepne) teksturowanie statku. Wszelkie uwagi mile widziane

pzdrawiam

boatye5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje kochani za komentarze:*

lewis- jasne ze masz prawo i twoje uwagi licza sie tak samo jak i innych userow:] i tu sie z toba zgodze bo tekstura masztu i wiosla sa blee jak teraz na to patrze:]

dokturpotfor - sluszna uwaga. przeskaluje te wiosla.

Jonasz_Real-dzieki, to zadna filozofia;) poprostu przyfarcilem z ustawieniami;);P

dzieki i licze na wiecej:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO tera fajowo... Podoba mi się i czekam na reszte..

Jedyne co mnie denerwować to to coś czerwone na prawej ręce dziewoji :) Jakieś takie za jaskrawe.. ;)

 

Co do statku jest super.. ;)

Jeśli będzie fajne tło, dobra praca kamery to naprawde super ;) Narazie wszystko wzkazuje na to, że właśnie tak będzie :)

 

Życzę POWODZENIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności