Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi TT


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

UPDATE

 

auditt9bb3.jpg

 

auditt91px7.jpg

 

Poprawiłem to na dole pod drzwiami, zrobiłem szyby i troszkę poprostowałem siatkę.

Tych "zasłonek" na światła proszę nie komentować, bo zrobiłem je tylko po to, żeby nie było widać co jest we wnętrzu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory z tą krawędź, mój błąd :( , otworzyłem po prostu pierwsze zdjęcie z googli, ale i tak jest krzywa zwłaszcza nad tylnym nadkolem

 

edit: przednia szyba widać że faluje, a próg jest inny w oryginale, ogólnie to znowu nic nie poprawiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho, nie jest zle, ale to nadkole MUSI wyjsc nad linie:P masz "szew" na osi symetrii, a latwo se z nim poradzic - zaznaczasz wszystkie wierzcholki na krawedzi, robisz align to view (pewnie left view) i potem je przesuwasz albo tez alignujesz (ble co za slowo:P) do osi symetrii plane'a z referką. Mozesz threshold symmetry ustawić na 0,1 mm wtedy:)) Zresztą złażą ci wierzchołki w doł na laczeniu szyby z dachem. Ale moj Saab nie jest duzo mniej krzywy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja sie nie znam na modelowaniu aut ale tereaz zaczynam sobie skrobac audi a3 sportsback (caly czas skupiajac 90 % uwagi na vizkach) i robie to zupelnie inan technika japierw robie cala bryle auta a potem tylko cuty i vertexy ruszam o wiele proscie jest siatke prosta zachowac. sprobuj tej metyfy w nastepnym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ozzyslip nastęne auto spróbuje zrobić Twoim sposobem

 

UPDATE (zrobiłem miesjce na rejestrację i klamkę)

 

auditt10yp4.jpg

 

auditt101ns7.jpg

 

I mam takie pytanko, bo tutaj mam buga po chamferze, jak się go pozbyć??

 

auditt102zf5.jpg

 

auditt102siatkazh8.jpg

 

I jeszcze taki tma teścik lakieru

 

auditt10lakierxz5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. patry - nie wiem czemu sie pytasz każdego gdzie jest krzywo, sam powinieneś to dostrzegać, spójż chociażby na refleksy na różnych płaszczyznach nie pokrywają sie, to najlepsza oznaka że coś nie tak, tam lakier jeśli jest falloff powinien wskazywać swoją tonacją gdzie jest wyraźna krzywizna. I tak sie dzieje!

znacznie za gesta siatka, ale juz jej sie trzymaj, bo jak zaczniesz ja optymalizować może sie kaszanka z tego audi zrobic.

 

A tak pozatym, to bardzo ładne postępy. Tak trzymaj, i na Boga słuchaj sie innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

 

auditt12pn7.jpg

 

auditt121uf7.jpg

 

Heh, może t odziwne, ale dopiero po nałożeniu czarneg olakieru zauważyłem krzywizny :)

 

auditt12bugipw8.jpg

 

auditt121bugirb7.jpg

 

W nastęnym UPDATE te zaznaczone krzywizny zostaną poprawione.

Jeśli ktośzauważy jeszcze jakieś krzywizny albo bugi to proszę aby zaznaczył.

 

PS lakieru nie komentujcie bo to jest wersja beta 0.0001 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE (poprawiłem dach, te "słupki", zrobiłem znaczek i koło)

 

auditt13ek9.jpg

 

auditt131eb8.jpg

 

Sorry za rozdzielczość i jakość AA ale mi się śpieszyło :)

 

kolooponafelgawt4.jpg

 

Nie weim dlaczego ta felga wydaje się taka "gruba" b ojest zgodna z blueprintem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz troszkę ponarzekam tym razem... a wiec tak nie wiem dlaczego ale teraz autko zrobiło mi się jak zabawka,,, wcześniej nie miałem takiego wrażenia. Materiał opony do mnie nie przemawia bieżnik hmmm... widać ze tuturial dobrze przerobiłeś ale też mi do końca nie pasuje bo wiem ze stać cię na więcej tylko 100% z siebie nie dajesz.... pozdr.(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hkropinski - po południu dam większego rendera z szarmy modelem.

Dariusz rozumiem, że "niezła buda" to komplement :D

A opona to troche na speeda robiona więc zrobie nową od początku (ale i tak będzie kwadratowa tak jak ta bo mój komputer bez ms jużmuli :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to zrób prostą opne bez bierznika i popracuj nad budą jeszcze, sa miejsca do poprawy, zdarzają sie falowanko, przyjzyj sie temu jeszcze ale generalnie sporo lepiej jak w poprzedniej pracy, utrzymaj ten progress a bedzie git. tylko wydaje mi się że ciagle za mało obserwujesz i za mało koofrontacji z oryginałem. zeby nie bys gołosłownym looknij na to

 

2006-autobischof-audi-09-TT-coupe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE (poprawiłem felgę, trochę pokombinowałem, trochę poprzestawiałem i oto efekt :))

 

auditt14zv8.png

 

auditt141mt6.png

 

I szary model specialnie dla hkropinskiego :)

 

auditt14szarydp6.png

 

auditt141szaryom1.png

 

PS materiał rur wydechowych i znaczka audi z tyłu skaszaniłem - poprawię to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności