Skocz do zawartości

nowe forum o 3ds max


Gość jarek16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oo ktoś chciał zostac administratorem ;)

 

jak juz bym sie zabierał za takie coś - jak juz :) to pierwsze co bym zrobił to kupił domene bo adres typu nazwa.forumer.pl wcale do mnei nei przemawia - bez .com sie nie obejdzie - potem zebrał materiały itp i wtedy może - powtarzam - może - by to ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał forum, to zrobił

nie rozumiem skąd tyle agresji w stosunku do autora, szczególnie żałosne wypowiedzi z wulgaryzmami, świadczące o ćwierć-inteligencji autorów.

 

dokładnie, żenujące. zasada jest prosta: nie podoba Ci się to nie wchodź, nie rejestruj się, nie czytaj. Jeżeli chcesz wyładować swoją agresję i nienawiść do świata jako całości to zagraj sobie w quake'a, może to coś da. Piszę to do konkretnej osoby która daje niesamowity popis swojej głupoty i dziecinności na omawianym forum. Mam szczerą nadzieję że nie jest to osoba która podpisuje się takim samym nickiem na naszym forum, gdyby to ode mnie zależało to ta osoba miała by bana, na tym forum, za całokształt.

 

Naprawdę nie trudno jest uszanować czyjąś pracę, niezależnie czy komuś przypadła do gustu czy nie, radziłbym się nad tym zastaonwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest to mój pierwszy torturial więc proszę o wyrozumiałość. A więc zacznijmy od początku. Chcąc przeprowadzić na kimś tortury w celu np wymuszenia na nim stworzenia jakiegoś modelu w 3ds maksie musimy go (i się) odpowiednio do tego przygotować. Musimy mieć jakieś wydzielone miejsce. Może to być jakaś piwnica w bloku lub nawet własnoręcznie wykopana ziemianka (o stworzenie jej można poprosić osobę torturowaną). Osoba torturowana nie może wcześniej dostać jeść. Posadźmy ją przed komputerem na krześle całym w kolcach i przywiążmy. Obok postawmy jakąś pizzę i powiedzmy że będzie jego jeśli model będzie wystarczająco dobry. Myślę że model będzie ukończony szybko i starannie. Teraz możemy gościa pocisnąć siekierą w łeb lub wypuścić. Życzę powodzenia.

 

Mi sie podoba !! Chce wiecej takich tutoriali ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał forum, to zrobił

nie rozumiem skąd tyle agresji w stosunku do autora, szczególnie żałosne wypowiedzi z wulgaryzmami, świadczące o ćwierć-inteligencji autorów.

 

sorry ale poniosło mnie trochę. już się nie powtórzy. nie lubię buraków i dlatego to napisałem.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem totalnie zdruzgotany poziomem pana owcy. komentarze poniżej poziomu jakiegokolwiek internauty! brak mi słów...

owca: masz 17 lat a poziomem wypowiedzi na tamtejszym forum nie dorównujesz nikomu kogo znam. dno dna!

 

 

co do zawartości forum: nie ma sensu tworzyć nowego. jest kilka dość dobrych imo for na których można znaleźć kupę informacji. to się mija z celem. będzie kolejne nowe forum gdzie będą powtarzane tutki z max3d.pl czy evermotiion, 3dtotal, 3dkingdom etc.

ewentualnie mozna tworzyć forum dla własnej grupy twórzczej, gdzie ludzie pracują nad jednym projektem i nie chcą śmiecić (lub ujawniać informacji innym) na takich forach jak max3d.pl

 

Eldar: lay layem. głównie liczy się zawartość merytoryczna. poza tym nie każdy umie od razu postawić forum z kompletnym layoutem. prosił o pomoc. udzieliłeś mu jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności