Skocz do zawartości

Postac 3d: Human male


Konras

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem sie w koncu nauczyc modelowac postacie :) Moze to troche z ciekawosci, moze i z koniecznosci. Tak zy inaczej spore problemy mi to sprawilo. Modelujac troche korzystalem z tego czy tamtego tutka, ogolnie patrzylem na wszytsko co udalo mi sie znalezc, ale co tam to w koncu taka pierwsza moja postac. Tekstury namalowala mi dziewczyna no i oczywiscie rzuty z przodu i boku, bez ktorych bym juz totalnie zglupial :). No i to chyba tyle :) Niedlugo mam nadzieje ze pokarze kolejny model.

Pozdrawiam.

 

01mc4.th.jpg 02rw2.th.jpg 03ui8.th.jpg 04sy6.th.jpg05he2.th.jpg 06rv1.th.jpg 07eu6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajny typek, przyczepiłbym sie do obojczyków na texturze. Przypominają troche pięrwszą pare żeber bo tak dziwnie zachodzą do tyłu, troche zabardzo. No i łydki troche zbyt grube w porównaniu do ud. Czy on nie ma zbyt niskiego czoła, a może to takie indiańskie rysy? Ile ma trisów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tworzac postac szczerze mowiac nawet nie zwracalem uwagi na ilosc trojkacikow ^^, ale w koncu moge pokazac ile ich tam jest. Jedyne czego sie obawialem i nie pokarze to ile trujkatow maja wlosy... ahhh zeby nie sklamac to miej wiecej tyle co cialo, ale ugh.... to juz inna historia:)

 

08vb1.th.jpg 09xf7.th.jpg 10wy1.th.jpg

 

Ahhh i nawet nikt nie powiedzial czy sie kolor majtek podoba :D (tak serio mowiac to kiedys go sprubuje ubrac :>, chociarz jak znam zycie to do tego czasu przestanie on mi sie juz podobac i nie bede chcial do tego wracac :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności