Skocz do zawartości

Autodesk 3ds Max 9 & Autodesk Maya 8 Roadshow 2006


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej,

widze rozpetalem na nowo dyskusję:)

 

co do łaczenia maya i max osobiscie bylem na IBC w amsrerdamie na spotkaniu dla resselerów i takich informacji nie wynioslem z niego!

 

choc juz 2 lata temu smialismy sie ze bedzie 3ds maya:)

 

gwoli informacji lekka zmiana w agendzie

 

12.00-13.00 lunch break

 

13.00-14.00 Maya 8 (Patrice Paradis)

 

 

to może sie zamienic sie miejscami!!! jutro potwierdze - ale to info dla tych ktorzy wpadna na pare godzin!!!

 

 

co do pokazu HP skupimy sie na stacjach roboczych serii XW

 

wiem ze nie sa one tak tanie jak skladaki ale powiedzmy sobie szczerze

1. dużo lepiej wykonane

2. baaardzo ciche / co w branży sie przydaje, chyba ze ktoz ma maszynownię i ma na blacie tylko monitor i klawisze/

3. ma 3 lata gwarancji on - site co oznacza ze jak cos tylko "pierdnie" to na drugi dzien roboczy jest specjalista HP i prubuje wymienic wadliwy element od ręki.

/ BTW ostatnio mialem taki przypadek w lodzi poszedł kontroler SCSI na plycie, gosc bez gadania wymienil plyte i wszzystko hulało/

4. przygotuje malą specyfikacje XW 8200 na 2 Xeonach i podam wam cenę porownacie to ze swoimi dostawcami i mozliwosciami podejrzewam ze nie wyjdzie duza roznica. chorendalne ceny firmowego sprzetu to już od jakiegoś czasu MIT:)

Tylko tu pytanie bo jestem swiezy gdzie to podac bo rozumiem ze wykozystywanie forum do robienia offert nie wchodzi w grę Co ty na to Adek ??

 

padlo pytanie o aukcje autodesku - odpowiedź nasdaq

 

 

ok spadam do domu bo mnie dzieciak nie pozna:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze do Was 2 pytania:

 

czy pozycja w agendziena temat stacji roboczych HP jest interesująca?

 

kto bardziej zainteresowany maya a kto 3ds max ?

 

jak dla mnie HP jest jak najbardziej interesującą pozycją. Jadę głównie dla maxa.

 

No właśnie, jadę, możecie mnie dopisać do listy o ile takowa jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jadę, możecie mnie dopisać do listy o ile takowa jest ;)

 

dobra panowie z Wrocka. Jeżeli jedziecie ze mną autem na warunkach gdzies tam wyżej zamieszczonych to prosze o PM, ktory uznajemy za 100% zainteresowania wyjazdem.

Na tę chwilę mamy potencjalny skład :Tweety(pilot-100%), Ja (steering wheel-100%), Kannu (nie zdecydował się jeszcze - bada teren) i Vorek (100%, canon and beer operator).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gordy - wątpie ;) SoftImage jeszcze nie został wykupiony ;]" hahaha , prawda! ;)

 

I niech tak zostanie. A jak Softimage dogada się z Pixarem w sprawie Rendera to Maxowcy będą sie moczyć nocami.

Chciałem przypomnieć, że XSI się rozwija jako aplikacja, czego nie można powiedzieć o Maxie. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech tak zostanie. A jak Softimage dogada się z Pixarem w sprawie Rendera to Maxowcy będą sie moczyć nocami.

mi tam nie zależy na PR Manie i chyba się nie zmoczę z tego powodu- natomiast myślę Gordy z całym szacunkiem żebyś Ty i wiele innych osób umiał pełnego PR Mana obsłużyć -imho to co jest dostępne to taki PR Man jak Bryce jest aplikacja 3D.(przepraszam jeśli tym stwierdzeniem kogoś uraziłem).

ps. po co ta żółć w Twoich słowach-coś Cię gryzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna żółć.

Po prostu przekonanie o wyższości Autodesku nad innymi firmami, prezentowane często przez użytkowników Maxa, jest komiczne.

 

A propos Pixara i rendermana to nauczyc sie go to żaden problem a o ile się nie mylę to obecnie najlepszy render dostepny.

 

I nie licytujmy się o przymiotniki i liczby. To nie ten wątek.

 

I żebyśmy sie dobrze rozumieli ;) Max nie jest zły tylko olewany przez własną ekipę developerską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna żółć.

Po prostu przekonanie o wyższości Autodesku nad innymi firmami, prezentowane często przez użytkowników Maxa, jest komiczne.

 

A propos Pixara i rendermana to nauczyc sie go to żaden problem a o ile się nie mylę to obecnie najlepszy render dostepny.

 

I nie licytujmy się o przymiotniki i liczby. To nie ten wątek.

 

I żebyśmy sie dobrze rozumieli ;) Max nie jest zły tylko olewany przez własną ekipę developerską.

 

komiczna jest Twoja reakcja na taką postawę-ja maxa za najlepszy i jedyny soft nie uważam; druga sprawa to myślę że Twoja wiedza na ten temat (PR Mana) jest powierzchowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wiedza tak, ale znam ludzi których nie jest.

A propos, nie wiesz kiedy odpuścić, co? Moim zdaniem nie ma sensu kłócić sie o to kto ma "większego". To śmieszne i nie przystoi takim inteligentom jak my.

Zostawmy to szmaciarzom z sejmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus Tomek :)

 

jak można Cię poznać kannu?

 

heheh, czy ja wiem ...

Taki grubawy, któremu geba nie zamyka gadając o 3D, złopie kawe , popijając kawą, i mu sie oczy świecą, gdy widzi komputery :)

No musimy jakos sie poumawiać , żeby nie było tak, że połowa ludzi sie nie spotka, stojąc obok siebie w tym samym pomieszczeniu :)

Może faktycznie jakieś identyfikatory by sie przydały :) Np przypinane awatary z max3d.pl :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zlitujcie się :] Nie będę tego taszczył do stolicy, zresztą musiałbym zrobić nowy bo tamten został "lekko podniszczony, chociaż wypadało by powiedzieć że także przedniszony, zaniszczony a prawdopodobnie także środniszczony" ;)

 

Jak zdążę wydłubać cosik mniejszego to wezmę, jak nie to jakoś się znajdziemy, poprzeglądajcie fotki ze zlotów, takich świrów nie da się przeoczyć ;) Z plakietkami pomysł mi się jak najbardziej nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności