Skocz do zawartości

pojazd 3D: nissan 350z


]v[ax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

robiłem 350z wiec znam ten samochod na wylot :P hmm nie no duzo niezgodnosci z oryginalem, przednie klosze za głeboko, wlot z boku na przednim zderzaku tez nie tak jak powinien byc, tylnia klapa jakas makabrycznie krzywa, swiatla nie maja tak mocnego załamania jak u ciebie, poza tym załamanie na klapie z tyłu konczy sie zaraz przed swiatłami i nie jest takie polkoliste, juz nie mowie o tylnim zderzaku bo to raczej inna bajka niz nissan 350 z :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli to tuning to tył mi się podoba (ładniejszy od oryginału) ale w rzeczywistości ciężko byłoby taki tuning zrobić, ale to tylko 3d więc nie ma co sie tym przyjmować :) proponuje tylni zderzak jeszcze przerobić żeby nie był taki "prosty" i koniecznie rury wydechowe zmienić na jakieś okrągłe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nawet modelik podoba i nie przeszkadza mi to ze to twoja wersja. Co do twojego problemu to dawno nie uzywalem bazila ale wiem ze na necie jest jak ustawic materialy i render na lakier wlasnie pod brazilla. Moze to nie bedzie dokladnie to czego bys oczekiwal ale moze stanowic dobry punkt wyjsciowy. To jest chyba gdzies na 3dkingdom.org. Aha i co do tych twoich plomien, lepiej by to wygladalo jakby szly w druga strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam się podoba tylko chyba trochę za mocne te odbicia szczególnie z tyłu wygląda to tak jakby ten lakier sam generował światło a nie je odbijał

PS: wiem czepiam się lakierów a sam lepszego nie potrafię ale mówię co czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys nie tunigowal wozu to napisalbym ze narobiles mase bledow w modelu. przedni grill wyglada jak spirale w mojej "farelce" :D poczatek przedniej klapy zaczyna sie na nie odpowiedniej wysokosci. caly przod jest do poprawy. przednie okno wyglada jak wieczko od margaryny (takie prostokatne, kazdy pewnie wie o co chodzi). Twojemu modelowi brak "detalu", jak to mowia "diabel tkwi w szczegolach", jak chcesz zeby ten nissanik nie wygladal jak resorak to zadbaj o wiecej szczegolow i popraw laczenie szyb z karoseria. wtedy zobaczysz ze samochod ozyje i nawet z tym lakierem i ustawieniami bedzie o niebo lepiej wygladal. sprobuj cosik z tym zrobic ;)

------------

Panowie wracam na forum po przerwie w grafice ;). moja milosc odzyla. witam ponownie wszystkich. niedlugo skoncze swojego 350z ktorego zaczalem juz rok temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor ty tak bez fantazji to sa takie specjalne podstawki dzięki temu opony sie nie brudzą w F1 tez sa opakowane do samego startu :P

eh wy i ten wasz vray hehe nie znam vraya wiec nie pomoge ale wyglada ze cos zdrowo zwalone na cieniach

PS

Lakier zaczyna po mału wyględać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności