Skocz do zawartości

najlepsze polskie animacje - Kino Max3D!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do nowego działu serwisu Max3D.pl - POLSKIE ANIMACJE 3D.

 

Nowy dział będzie prezentował najlepsze polskie animacje, ułożone chronologicznie, zarówno trailery jak i pełne wersje filmów. Na ten moment znajdziecie tam 12 animacji i trailerów, które każdy kto śledzi "świat grafiki komputerowej i animacji" dobrze kojarzy. Animacji o których pisaliśmy ostatnio, filmy o których było głośno kilka lat temu, filmy wielokrotnie nagradzane w międzynarodowych jak i polskich konkursach. Czekamy na propozycje animacji, którymi będziemy mogli uzupełnić dział. Tymczasem zachęcamy do cofnięcia się kilka lat do tyłu i przypomnienia sobie choćby głośnej produkcji Staszka Mąderka "Stars In Black", obejrzenia pełnej wersji filmu, nominowanej do Oskara "Katedry" Tomka Bagińskiego, filmu "Mantis" Grzegorza Jonkajtysa oraz trailerów filmów o których pisaliśmy ostatnio

 

[Polska Animacja Komputerowa]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wypas, myslalem ze trzeba miec jakie sprawa autorskie albo cos

 

chyba ze adek pod wplywem socjalistycznej ideologi rodem z gentoo robi rewolucje :D

 

szkoda ze tylko najlepsze,chcialbym tam zobaczyc swoja saroc

 

a tak to musze cos nowego zrobic XD

 

-edit-

zapomnialem dodac ze aparatus rzadzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już myslałem, że zobaczę jeszcze raz magiczne "Legotrix" i reklamę "CocaColi" (wyrenderowaną w całości w Final Renderze). że nie wspomnę o "IT" czy "cztery pory roku".

szkoda, że nie ocalały poprzednie pliki z dawnego działu "animacje".

 

ale i tak gratsy za pomysł.

 

Pozdrawiam

 

[ps]

 

ech...

 

Katedra - wspaniale zapowiadająca się animacja Tomka Bagińskiego

ech... łezka się kreci... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek: no to co? fajna reklama była :)

 

REF musi być obowiązkowo. Tak samo Moloch (full ver.) jesli się PI zgodzi.

 

a czy masz jeszcze trailer Katedry jaki zamieściłeś w dziale Animacje? pamiętam, że przeniosłem go na kilkunastu dyskietkach z pracowni w liceum, a była tam scena wycięta później z oryginalnego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny...o ile widziałęm Katerdre i Sztuke Spadania to chętnie zobacze inne polskie animki.

btw. Wie ktoś dla czego po mimo iż wgrywałem Flash PLayera 9 1May nie chciał mi pójśc...musiałem wgrywac jeszcze raz...choć niczego nie kasowałem(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 - instalowałeś może Operę9? Jeżeli tak to tak jest, trzeba jej zainstalowąc flasha na nowo.

No właśnie pod Opera 9 ten problem się pojawił. Zainstalowałem FlashPlayera na nowo i narazie działa, ale czy to juz taki bug, że co jakiś czas będe musiał to instalowac od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności