Skocz do zawartości

Scena 3D: lazienka


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam najnowszą prackę, czasu na doszlifowanie nie mam - komercyjny projekt, beda jeszcze inne wiz, niektóre może jeszcze zamieszcze na forum. Zapraszam do oceny zarówno renderingu jak i konceptu. Płytki pochodzą z kolekcji ceramiki Paradyż.

 

lazienkarx4.jpg

 

Pozdrawiam,

SWRSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam.

Ładny render, co do konceptu to twój?! Co prawda nie jest jakiś powalający, ale taki ludzki , ręcznik jest fatalny (materiał) brakuje chyba syfonu, co nie?? Ten blacik ile ma z 7cm, materiał na baterii jakiś dziwny no i same jej wzornictwo ma wiele do życzenia (wyłącznie moja opinia) natomiast bateria przy wannie z innej parafii jest już nie wygląda to dobrze, ten patyk to mogłeś sobie darować, bardzo fajne motywy te na ścianie, dobre materiały,brak jednak detalu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbaster - thx

Mareg G - motywacja :)

patry - hmm....

MaGuu - thx, trzeba gdzies postawić babskie pierdoły

siwy - racja, moze wstawie tam jakąs roślinkę, pracka aktualnie czeka na akceptacje klienta, więc możliwy ponowny rendering

arch515 - wierz mi że istnieją takie 7cm, brałem z katalogu, niestety nie posiadam nazwy kolekcji. Z wzornictwem bateri masz racje, przyznaję :) mam naprawde mało zcasu na te wiz (jakies 10 w dwa tygodnie) więc samo mówi za siebie)

Lis - lampa

Tomuś - cyfraka właśnie kupuje, więc nie moglem zrobić fotki

erwfed - thx

Tores - ja zawsze nosze ze sobą, w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobająmi sie motywy kwiatowe i "liściowe" :) na ścianach

za to płytki na podłodze bardzo fajne

wazoniki przy umywawlce troszke sztucznie wyszly, jakby w psie były wklejone,

to że są teapoty chyba nie przeszkadza w koncu wizka nie jest dla ludzi znajacych maxa oni nie bede wiedziec o co chodzi:)

a i ten badylek w oknie tak bidnie wygląda troche

 

a tak pozatym to ładnie :D, podobasię obudowanie wanny

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że o syfonie się celowo czasami zapomina;-)

 

Łazienka mi się podoba. Dobra kompozycja, aczkolwiek jeśli dajesz motyw roślinny malowany na ścianie to już slabo pasują do tego dekoracje ceramiczne (listwy i dekory). Albo wóż, albo przewóz - tak myśle. No trochę za duzo się dzieje - czyli drewno, modne ostatnio motywy roślinne, dekory.

Klientka pewnie będzie krzyczec o szafeczki/poleczki, no ale cóż, taki lajf;-) Pewnie też będzie mieć wątpliwości co do nie oblożenia płytkami okolic wanny i półki przy niej.

Ten badylek w żwirku jakiś taki rachityczny;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja posapie a co tam ;)

 

Co do konceptu to bym tutaj dyskutował bo widziałem podobne elementy w innych wizualizacjach zwłaszcza w katalogach od MD - odrazu co rzuciło się w oczy to wnęka w sciance z kamykami, stolik z zlewem i okno ale nie wnikam.

 

Dziwacznie położone drzwi na tylnej ścianie - mogłes zrobić jakis odstęp pomiędzy framugą a ścianą boczną.

 

Dobre są moim zdaniem teksturki chodz ta w lustrze sprawia wrażenie strasznie rozciągniętej.

 

Jak masz czas to renderuj jeszcze raz ;)

 

Powiedz mi tylko czemu nie maxwell ?

 

Ogólnie 9/10

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - specjalnie dla Ciebie wyrenderuje :) a co do maxwella:

imo nie jest to render praktyczny. Oczywiście daje wspaniałe efekty, ale wciąż czasy renderingów są za długie. Mam do wykonania jakies 11 wizek w 2 tygodnie, pomyśl sobei jakbym miał to wszystko renderowac do rozdzialki 2500 x cos tam... SPokojnie mógłbym zapomnieć o zmieszczeniu się w deadline. A zresztą jakbym miał już renderować coś dla siebie w sensie, żebym miał więcej czasu na to to potraktowałbym scene mentalem - niskie min/maxy w FG i masz identyczne GI jak w maxwellu, dodoac do tego jeszcze odpowiednie wartości IESow (nie mowie o gotowcach) i masz IDENTYCZNE światełka jak te od maxwella. Do tego finalny produkt przerenderowany szybciej i bez szumów... a jak wyjdzie MR 3.5 to już całkiem będzie zajawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaver - a oszczędzam, patrz wyżej :) oświetlenie: to białe to rozpraszające szkło za którym jest lampa, dlatego efekt świecenia jest na całej powierzchni, w tym przypadku vRay light, drugi wbudowany w obudowę wanny, do tego 3x IESy

 

Trojkąt, mi chodzi o shading GI oraz poprawnośc świateł. Wiadamo, że niektorych efektow nie uzyskamy na mentalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności