Skocz do zawartości

Pojazd 3D: AUDI R8


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

damusTo: AM...może zrobie..ale tylko nowe :D

hk, Wiktor: siatka bedzie jak będzie ładna :p

Tores: rogi i inne takie zakamarki, to dopiero przy nadawaniu grubości blachom

dzisiaj troche posiedziałem i taki drobny update prezentuje(wiem że drzwi troche lipne, jeszcze popróbuje poprawić):

 

edit: nie zauważyłem że nie dodałem obrazków:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to było chyba uszczypliwe, ja nie mówie o nkatach tylko sugeruję wyciąc te kilka trójkątów na rzecz czworokątów widział przecie żem je wyczaił więc nie mówi że nie widać skoro widać, ja widzę więc fuszerki mie tu nie robi siatka mnie tu nie kłamie. A pare triaglesów w tę czy tamtą to nie tobi znaczenia chyba ze masz ciągle 128 mb ramu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten lakier to jest niby takie coś, i to mi się podoba, ale jak wstawie do studia to lipa wychodzi, (rowki musze poprawić :/)17.jpg

 

*wszystkie materiały testowe, lampy jeszcze nie skończone

*tarcza i zaciski już czekają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski -> ej no miałeś mi narysować, ja specjalnie tutaj siatki zamieszczam, a Ty tylko piszesz że trójkąty są, eh zawiodłeś mnie :p

damusTo -> shaderki to bardzo próbna wersja, już mam w głowie inną prezentacje nie studyjną, tylko ładne hdri potrzebuje :) a i jeszcze ja nie jestem jakiś tam dobry z ortografi, ale...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatni render jest bardzo bardzo. Felgi najbardziej mnie gryzą, ten materiał jakiś bezpostaciowy jest. :) Model bardzo dobry.

Napisałbym coś więcej, ale nie mogę przejść ostatniego wyścigu w NFS Carbon przez kolesia, który rozbija się tym właśnie wozem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra zakup murcielago a przejdziesz odrazu;p...sorry za off topic...

 

co do pracki ostra co tu duzmo mowic...przydalo by sie jednak troche doswietlic model od lewej jeszcze i cos jak wczesniej byla mowa z felami zrobic po za tym naprawde ok...poziom forum rosnie co mnie cieszy bardzo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności