Skocz do zawartości

Wip : Girl and Bike animation


Jonasz_Real

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzien dobry

 

@jmtm00 - dzięki

@Georgas - thank

@Vorek - nigdy w życiu nie porzucę tego projektu.

@hcpiter3d - "haha wlasnie obejzalem frankensteina i pierwsze skojazenie ozywiles Ją :D"

Wygląda na to, że nie przez przypadek.

@ttaaddeekk - "ogladnij sobie jakis animowany film tima burtona, oni tam swietnie oddali charakter postaci w 3d"

Jesteś pewny, że oglądałesz "gnijącą pannę młodą". Jeśli nie, nadrób to koniecznie. :o)

@Pioner - o witam pana, miło że odwiedziłesz mnie. ;)

@Mr Pank - teraz jest cos nowego.

 

Poprawiłem jej twarz, dodałem jej parę gadżetów, buty są takie jakies takie. Chyba jutro zacznę texturowac. Akceptujecie to ? ^-^

 

dollfullxc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Powiem jedno OBRZYDLIWIE piękne :) klimat taki jak lubię, tekstura kopie w tyłek szczerze powiedziawszy. Jeżeli chodzi o głębię oczek to się nie znam na tym, ale w MAYA mam na to prosty sposób poprostu modeluje, 3 modele, jeden kula przeźroczysty, drugi to źrenica, trzeci to ta czarna kropka w środku :].

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Pierzak troche sie czepiasz co ;) Tomek ma wyobrażnie co widać w jego pracach, mało to już było takich dziewczynek? np. ja też mam taką na koncie a wcale sie nie wstydze ze jest podobna do jakiejś tam, przykładów możnaby mnożyć, trudno tego uniknąć niestety. Imo lepiej wymyślać swoje jakiekolwiek by nie było niz adwzorowywać juz istniejące rzeczy (które swoja droga tez sie przydaja) Po prostu trzeba umieć sie bawić man ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie:

@Kusanagi dzięki

@jmTm00 > :) dzięki

@Mr.Pank > :) thank

@Master > już dodałem

@Pierzak > tak, Pierzak, jest nawet podobna do Frankesteina ;) NIe ukrywam tego. :P

@Pionier > miło, że do mnie wpadłesz ;)

 

Updeit, włosy jeszcze poprawię. Głownie uwagę skupiałem na ubrania, to były dla mnie ważne.

 

wipjn7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ta pierwsza tylko taka lekko "hardkorowa" jak na małą dziewczynkę :D Nie to zeby coś ale moze zmień jej skarpety w którejś wersji na takie do kolan w paski? Jedziesz jedziesz koleś bo dobrze idzie :D:D Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

eee a ja liczłem na jakaś blada dziewczynka, z nożem w ręku. No ale technicznie pierwsza klasa, najbardziej podoba mi się 2 i 3 texturka, aż nie moge sie doczekać ich w akcji!!! :) Ale klimat i tak to ma swój nie powtarzalny!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junior > :)

@JmTm00 > Dobry pomysł z tymi długimi skarpetkami

@MrPank, Fantomas > Powiedzcie mi szczerze, co wam nie pasi w pierwszym ubraniu. Postaram to poprawic. Jestem ciekaw, śmiało...

@MasterKiełbaster > Zdążyłem przeczytac twojego "byłego" posta.

Jestes bezczelny. Dalej pozostawiam bez komentarza. Dziwię sie, że jeszcze Cie nie zbanowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie mysle, że jakby dać jej nieco dłuższe spodenki...jakieś takie...to by to trochę lepiej wyszło bo prawdę mówiac to to nie wiem co to jest. Gacie po tacie?

Pozostałem wersje ubioru fajne.

3mam kciuki...zobaczymy jak to pójdzie dalej.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności