Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"miski ustępowe umieszczone w oddzielnych kabinach o szerokości co najmniej 1 m i długości 1,10 m, ze ściankami i drzwiami o wysokości co najmniej 2 m z prześwitem nad podłogą 0,15 m" - zmylił mnie brak właśnie tego prześwitu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR- używaleś tego już kiedyś pomieszczenia też do testu dofa? bo jakoś przypomina mi sie. klimat jest duuużo. :)

 

az sie chciało by zobaczyć te pomidory takie nie idealne, z plamkami i pęknieciami. :D

 

nie, jest to kawalek kuchni, ktory dzisiaj zrobilem.

pomidora wyraznego moze pokaze dopiero wtedy jak naucze sie poprawnego shadera jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek: dzięki, z materiałami nadal walczę, bo wiem, że jest to pięta achillesowa moich wizek. :| Co do wizki JunioRa to pokazywał już kiedyś scenkę z testem dofa, na którym była dokładnie ta sama bateria co tutaj, mnie też to zmyliło.

 

Georgas: Ale blat to przejarałeś niewąsko. U mnie, na ciemnym lapku, nie widać żadnych zarysów umywalek; lustr->baterie... -> biała plama.

 

JunioR: Ciebie to już nie mam siły komentpwać, i tak wiesz.

 

tpiatek: Ogólnie fajnie, ale ten fotel to w ogóle się tam nie komponuje, i ta lampa pod sufitem też mi tam nie pasuje. Swoją drogą co to za pazerny hotelarz, że nawet na lcd wydać nie może? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobby: Coś pięknego, bardzo miłe wrażenie na mnie wywarło.

 

Morphe: Idź się powieś... coś pięknego, jak zwykle. A jeszcze bym z chęcią jakiś render popołudniowy zobaczył, przy troszkę przygaszonym i cieplejszym świetle musiałoby się świetnie prezentować. :D

 

A! Właśnie, bo mi się akurat przypomniało. Morphe powinieneś zrobić coś z portfolio, bo jak otwiera się jakiś większy obraz to zasłania menu wyborów, i jedyna mozliwość wtedy to odświeżenie strony czyli powrót aż do wyboru języka. Bardzo nieporączne rozwiązanie. Albo wstawiaj mniejsze obrazki albo popraw obsługę ramek, tzn to taka sugestia z mojej strony oczywiście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo sluszna, ale uporzadkuje prace i powstanienowe www, spozycjonowane, bo tego to nawet najlepsza przegladarka nie zobaczy :D.

wieczorne? hmm no fakt moglem zrobic, ale sie strasznie spieszylo i nie myslalem juz o tym. :) next time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz może jakieś konkretne strony z darmowymi autocadami domów? :)

 

edit: morphe na Twojej stronie jest błąd w sekcji "jak to robimy" - ...cenę kształutuje poziom skomplikownia projektu - na samym dole to jest.

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe: tam jest taka listwa z błyszczącego chromu przy podłodze, on się w niej właśnie odbija i to, sam muszę przyznać, tak troszkę z d**y wygląda.

 

La R: No kiedy ja lubię takie. :|

 

Edit: http://pressenter.ovh.org/BudynekF.zip

 

Macie tutaj taki budyneczek będący swego czasu częścią większego projektu. Ciekawe jak wam to pójdzie i czy komuś się uda to dobrze odwzorować. ;)

 

Co do samego projektu to jestem jego współtwórcą i proszę o nie wykorzystywanie go w celach zarobkowych. Większość z nas miałą już do czynienia z ustawiami i artykułami więc wiadomo pod jaką groźbą. Projekt udostępniam tylko w celach ćwiczebnych. Także miłej pracy i czekam na efekty. ;)

Edytowane przez pressenter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj taki budyneczek będący swego czasu częścią większego projektu. Ciekawe jak wam to pójdzie i czy komuś się uda to dobrze odwzorować. ;)

brawa dla tego Pana. rep

 

ot. a propos planów domów na forum 'kolegów' jeden z userów korzystał z takowej książki

http://1.bp.blogspot.com/_5Jj3g5qpipk/SLU9GJftpbI/AAAAAAAAADM/eBNy80jybKo/s1600-h/Cover.jpg

dostępnej m.in tu:

http://www.empik.com/plans-sections-and-elevations-z-importu,prod1421354,p

ciekawi mnie czy nie zna ktoś czegoś podobnego

pozdrawiam

Edytowane przez routee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności