Skocz do zawartości

wybor myszki i klawiatury


Adek_CG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

ostatnio zastanawiam sie nad kupnem myszki i klawiatury ...

 

myslalem o ktoryms z zestawow logitech a...

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22052

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14876

 

i wszystko bylo by pieknie gdyby nie to ze do tych zestawow dolanczane sa myszy o profliu dla praworecznych, a ja jestem leworeczny, i poprostu obawiam sie ze bedzie mi sie na nich niewygodnie pracowalo :/,

moze ktos ma taki zestaw i moglby sie podzielic jakimis doswiadczeniami zwiazanymi z praca na nich...

 

a moze poprostu doradzacie kupic osobno mysz... i do tego jakas tansza klawiature ?

 

aha no i calos ma mi sluzyc glownie do tworzenia grafiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

idź do sklepu i wypróbuj jak ci leżą w ręku różne myszki, bo to dla każdego inaczej, zależnie od wielkości ręki i przyzwyczajeń.

 

ja osobiście nie kupowałabym bezkablowej myszy, bo trzeba co jakiś czas ładować, chyba że to ci nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania dobrze radzi. Ja kiedyś w pracy miałem mysz i kalwisze radiowe i jak coś się kaszaniło z transmisją, to było się odcietym od jakiejkolwiek interwencji klawiszowej lub mysiej. Trzeba było robić reset, i to twardy.

Nie wiem, jak to jest z myszami i klawiaturą, czy tam dlugośc kabelków jest jakoś zestandaryzowana, ale zawsze bierz myszy z jak najdłuższym kablem, w miarę możliwości, choć to jest ostatnie kryterium, poza wyglądem, jakim powinieneś się kierować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma bardzo dobra tego sie trzymaj...

..mam G15 jest za bardzo no wiesz ale posrednich wariantów nie było...

em ja potrzebuje dyskretnie podświetlane klawisze i nie za niskie nie podchodzą mi te zupełnie płaskie ...

Mysz sugeruje na kablu nie ma nic bardziej wkurzajacego jak własnie mi padła bateria, wszyscy znajomi rezygnowali kolejno z radiówek, oczywiscie optyczna musibyć ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź do sklepu i wypróbuj jak ci leżą w ręku różne myszki, bo to dla każdego inaczej, zależnie od wielkości ręki i przyzwyczajeń.

 

ja osobiście nie kupowałabym bezkablowej myszy, bo trzeba co jakiś czas ładować, chyba że to ci nie przeszkadza

 

Ja mam 4 lata już , nie narzekam. Ale trzeba być zaopatrzonym w conajmniej 4 akumulatorki AA bo 2 się ładują , a z 2 korzystasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata używam prostego zestawu Logitecha -klawiatura na kablu + optyczna myszka bez kabelka. Odczucia bardzo pozytywne, na szczęście od zawsze preferowałem wolne ustawienia kursora + szorstką podkładka materiałową- zwolennicy szybkich kursorów na pewno narzekali by na niższą dokładność. Obecnie mam 8 akumulatorów dzięki czemu w ogóle nie odczuwam ich zmian w myszce czy doładowywania.

 

Zważywszy że na pewno technika poszła przez ten czas sporo do przodu- naprawdę trudno by było mnie przekonać do ogoniastej myszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zestaw Logitecha MediaRemote 510 nie narzekam. Mimo ze wszystko bezprzewodowe (klaw.+mysz+pilot) jeszcze nigdy nic nie stracilo lacznosci, mysz reaguje blyskawicznie. A zestaw mam juz 4miesiace i zadnych baterii nie zmienialem mimo ze z kompa korzystam baaaardzo duzo.

Niektorym moze nie pasowac plaski profil klawiatury, ja moglbym pisac na niej bez konca, klawisze wciskaja sie ultra-lekko i wygodnie:P Pilot lapie zasieg nawet przez strop z parteru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności