Skocz do zawartości

Postać 3D: Endrju Lepuś


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomórzcie ! ! co jest z nim nie tak!? usta? nos?

jeszczenielepperal5.jpg

 

 

Ja na twoim miejscu zrobiłbym z niego animację. Jak skacze po ścianach w sejmie z Begerową XD

hehe, czasu nie mam, niedlugo kończe design doca pisać i biore sie za gre! ale cicho.... zeby sie nikt nie dowiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chejka, powiem tak (lepuś dobry musi być :)), za mocna kurze łapki przy oczach, do tego imo zanim dałbym noisa na tex jeszcze sporo bym domalował- chyba to z nim nie tak, że po prostu nie jest skończony :) nader wszystek włosy włoski- brrr, dopracować ;P

tak czy owak, super wychodzi- pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - ledyr - czy ta gra aby to nie bedzie 'zastrzel polityka'?? muahha

nie no bez jaj :D to jest powżny projekt ;P

 

chyba to z nim nie tak, że po prostu nie jest skończony :)

niee coś z nim jest nie tak :/ tylko nei wiem co :D chyba sam mesh ma jakies wady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już wiem co nie tak :) w okolicach oczu skupiłeś się na detalu i dobrze, jednak pozostałe miejsca texturki są mdłe i bez żadnych praktycznie szczegułów, do tego pod nosem z dziurek ma jakieś "zacieki", co warto by było rozjaśnić, i zgadzam się co do odcienia skóry- taki on jadowity :P

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawilem kształt nosa, oczów, brwii i nieco ust w siatce, juz chyba troche lepiej?

a co do wlosów to poczekajcie az kupie sobie tablet :D bo myszka za *** nie zrobie fajnych

leppermu3.jpg

 

minibitwa o politykach- TAK TAK ja zamawiam się na zycie gilowska :D

hehe dla mnie moze być taka minibitwa ;) a potem z tych modeli zrobimy animacje na miecze swietlne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super, tylko jedna mała uwaga: Leppę nie jest brązowy - on jest czerowny ;)

 

Zgadzam sie :E

 

 

 

A co do minibitwyto mozemy zrobic gre w stylu mortal kombat "Pewnego razu w sjemie.." Beda sie nawalac w sejmie :) Mikrofonami, piesciami beda sie okladac czym sie bedzie tylko dalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muahahhaa - grimor - swietna idea :) - mozna by zrobic kilka leveli - np: sala sejmowa (gdzie mozna by biegac miedzy lawami i skakac z moowinicy), albo kuluary (gdzie moznaby sie gonic po korytarzach) i jeszcze jeden ukryty level: bar sejmowy (gdzie byloby sporo dodatkowych obiektow - butelki, krzeselka itp... :)

 

a tak nawiasem - moze by taka gra serialnie zrobic?? takim forumowym sumptem - kazdy zrobi jedna postac - potem sie jakis koderow znajdzie i bedzie :)

 

pzoopa

 

ps. i dalej idac tym tikiem myslenia fajnie byloby z tych naszy wlodarzy jakies fajne karykatury porobic - czyli wlasnie z andrzejka zrobic malego, krepego boksera z krawatem na golej piersi (i z ksywka 'leper messiah' :D a z duzego romka zrobic takiego dlugiego chudzielca w przykrootkim garniaku (moze szkolynym mundurku :) i z fizjonomia frankensztajna :)

 

ehh - bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego....

 

muahhahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem sie jakis koderow znajdzie i bedzie :)

i bedzie sprawa o obraze a potem zadośćuczynienie w wysokości 20 000 PLN :D bo zrobiło by sie o takiej grze głośno (myślałem juz kiedys o tanim skandalu i wysokim zarobku) chyba ze gra była by anonimowa... ale kto sie zgodzi na to itp. no nic oczywiscie nie ma 100% szans ze nas zaskarżą ale ja na przykład wole nie ryzykować

 

EDIT:

 

i dalej idac tym tikiem myslenia fajnie byloby z tych naszy wlodarzy jakies fajne karykatury porobic - czyli wlasnie z andrzejka zrobic malego, krepego boksera z krawatem na golej piersi (i z ksywka 'leper messiah' :D a z duzego romka zrobic takiego dlugiego chudzielca w przykrootkim garniaku (moze szkolynym mundurku :) i z fizjonomia frankensztajna :)

z tego co pamietam to paragraf 212 kodeksu karnego umożliwia pokazanie postaci publicznych(polityków) ale tylko w wersji publicznej czyl;i lepper boxer odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys gralem w gre Blokada 2000 z lepperem w roli glownej i co i mogli autorowi nakoczyc !!

sprzedawali to w sklepach? jesli nie to wiadomo ze nikt nikogo nie zaskarzył a jesli sprzedali i dalej nikt nie zaskarzyl to pewnie to był jakas gra mniejsza niz demo oczywiscie moge sie mylic... :D

 

hej ledyr - ale jakby zrobic 'karykarury' (tak zeby wszyscy wiedzieli o co chodzi tak czy siak) - to jak to ladnie grimor okreslil - mogliby nam naskoczyc :D
chyba mogli by nam wtedy naskoczyć chociaz i tak mogą nam tylko naskoczyc wezcie porównajcie rząd i sąd przeciwko forum max3d.pl... wiadomo ze nie mają szans :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie az kupie sobie tablet :D

Ciekawi mnie jak robisz teksturke czy wszystko narysowales myszka czy moze znasz jakas ciekawsza metode. Na chwile obecna to najslabiej wypadaja wlosy (co to jest w ogole to fioletowe przy czole ? oryginalny kolor jego wlosow ? ;P)

Co do minibitwy to bylby fajny pomysl ale z tego co przegladalem forum to ostatnia minibitwe skonczyly 2 osoby a nowej jak na razie zaden moderator nie ma zamiaru robic czyz nie ? : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kończe z ta twarzą bo mi już przechodzi troche i nie wiem czy do końca tekstury zdąze zeby mi nie przeszło :D zwrócie uwage na ten boski blur :D podpatrzyłem z magneta ale jeszcze nie wyszedł tak dobrze ;P a no i jeszcze zaczolem garniak mu malowa zebyscie nie mówuili ze spiderman... :)

lepussko6.jpg

 

Ciekawi mnie jak robisz teksturke czy wszystko narysowales myszka czy moze znasz jakas ciekawsza metode.

wszystko myszką

 

co to jest w ogole to fioletowe przy czole ? oryginalny kolor jego wlosow ? ;P

wydało sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki marian wychodzi :)

jak to marian?! toż miał być andrzej :D

a mnie ciekawi czy uzyles jakiegos zdjecia pana Andrzeja L. i troche go poobrabiales czy texturka od zera malowana? :)

aż dziw że tak dobrze zrobiłeś tą okropną mordę :)

Wątpisz w moje moce!? :D zrobiłem to tak: na początku tylko miałem pod layerem zdjecie A.L. by narysować na jego podstawie miejsca szczegółów ale to tylko na samiutkim początku wiec malowałem wszystko sam oprócz uszów które są zedytowane ze zdjecia bo nie nawidze ich robić :D

facecopykr6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szkoda- mało lepuś :(

no, szkoda ale dopiero 2 lata w 3d siedze, wiec jeszcze wszystko przede mna ;)

po chwili zastanowienia moja mama powiedziala ze jest podobny do teg oz samoobrony (ukrylem krawat )

hehe thx moja mam powiedziała ze wyglada troche jak gruby Marek Kondrat :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczoł sie rok szkolny, znalazłem wiec w końcu czas na Andrzejka, zaczołem domalowywac reszte ale te pieprzone fałdy!(przeciez z foty nie bede jechał, macie jakies konkretne wskazówki?) :D no i jakoś pogodziłem sie z tym ze nie jest identyczny do oryginału no ale w sumie "profesjonalistom" tez nie zawsze wychodzi wiec nie ma sie czym przjemowac (po co ja to pisze? :d) w każdym razie na ten moment wyglada tak:

fgfgflu1.jpg

pzzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze on szyi nie ma i w ogole jakis sztywniak straszny...

ale on jej naprawde nie ma :d przynajmniej tak to wyglada:

3101yw5.jpg

moim zdaniem poracuj nad nosem i wyrazem twarzy:] za wesoly:P
normalne ze jest wesoły :d w koncu ma hammera, jest wice premierem, niedługo pewnie bedzie prezydentem... ja już tak na przyszłośc robie ten model :D:D

a tak na serio to mysle ze tym lepiej sie zając jak jzu skoncze texturke nie wiem czemu ale tak bedzie lepiej :)

Patrz na referki , daj mu bielsze włosy : ]

ok, patrzyłem na rózne refki i dlatego tak wyjszło

co do fałdek to mozna nawet z foty nałożyć i tylko podmalować, łatwo, szybko i przyjemnie, do tego ładnie :)

hmm tak powiadasz... no cóz zawsze lepsze to niz bylejakie fałdki :D

pzdr

 

Edit:

teraz tak patrze na te fote z góry i ten render to on naprawde jest mało podobny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby to andrzeja przypominalo to sugeruje :

>jasniejsze wlosy

>skora bardziej w brazik i desaturate ;]

>podbrodek nieco w szpic i lekkie podgiecie na 2 broda

>nos wezszy u czubka , lekko przylamany z prawe oraz koniuszek w dol

>szczeka w kwadrat (poki co glowe ma jak jajo sciasniajace sie w dol) trzeba mu dac bardziej ostre rysy

>zwroc uwage na oczy...powinny byc szersze , dolna powieka tak jak jest ale gorna powinna byc wyprostowana i dluzsza z wypuklizna galki ocznej posrodki a nie przy nosie jak teraz

>druga linia nad linia zalamania podstawy nosa na linii brwi = wywalic ;] tam jej nie ma prawa byc

 

ot co ;] ja se tak tylko gadam i sie nie znam...no ale moze sie przydac;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx Kap00ch poprawiłem conie co

 

a pozatym juz wiem czemu nie jest podobny! to wszystko przez jego oczy, ponizej dwa te same rendery z tym ze w tym po prawej dalem mu oczy z fotki i leciutko poprawilem policzki i to ponizej:

untitled1yy9.jpg

muahahahahaha :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za gruby, niewystarczajaco blyszczacy (daj material dwuwarstwowy, ten z wierzchu ze zdrowym swieceniem i refleksja); za male napiecie miesni.... oryginal nei ma symetrycznych ust... zbyt otwarte usta, za duza odleglosc od ust do podbrodka, wlosy z innej parafi, skora oryginalu jest w miejscu zarostu bardziej pobruzdzona, uszy.... to sa uszy?

 

model CI wyszedl bardzo przyzwoity tylko ze to nei jest Andrzej L.

jak amsz gdzies znajomego psa albo granicznika to skocz do neigo z obiema fotami a On Ci w sekunde powie co jest nei tak bo ich tego ucza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności