Skocz do zawartości

Wip : Girl and Bike animation


Jonasz_Real

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zrobic cos, co jeszcze do tej pory nie robiłem. Animację dziewczynki z namalowanym tłem.

Bedą to krótkie próby w różnych wersjach. Np. jezdzi małym rowerkiem po podwórku, i spada do otworu leci po schodach w dół

albo wychodzi drzwami i wchodzi do drugiego. I kilka, narazie nie bede zdradzał. :]

Ta praca w PS, jest jeszcze w fazie raczkowania. Muszę nad nim jeszcze popracowac. Narazie mam przerwę, bo Tablet mi sie zrypał. :/

Zapraszam do oceniania...

 

Pozdrawiam

 

szkic:

 

01kt9.jpg

 

Tłocik:

 

girlbikeps8cumx3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panie Jonaszu jeżdżący rowerem:D

Ta dziewczynka, jest narazie alienem, brak jej "słodkości dziecięcych twarzy", poprostu nie jest sympatyczna.

stwierdzam też postępującą anoreksję, kosci jej wystają!

i chyba powinna mieć klatkę piersiową chłopca w jej wieku, bo ta... jest troche zbyt rozbudowana:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie postac wyglada troche jak treblinka ale wina jest tego ze pokazujesz cala postac bez ubranka i nie potrzebnie wdajesz sie w detale cielska skoro beda one pod ubrankiem to samo ze stopami - duzo detali zylki itd. ktorych nie bedzie widac.. raczki chociaz malo je widac na renderku sa bardzo przyjemne i charkterystyczne..tulow jest za to troche za bardzo wyciagniety.. popatrz sobie na szkicyk jeszcze raz i zobaczysz ze postac jest tam dosyc zbita. Moze inne bedzie wrazenie jak pojawi sie sukienka ktora przysloni to i owo. Co do facjaty to napewno duzy wplyw beda mialy oczy na caly wyraz twarzy ale poki co bardziej idze to w strone starszej babuszki niz slodkiej dziewczynki, ale mysle ze to dopiero przymiarka i wiele sie jeszcze pozmienia takze do roboty i czekam na efekty pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm nie wiem czego wy sie czepiacie ze to nei dziewczynka bla bla....jest dziewczynka tylko z dna umyslu np...mnie sie podoba - trzyma konkretny klimat jestem za - łaszki prosze albo elegancka kiecke albo poszarpane łachmany :D

 

peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Trochę nabrała wagi, ehh nie było łatwo. Ciągle wyglądała jak 20 - latka...

Jutro zrobię ubrania...wciąż jestem nie zadowolony ze twarzy. Trudno jest zrobic to co jest na rysunku.

 

Wierzę, że ten projekt może mi przyniesc dużego skilla i dzieki wam również...o tym nie zapominam :P

 

Dareg - wielkie dzieki za linka, trochę mi cos pomogło, ale to wciąż 20 - latka... :P

 

Super_O_o - wiem, że nie potrzebnie, wdaję sie w szczegóły, ale ja tak nie potrafię ich tak po prostu ominąc. Lubię to robic...

Nigdy nie wiadomo, moze wykorzystam ją w całości do...ekhem...;)

Co do oczów, to racja, skupię sie na nim. Narazie ciałko...czy twoim zdaniem jest okej ? Chciałesz zbliżenia dłoni, oto ona.

 

BiX - ekhem, no cóż co mam powiedziec, tez mam nadzieję ze bedzie lepiej.

 

ofca - dzieki...:D

 

Klicek - dzięki. takie policzki? Czy za bardzo wysunąłem,

wiem ze cos z bródką jest nie tak...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04ug0.jpg

 

05uf4.jpg

 

06ih5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no koncepcik jak najbardziej fajny i jak model dorowna konceptowi to bedzie wypas.. narazie faktycznie cos z ta twaza nie tak nie wiem czy nie za duze te worki pod oczami bo wg mnie poglebiaja jej anoreksje no i nigdy sie nie zastanawialem czy dziewczynki w takim wieku maja piersi to chyba przez te wciagajace klocki lego nie mialem na nic czasu:) niestety teraz jest inaczej ;)

powodzenia i czekam z niecierpliwoscia na kolejne odslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej :D

Na szkicu trochę widac te worki, ale "tutaj" to prawda mogą byc za duże...

 

Ehh, fakt w tym wieku nie mają piersi, bo ta dziewczynka moze miec ze 5 latka. ale tak naprawdę nie chciałem je usuwac...skoda, bo je lubiłem :P

(pozdrowienia dla dziewczyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku, co za odtłuszczone dziecko, na peirwszy żut oka to się aż przestraszyłem :d naprawde masakrycznie wygląda... takie nagie szare ciało... grrrrr... hehe, powodzenia w dalszej pracy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareg - Racja mało dziewczęca, muszę pobyc trochę w piaskownicy, bo nie daję rady, za mało referencji mam. Trzeba będzie ich poobserwowac. W granicach rozsądku... :P

 

Master Kiełbaster - hmm, fajny byłby temat.

Wiesz masz poczucie humoru, i jestes mało ze tak powiem "pomocny" troszeczkę tego u Ciebie zabrakło. :D

Da sie to zmienic?

Daję Ci avatara w prezencie, bo wiem ze lubisz je zmieniac, jak skarpetki :

autump5yearswx2.jpg

 

Maverick Sheep - Bardzo dobrze Cię zrozumiałem...dzięki...juz poprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie koncept i sam pomysl. tylko szkoda ze model nie do konca trzyma sie tego co narysowales.. Dziewczynka naprawde jest troche zbyt odchudzona(raczki, twarz, nozki), na twarz proponowalbym uwypuklic poliki bo u dzieckka w takim wieku nie bedzie widac kosci polikowych (no chyba ze jest z trzeciego swiata...) troche nos moglbys poprawic bo jest zbyt masywny(dolna czesc) no i te wory... jak juz musza byc to daj je duzoo mniejsze. Ogolnie to polecalbym(jesli jeszcze tego nie robisz) posilkowac sie jakimis refkami malych dzieci (nawet w tym avatarze w poscie wyzej widac co nieco) jest fajnie pracuj dalej. Trzymam kciuki za ukonczenie animacji:)

PS. gdyby nie ten koncept to by mi sie bardziej podobala, bo teraz wyglada troche jak nieboszczka;P przy odrobinie stylizacji mogloby by calkiem fajnie

pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matti, gaspar, Shogun 3D - dzięki, za wsparcie chłopaki...:) Dużo mi pomagacie...powoli mi to idzie, bo czasu wolnego nie wiele...

Poprawiłem, te policzki. Myślę, że już mogą byc nawet, usta jakos mi nie pasuje do reszty twarzy. Zapomniałem powiększyc klatę i brzuch. Poprawię

Włosy zostały zrobione na spline i to na szybko :P

To nie jest ostateczna wersja. Przemyślę układ włosów.

 

Nie wiecie czemu, mi to tak świeci pod koszulką?

Wyrenderowałem w vray'u.

Pozdrawiam

dziewczynkadotestu06gc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoski fajane tylko albo przyklepać troszke albo nastroszyć nieco. :) Tak się zastanawiam , czy żuchwa nie powinna być nieco bardziej wysunięta do przodu ? Wydaje mi się, że zaraz za podbródkiem szczena chowa sie zbyt szybko w szyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncept nei oddawal glebi, na modelu to wyszlo, chyba trzeba zwezic po Y przednai czesc twarzy, zeby skos byl odpowiedni od ucha do szczeki i policzka... i zeby to wygladalo... i te uszy, nie za male?

 

ale idzie w dobrym kierunku... jeszcze troche i pojedzie rowerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U małych dzieci mięśnie ramion nie są wyraźnie zaznaczone chyba - zwłaszcza u dziewczynek :)

 

Ta twarz mi się nie podoba - podobnie jak większości.

Trochę zbyt wielkie oczy, może odrobinę zbyt wąski podbródek.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, i dzięki za komentsy...ciągle poprawiam tą głowę. Musiałem sporo poprawic. Nawet nową topologię, tamta, miała błędy.

Kurczę, nie wyszło mi tak jak chciałem, chyba dochodę do wniosku, ze to co można naszkicowac, to nie zawsze można je wymodelowac. Tak jak by sie chciało. :/

Głowy do oceny, możecie mnie śmiało bluzgac...

 

fronttg0.jpg

 

bokuc4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkoncu sie cos ruszylo..bo szkoda byloby zmarnowac takiegoz koncepta. Glowka jak najbardziej pro - zatwierdzona. Wyglada juz bardziej dziecieco. Podoba mi sie jej charakter - nietypowy. Jest troche, ze tak powiem lekko poddenerwowana ale zrobisz pare morph targetow i bedzie git. Lepiej sie tak nie zadrenczaj komentsami bo nie zdazysz nawet jej zrrigowac a juz palniesz sobie w leb. Takze brnij dalej na przekor i animauj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek@ Mi tam czółeczko podoba

Kannu@ Dzięki ;)

Mr.Funky@ Thank

Super_OkO@ Dzięki, nie miałem zamiaru porzucac projektu, w koncu muszę cos wrzucic do portfolio, co nie ? :)

 

Wrzucam małą poprawkę, i zdaje mi sie ze dolne powieki, powinny byc wysunięte bardziej do tyłu. Tak mi sie wydaje. NIe wiem jak wy.

 

profil02qv8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wez chlopcze idz napij sie mleka lepiej...to moze zmadrzejesz za pare lat

 

Chłopcze możesz mówić do swojego synka ... Jeżeli Jonasz_Real nie ma nic przeciwko temu, że podzieliłem się z nim moja uwagą w żartobliwy sposób, to nic ci do tego. Przytyki do mojej inteligencji również możesz sobie darować, bo świadczy to tylko o twojej kulturze.

 

Sorki Jonasz_Real za zaśmiecanie ci tematu…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaspar, Super_OkO@ Panowie spokojnie...:) Gaspar, możesz mi pisac żartobliwie, ale jeśli naprawdę chcesz mi pomóc , to wypadało by napisac mi coś konstruktywnego.

Jmtm00@ Heh dzięki, masz nie typową, obleśną formę wypowiedzi. ;) To mi sie podoba.

Mr Pank Thanq, już już...

Mały i tylko mały updejt, ale istotny. Bo mam mały dylemat. Chyba nie będzie taka chudziutka, jak na rysunku. Ucho mam do poprawienia. Będzie troszkę pyzata. Kto lubi pyzate ? :D

Renderowałem w Final Render, i poprzednio też. Tak dla ciekawostki mówię wam. :)

Pozdrawiam

 

profilfinalrender02ia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się pomóc jak umiem, bo wiem że samemu też w wielu sprawach potrzebuje pomocy a że okraszam to żartami no cóż... To co napisałem było konstruktywne. Dobra jeszce raz prostymi słowami :) Nadal wydaje mi się, że wypukłość łuku brwiowego przechodząca na nos jest zbyt duża, być może to wina perspektywy z jakiej pokazujesz postać. Poniżej przelejechałem troszku się po twojej postaci w fotoszopie i zaznaczłem ten fragment co co którego mam wątpliwości.

ufo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi sie podobala wersje z nasza szkapa.. miala charakter.. a teraz chyba brniesz co raz bardziej w anatomiczna poprawnosc tzn tak wygladaja te profile...Gasper zarcik ci sie nie udal..no coz zamienmy karabin na kwiatek - juz sie nie czepiam bo wyniknie z tego wielka draka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności