Skocz do zawartości

Welcome to Silent Hill


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mnie ostatnio faza na SH zlapala i pomyslalem ze zrobie jakiegos fejka z nadchodzacej 5 czesci :]

 

Bede wdzieczny za wszelkie uwagi bo juz tyle sie napatrzylem na ten obrazek ze doslownie nic nie widze :D Jest kilka rzeczy ktore mi nie pasuja ale nie wiem jak je naprawic... i czy wogole naprawiac... moze cos podpowiecie... weim ze mnie ponioslo z detalami :P

 

Z gory dzieki ;)

 

sh5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zestaw przyjemniaczków ;) , ta ręka z prawej strony mi nie pasuje, i jeszcze wydaje mi się że jakieś za płaskie to jest, mało przestrzeni, za bohaterką stoi lub leży kolo, . . . chudy jakiś ;],

 

Przy okazji bardzo fane te stworki . . .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super klimat! na pierwszy rzut oka myślałem, że te truposze leżą (przygniatają) dziewczę, ale po dłuższej chwili zacząłem mieć wątpliwości. Np. górny zombiak (po lewej, co ma rękę poniżej napisu) - nie wiadomo do końca w jakiej on jest pozycji, jeżeli opiera się na tym ramieniu (pod napisem), to skrót jest nieco skopany - nie czyta się, mam raczej wrażenie że ma połamaną rękę. Ale za to faktura mięsa jest ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen. Te flaczki są ćwietne. Błona super. Zwłaszcza to umiejętne prowadzenie blików. jestem pewien, że gdybyś się zdecydował na określenie źródła światła, to łatwiej byłoby Ci zbudować te formy stworów jak i przestrzeń. Pozdrawiam. Piękne te błonki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadam inne pytanie jako kompletny laik w robieniu takich rzeczy na kompie (olejem to juz co innego :) )...Jak takie cos robisz? Fotoszopik? Tyklo i wylacznie. Odpisz laikowi...nie badz taki :D

Ps Moje uwagi tycza sie reki w lewej czesci pracy. Skrot jest troche za jasny i deczko sie nie skraca;) Za jasno jest wokol reki po prawej stronie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi - heh rzeczywiscie cos z ta reka mi nie wyszlo... martwie sie ze nie widze co :/ No ale z czasem noze do mnie dojdzie...

 

Zrodlo swiatla to mi sie ze 3 razy zmienialo w trakcie prac. To ze calosc jest we mgle teroche mnie zbilo z tropu rozproszonym oswietleniem, bo pierwszy raz to robilem... nastepnym bedzie lepiej :]

 

A jak sie to robi? Prawie tak samo ja tradycyjnie - dobierasz kolory i marzesz po warstwach az wyjdzie co podobnego do tego co masz w glowie :] Tu nie ma zadnych sztuczek - tylko sprawny tablet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fajnie, okropny napis, wywal go czym predzej, w oczy rzuca sie powatrzalnosc, jak juz wklejasz jednego stworka to chociaz zmien na nim swiatlo i jakies detale, zrob jakas dominante na jednym, jakies cechy charakterystyczne, fajne blonki, ta reka po prawe nie za bardzo wiem co robi, ciagnie ja za wlosy czy daje je takiego przyjacielskiego w twarz kuksanca, mogles sie juz postarac i zroznicowac ustawienie dloni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę powtarzał tego co napisali przedmówcy, ale zastanawia mnie, dlaczego ta pani ma taki błogi wyraz twarzy? Czy to zamierzone? Ogólnie twarz mi sie nie podoba, za mała, płaski, wielki nos, oczy za szeroko. No, ale nie twarz gra tu pierwsze skrzypce. Ogólnie dobra praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

rzadko tu postuję bo nie znam się za bardzo na 2d, ale zaglądam całkiem często :)

 

Bardzo lubię twoje pracki Omen, ale muszę niestety stwierdzić że ta nie za bardzo mi pasi... Ogólnie - technicznie jest super, nie ma się do czego przyczepić, ale:

 

- Panienka ma wyraz twarzy jakby była na kawie z jakimś skośnookim kochasiem, a nie jakby zaraz miał ją zeżreć "kaszankowy potwór" (rzomyte oczka, półotwarte usta, zaraz będzie "scena" tylko dla dorosłych ;))

 

- Ręka - podejrzewam że w takiej sytuacji konwulsyjnie wręcz ściskała by swój kozik, a nie wypuszczała go z ręki tak łatwo.

 

Ogólnie całość nie trzyma się dla mnie kupy - pracka nie daje rady wypracować klimatu.

 

Takie jest moje imho, no ale technicznie rzecz biorąc bardzo wysoka jakość jak zawsze :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie cos w calej serii Silent Hill co moze sie ludziom nie podobac.. taka jakby dwuznacznosc, kopanie w ludzkiej psychice - ktorego rezultaty nie zawsze nam sie podobaja. Rysunek z panienka ktora jest przerazona potworkami i do konca sciska kozik bylby jak najbardziej poprawny, ale jak dla mnie troche zbyt standardowy. Ja natomista chcialem pokazac taka bezsilnosc, poddanie sie losowi. Ona probowala walczyc ale z braku rezultatow poprostu sie poddala... odplynela, godzac sie ze swym losem... a moze tak naprawde jej sie to podoba... juz czuje sie wyzwolona... stad ta blogosc na twarzy

 

Wiem ze mi skila jeszcze brakuje by pokazywac takie "emocjonalne" scenki, i ze wielu osobom moze sie nie podabac takie "inne" podejscie, ale dla mnie jest wazne zeby moje prace ruszyly jakies trybiki w glowe - nawet minimalnie

 

Moze sie podobac - moze sie nie podobac - ale widac ze chwilke nad nia pomyslales :] Dzieki ziomuś

 

I dziekuje wam wszystkim za uwagi - wziete do serca - bedzie lepiej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Ziomuś, zawsze jestes taki krytyczny.

Omen ten obrazek jest idealny trafiony.

A to że ma taki wyraż twarzy, mam wrażenie i odczuwam, że "jej już jest wszystko obojetne", i mówi " a niech mnie zeżrą ". :) Takich "prac" na forum jest naprawdę mało. Nie potrzeba wymieniac co mi się podoba, a co nie. Masz ode mnie 5 gwiazdek. Coraz lepsze prace robisz.

 

Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności