Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ty lepiej supermana pokaż ;P

Btw Nielot dlaczego Twoje portfolio nie działa? tzn nie widać żadnych obrazków.

 

supermana powolutku robie :P

 

jesli chodzi o portfolio to nie widac obrazkow bo nie ma obrazkow :P jak zrobie jakas fajna postac to wrzuce jakies obrazki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

Chyba wiem co próbujesz uzyskać tj. plastyczność wrinklesów ? Też mam z tym problemy... Na polikach Ci się udało ale to co ma na nosie albo na brwiach, trochę dziwnie wygląda. Ale mimo to widać progress z każdym sculptem. Powodzenia.

 

EDIT: No i chyba trochę przesadziłeś z krechami pod oczami, no ale co ja tam się znam, jeszcze jestem taki mały w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sculpt ile Ci zajmuje czasu teraz taka jedna głowa?

nie mam pojecia ale krotko jaka maksymalnie godzina(jak mam baze) jakos nie wiem czemu ale nie chce mi sie dluzej nad nimisiedziec...

 

 

Witaj !

 

Chyba wiem co próbujesz uzyskać tj. plastyczność wrinklesów ? Też mam z tym problemy... Na polikach Ci się udało ale to co ma na nosie albo na brwiach, trochę dziwnie wygląda. Ale mimo to widać progress z każdym sculptem. Powodzenia.

 

EDIT: No i chyba trochę przesadziłeś z krechami pod oczami, no ale co ja tam się znam, jeszcze jestem taki mały w temacie...

 

jesli chodzio wrinklesy to one sa nie skonczone maja nadany tylko kierunek a nad wygladem mialem jeszcze popracowac ale jakos nie chcialo mi sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie i dodaje. Luki skroniowe (czy jak to sie wabi) za bardzo do tylu zawinales. Powinny sie chyba konczyc w miejscu gdzie skierowane sa w gore. Koncowki obojczykow, te w srodku, sa za bardzo oddalone od siebie i miesnie szyi ktore sie do nich przyczepiaja rowniez. Nos dziwny troche, tzn czubek i skrzydelka. Skrzydelka za bardzo podciagnales do gory w miejscu gdzie stykaja sie z nosem. Pomiedzy okiem a nosem powinnienes chyba lekko wcisnac glinke.

Ogolnie wyglada fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne główki ale dalej masz tą śmieszną manierę do wciągania brwi do środka twarzy, jak w grymasie jakimś, radziłbym robić wyraz twarzy bardziej neutralny, szczególnie jeśli ktoś miałby to potem animować. No i mam wrażenie, że czasami zbyt uwidaczniasz niektóre mięśnie, to wygląda efektowanie, ale nie zawsze naturalnie,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra główka, tylko znowu troche przesadziles z tymi "rzeczami" na czole nad nosem i oczami, :) , zmarszczek nie trzeba dodawac za dużo, powiem szczerze ze juz mi sie przejadly, te pomarszczone wszedzie gluty , tutaj moze dodac jakies mini zmarszczki w niektorych miejscach , [np mimiczne, okolice oczu], na bumpie i styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej oczu mi sie podoba, z wyjatkiem laczenia dziurek w nosie z twarza i tej krechy laczacej kaciki ust z ukosna zmarszczka obok. Moze sie to zdarza ale ja nie kojarze czegos takiego, jak masz refke to zapodaj ale pewnie z glowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym prosił o jakiegos linka do tego filmiku (rapid share/ netload czy cos takiego) z gory dzieki - fajnie Ci to wychodzi

 

Z tej ostatniej głowy, jedyna rzecz ktora mi się nie widzi, to fałda (od nosa, ta przy policzku, wydaje się być zbyt "głęboka" / "ostra", ale może to wina cienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności