Skocz do zawartości

Model 3D: Testy_organika


Adek_CG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

postanowilem zalorzyc nowy watek gdzie bede wrzucal modele glow ktore robie sobie dla treningu

 

w linkach umiesczam wczesniejsze glowy ktore byly juz wczesniej w speed modeling, zeby miec wszystko w jednym miejscu

 

http://img55.imageshack.us/img55/6173/glowa9ew.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/1931/spy6tx4.jpg

 

glowanastepnaae9.jpg

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Adek_CG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za komenty

 

Master Kiełbaster dzieki za referki napewno sie przydadza

 

ja raczej juz tutaj nie bede nic zmienial ale rady napewno sie przydadza, poprostu zrobie nowa glowe:) byc moze potem jescze poprawie to ucho bo faktycznie wyglada smiesznie... teraz to widze, dziwne ze wczesniej tego nie widzialem...

glowka raczej cartoonowa nie miala byc :P a raczej lekko przerysowana

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

czolo mi sie nie podoba,za malo segmentow z czego powstaaje nie zbyt ladna powierzchnia , tak jakby mial brwi(? nie wiem jak to nazwac) mial bardz duze na prawie calej powierzchni czola, jak nie kumasz o co mi biega narysuje ;)

dziurki od nosa mogles juz dorobic pare chwil roboty a efekt duuuzo lepszy :)

krztalt glowy cos nie ten tego :) w szczegolnosci miejsce na mozg.

wygada jakby mial szczeke zlamana. rzuchwa za bardzo do przodu i za szeroka (front)

krztal oka tez troche nie tego, tzw kaciki oczu ten zewnetrzny za malo ostry i chyba powinnienes mu troche brew(?) do przodu dac bo teraz tak jakby nie mial oczodolu(kosci) od strony zewnetrznej, jakby ktos mu ja spilowal.

tak samo troche proporcje nie ten tego, choc akurat to mi nie przeszkadza :)

 

tyle odemnie,sorki ze sie troche czepnolem :D

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_kuba_ nie no ma szyje, tylko jakos od przod tego nie widac chyba ;)

 

nielot007 hehe no tak to mniej wiecej wyglada jakby mial brwi;), z ta sczeka to wiem ze jest taka wlasnie szeroka, ale wiesz chcialem troche taka postac przerysowana zrobic, zreszta teraz to pewnie bedzie bardziej widac, jasne jak tylko chce ci sie troche po tej pracy pobazgrac to smialo rysuj, mi napewno bedzie latwiej zauwazyc jakies bledy, czepiaj sie czepiaj przynajmniej wiem co poprawiac ;)

 

 

<a href=3bde4427cec8385a.jpg' alt='3bde4427cec83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że miejscami dajesz zdecydowanie zbyt gęstą siatkę,

np.: na nosie spokojnie wystarczyła by 1/4 z tych wierzchołków które teraz tam są, spróbuj je pousuwać/poczyścić,

ręce są trochę gęste a na nich też nie widać jakiegoś detalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakimś rzymskim cesarzem mi się kojarzy ta twarz

dobrze wyszło

ale jeśli ta głowa należy do powyższego tułowia, to nie pasuje, za chuda twarz zbyt muskularny tułów.

wydaje mi się że z tyłu ma za mało czaszki, pokaż no widok od boku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no :)

troche sie czepne bo chybao to chodzi ;)

mianowicie popracowalbym nad glowa, tzw nienawidze tego standartowego shadera blech i model mi sie wogole niepodoba :D ale sie nie martw nie bylo modelu (byl tylko jeden) ktory by mi sie podobal :D ok co mi sie nie widzi:

mianowicie usta strasznie dziwne ma wargi pewno chciales zrobic go troche groznego i dlatego takie wygiecie itp. ale jakos dziwnie to wyglada np. gorna warga ma takie dziwne opadanie skory po bokach jesli chodzi o dolna to krawedz przydalo by jeszcze popracowac nad krztaltem nie wiem co mam napisac co konkretnie mi sie nie widzi ale przydaloby sie poogladaj model albo eferki ludzi nie wiem :) nastepnie przydalo by sie wypchnac gorna warge do przodu aby byla dalej niz dolna tzw zalezy ale mnie mniej wiecej :) oczy i okolice super, broda tez wymaga poprawienia troche formy.

cialko bardzo fajnie :)

napewno moj "wywod" zbedny gdyz to jest dopiero poczatek :)

pozdro i czekamy na wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci dam nielot "niepodoba mi sie" ;D , wczoraj robilem dlon to wyszla taka plastelina ze az wstyd bylo pokazywac :), a tak bardziej na powaznie to dzieki za rzeczowy komentarz :), wiesz ja sobie robie to tak dla frajdy, no i mam zamiar sie troche bardziej anatomi poduczyc a przy tym zeby to jakos fajnie wygladalo i mi samemu sie jakos w miare podobalo, wiec niewiem czy cos wiecej z tego bedzie ale moze kto wie ;), aha jak masz jakis model ktory ci sie podoba to dawaj linka zaraz oblukamy roznice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost rider prawie hehe.

Według mnie czaszka powinna być straszna a ta jakoś tak litościwie patrzy. Zrób jej głębokie ciemne oczodoły i jakiś poważniejszy wyraz twarzy, przepraszam czaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności