Skocz do zawartości

Mala galeria


yookeer

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH]38555[/ATTACH]No zaczne od tego, ze jestem mlodym malo utalentowanym bazgraczem tableto maniakiem :) no dobra, inaczej zaczne bo nikt nie skomentuje... No a dokladnie chodzi byscie ocenili i zarazem skomentowali ( w dziale speed sie na nic nie doczekalem ) mam nadzieje ze wy m9 jakso doradzicie... wystawie 3 ostatnie prace byscie mogili z wieksza precyzja mnie skomentowac :D

 

indianin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

indianin ma chyba zbyt ciemne bruzdy na twarzy, i przydały by mu się takie drobne zmarszczki koło oczu

 

drugi obrazek trzebaby jakoś okadrować bo połowa to sama czerń

i z perspektywą chyba coś nie tak, jakby dwa horyzonty na różnych wysokościach (wszystkie punkty zbiegu poziomych liń powinny być na tym samym horyzoncie)

 

w ostatnim dobrze wyszły te jasne refleksy na wodzie,

z tyłu za bardzo zblurowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki nie wiem czemu wam sie ta ulica nie podoba... moim zdaniem ma lepszy klimat niz basen...

 

kolegaalek - kurde... przyznam sie ze wczoraj przed wstawieniem tej pracy tutaj chcialem ja na szybko poprawic znalazlem maly blad szybka poprawka i nie zauwazylem jak na wode wjechalem :/ moj blad .. nie chce mi sie poprawiac...

 

pikSar - zauwaz ze wszystkie moje prace sa ciemne :D, przyznaje sie ze opieralem sie na refce, co do wody troszke zabawy z tym bylo ale zrobilem sobie nowego brusha i poszlo szybciej...

 

Pozdro

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten basen to byl wogole rysowany?? bo jak nalozyc oryginal na ten Twoj obrazek to proporcje wzgledem oryginalu sa idealne, odblaski na wodzie tez sie pokrywaja oraz troche innych szczegolow ...

wyglada troche jak zdjecie potraktowane jakims filtrem + domalowane troche rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten basen to byl wogole rysowany?? bo jak nalozyc oryginal na ten Twoj obrazek to proporcje wzgledem oryginalu sa idealne, odblaski na wodzie tez sie pokrywaja oraz troche innych szczegolow ...

wyglada troche jak zdjecie potraktowane jakims filtrem + domalowane troche rzeczy

 

Stworzenie idealnej wg proporcji kopii, w tym wychwycenie najdrobniejszych szczegółów jeżeli chodzi o padanie światła,depth of field, (odważe sie stwierdzic ze nawet pixel shader 2.0 na wodzie jest) świadczy o niewątpliwym mistrzostwie kunsztu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj chyba juz ktos o to pytl i pisale ze woda jest z texturka hmm wiedzialem ze dawanie tej pracy nie przyniesie nic dobrego bo to mialo byc cos na zasadzie matee chodz nie wiem jak to nazwac.. proporcje nie sa idealne, dzieki linijka w ps'ie mozna zrobic na serio wiele, a ze proporcje nie sa idealne to miejscami wiadac :) teraz jednak mam inny problem jak np ten ptaszek... moze na jego temat przejziemy bo w sumie to bardziej mnie interesuje w tym momencie :) moze dzieki temu pokaze ze w miare cos umiem i nie oznacza ze wale fote zamiast pracy :D

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmazal sie bo pracowalem na rozdzielce 4050 na 300 ilestam i 300 dpi :), teraz widze w cholere bledow.. no ale coz :) juz za pozno no ale jak na 3h ( moze ciut wiecej ) roboty to chyba zle nie jest!

 

:::EdiT:::

Ktos moze wie kiedy jest koniec tego konkursu?

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności